Hartman Jan: Spalovač mostů

Značka: Náš kód: 100000254039

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Hartman Jan: Spalovač mostů

Povídka první: Peklo v Ráji Lucie je obyčejná mladá žena, která míří se svým manželem a dětmi na vysněnou dovolenou na ostrov Malta. Hned druhý den se však probudí do strašlivé noční můry – v hotelovém pokoji je sama. Její rodina beze stopy zmizela! Celý popis

162

200 Kč
162 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000254039

Popis

Popis produktu

Povídka první: Peklo v Ráji

Lucie je obyčejná mladá žena, která míří se svým manželem a dětmi na vysněnou dovolenou na ostrov Malta. Hned druhý den se však probudí do strašlivé noční můry – v hotelovém pokoji je sama. Její rodina beze stopy zmizela! Bez znalosti jazyka a bez jakýchkoliv prostředků se vrhá do bezhlavého pátrání po svých milovaných, aniž by věděla, že nepřátelské síly přicházejí ze světa, o jehož existenci neměla doposud ani tušení. Může být likvidace obyčejné české rodiny státním zájmem?

Povídka druhá: Spalovač mostů

Věra si žije svůj spokojený nenápadný život nerozeznatelný od milionu jiných. Pracuje pro muže, kterého miluje, její zaměstnání ji naplňuje, pěstuje nenáročné koníčky a úzkostlivě se straní jakémukoliv dobrodružství. Záhy ale zjistí, že i takový život se jako lusknutím prstu dokáže změnit v boj o jeho záchranu. Věra se musí spolehnout na pomoc povolaných – je svěřena do Programu na ochranu svědků. S novou totožností a naučeným životopisem začíná žít v ústraní. Minulost se ale nikdy nedá pohřbít dostatečně hluboko. Pomůže jí ten, kdo za ní měl spálit všechny mosty?

  • počet stran: 184
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.7.2014
  • šířka: 132mm
  • výška: 21mm
  • hmotnost: 292g
  • ISBN: 978–80–7497–019–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Hartman Jan
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Akcent