Perry S. D.: Resident Evil 2 - Caliban Cove

Značka: Náš kód: 100004171273

Partnerský prodej

Perry S. D.: Resident Evil 2 - Caliban Cove

Věděli, že to ještě neskončilo… Po utrpení, kterým si prošli v genetické výzkumné laboratoři Umbrella Corporation, se zbývající členové S.T.A.R.S. snaží varovat svět před spiknutím, které má za účel vytvořit děsivé biologické zbraně. Celý popis

193

239 Kč
193 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004171273

Popis

Popis produktu

Věděli, že to ještě neskončilo… Po utrpení, kterým si prošli v genetické výzkumné laboratoři Umbrella Corporation, se zbývající členové S.T.A.R.S. snaží varovat svět před spiknutím, které má za účel vytvořit děsivé biologické zbraně.

Konspirace ale ještě zdaleka neskončila, jak S.T.A.R.S. zjistí, když jsou lidmi, kteří je vycvičili, prohlášeni za zločince. S.T.A.R.S. jsou nuceni přejít do utajení, jsou ale odhodlaní bojovat s konspirací sami a najít a zastavit experimenty Umbrelly, ať už jsou kdekoli.

Polní medička a biochemička Rebecca Chambersová, jediný přeživší člen týmu Bravo, se připojí k nové úderné jednotce S.T.A.R.S. poté, co se rozšíří zvěsti o dalším experimentu Umbrelly: pod skalními útesy Caliban Cove v Maine někdo buduje armádu nemrtvých. V děsivém majáku, v rozlehlém mořském jeskynním komplexu i v trupech potopených lodí musí S.T.A.R.S. bojovat s dalšími nevyslovitelnými hrůzami a zabránit šílenci v tom, aby vypustil do světa biologickou hrozbu.

Možná k tomu ale S.T.A.R.S. vůbec nedostanou příležitost, napadne je totiž agresivní virus měnící DNA, který vymyslela Umbrella k vytvoření živoucích zbraní…

  • počet stran: 240
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 23.6.2015
  • šířka: 110mm
  • výška: 20mm
  • hmotnost: 192g
  • ISBN: 978–80–7398–313–0

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Perry S. D.
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Fantom Print