Banáš Jozef, Fuchsová Irena,: Slovensko-české hovory

Značka: Náš kód: 100000730039

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Banáš Jozef, Fuchsová Irena,: Slovensko-české hovory

Dialog v knižním podání Slovensko – české hovory přetavuje do reálného času hlasy lidu, kterými jsou na slovenské straně Jozef Banáš a na české Irena Fuchsová. Celý popis

242

299 Kč
242 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000730039

Popis

Popis produktu

Dialog v knižním podání Slovensko – české hovory přetavuje do reálného času hlasy lidu, kterými jsou na slovenské straně Jozef Banáš a na české Irena Fuchsová. Jsou to hlasy pohostinnosti a v přetlaku hlasů kavárny je potřebné, aby hlas lidí, kteří mají vztah ke svému národu, kultuře a svému jazyku zněl co nejčastěji. Tato kniha by mohla být začátkem slovensko – českého dialogu o tématech , které spojují lidi hledajících pravdu. Kniha splní svoji úlohu, když se jí podaří otevřít oči rovněž majitelům pravdy. Stačí k tomu jenom troška občanské statečnosti, kterou se nepochybně oba autoři vyznačují.

V knižnom dialógu Slovensko – české hovory sa pretavujú do reálneho hlasu ľudu, ktorými sú v tomto prípade na slovenskej strane Jozef Banáš a na českej Irena Fuchsová. Sú to hlasy pohostinstva a v pretlaku hlasov kaviarne je prepotrebné, aby hlas ľudí, ktorí majú vzťah k svojmu národu, k svojej kultúre a k svojmu jazyku znel čo najčastejšie. Táto knižka by mohla byť začiatkom česko – slovenského dialógu o veciach a témach, ktoré spájajú ľudí pravdu hľadajúcich. Kniha splní svoju úlohu ak sa ňou podarí trochu otvoriť oči aj majiteľom pravdy. Stačí k tomu len trochu občianskej statočnosti, ktorou sa obaja autori nepochybne vyznačujú.

  • počet stran: 200
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 6.2.2017
  • šířka: 165mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 480g
  • ISBN: 978–80–87431–42–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Banáš Jozef, Fuchsová Irena,
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Beskydy