Hill Edwin: Chata u jezera
399 Kč

322 Kč

Edwin Hill ve svém debutu, mysteriózním thrilleru s brilantní zápletkou, představuje harvardskou knihovnici Hester Thursbyovou, která má zvláštního koníčka: hledá ztracené věci.


Ludvíková Jitka: Dotek vraha
299 Kč

239 Kč

Novinka

Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Vše jí přerůstá přes hlavu a ona si potřebuje odpočinout od starostí, mužů, publicity a především se musí vyrovnat s minulostí.


Bauer Jan: Tajemná alchymistka - Mordy v časech císaře Rudolfa II.
279 Kč

224 Kč

Novinka

Písař zemského soudu s pověřením pro zvláštní úkoly Lukáš Trobl z Květnice vyšetřuje vraždu svého přítele alchymisty Valentina Weigela, někdo ho zabil zřejmě proto, aby se mohl zmocnit tajného receptu. Z případu je však odvolán.


Johnston Tim: Sestup-64%
379 Kč

134 Kč

Výprodej

KDYŽ VÁM UNESOU DCERU, NENÍ TO ŽÁDNÝ THRILLER!

Pobyt ve Skalistých horách má být pro Courtlandovy poslední rodinnou dovolenou, než jejich dcera nastoupí na sportovní vysokou školu.


Brown Rita Mae: Kéž bys byl tady
69 Kč

58 Kč

Malá města jsou všude stejná, každý každého zná, lidé si vidí navzájem do talíře, ale stejně se v každé rodině najde pečlivě skrývané tajemství. V Crozetu ve Virginii to není jiné.


Cimický Jan: Téměř jasný případ
79 Kč

64 Kč

V atmosféře strachu před duševně nemocnými, kteří v poslední době zabíjeli, se v parku na okraji města najde mrtvola staršího muže. V jeho těle jsou zabodány závodní šipky.


Jungstedtová Mari: Této tiché noci
59 Kč

49 Kč

Blíží se začátek adventu a na Gotlandu ztichlém v mrazivém větru padá první sníh. Je vyhlášeno pátrání po 14leté Fanny. Souvisí její zmizení s děsivou vraždou fotografa Heryno Dahlströma, jehož tělo bylo nalezeno před několika týdny?


Rainer Sebastian: Mysterium tremendum
29 Kč

25 Kč

R omán, který svým zpracováním nemá obdoby A bsolutní odhalení nejtemnějších koutů lidské duše I nspirace a posedlost Tizianovým obrazem Apollón a Marsyás N euvěřitelný přerod muže v bytost posedlou svým dílem E moční zážitek k odhalení tajemství


Christie Agatha: Hercule Poirot: Povídky
999 Kč

807 Kč

Jedinečné vydání souboru povídek s Herculem Poirotem, jenž letos oslaví sto let od okamžiku, kdy se jako postava zrodil v hlavě Agathy Christie, nejúspěšnější spisovatelky všech dob.


Velká kniha příběhů Sherlocka Holmese
999 Kč

807 Kč

Největší sbírka příběhů slavného detektiva, která kdy byla vydána! Sherlock Holmes je bezesporu jednou z nejpopulárnějších postav v historii – a nejen té literární.


Christie Agatha: Slečna Marplová a záhady: Povídky
999 Kč

799 Kč

Nové luxusní ilustrované vydání povídek Agathy Christie tentokrát soustřeďuje kratší příběhy, v nichž vystupuje druhá nejslavnější postava královny detektivek – slečna Jane Marplová, ctihodná stará panna z vesničky St.


Santiago Roberto: Ana
489 Kč

395 Kč

Vyhořelá právnička se musí postavit králům hazardu. A to ještě netuší, že se bude hrát i o její život…

Právnička s temnou minulostí Ana Tramelová právě dopadla až na dno své kariéry.


Simmons Dan: Páté srdce
449 Kč

363 Kč

V roce 1893 se slavný detektiv Sherlock Holmes a spisovatel Henry James vydávají do Ameriky, aby rozluštili záhadu svázanou se sedm let starým úmrtím Clover Adamsové, manželky váženého historika Henryho Adamse (jehož rodina dala Spojeným státům dva p


Kutscher Volker: Goldstein
449 Kč

373 Kč

Berlín 1931: Hospodářská krize, násilné střety mezi SA a Rudou frontou, mocenský boj berlínských gangů.


Kutscher Volker: Spis Vaterland
449 Kč

373 Kč

Novinka

Červenec 1932, berlínská policie stojí před záhadou: v nákladním výtahu v „Domě Vaterland“, legendárním chrámu zábavy na Postupimském náměstí, leží mrtvý muž. Vše nasvědčuje tomu, že se utopil.


Brandt Charles: Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry
447 Kč

361 Kč

Frank Sheeran, obr s kouzlem osobnosti a výborný vypravěč se smyslem pro humor, líčí svou životní dráhu chlapce z chudé irské rodiny a posléze chladnokrevného zabijáka ve službách mafie, schopného vejít do baru, zastřelit „terč“ v místnosti plné lidí


Bryndza Robert: Temné hlubiny
399 Kč

339 Kč

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta…

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání.


Bryndza Robert: Do posledního dechu
399 Kč

339 Kč

Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí…

Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru.


Bryndza Robert: Dívka v ledu
399 Kč

339 Kč

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život.


Bryndza Robert: Noční lov
399 Kč

339 Kč

Pokud tě někdo sleduje, jsi mrtvý…. Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený.


Bryndza Robert: Smrtící tajnosti
399 Kč

339 Kč

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer?


Celestin Ray: Blues Mrtvého muže
399 Kč

336 Kč

Chicago, 1928 – válka mafiánských klanů na pozadí jazzové revoluce

Chicagem roku 1928 rezonují tři otázky: kdo otrávil chicagskou smetánku v luxusním hotelu, kde se vzala zohavená mrtvola bílého gangstera v Černém pásu a kam zmizela mladá dědička?


Fjell Jan-Erik: Pokoj stínů
399 Kč

339 Kč

Autor bestselleru Práskač je zpět s druhým případem detektiva Antona Brekkeho. Pokoj stínů je kniha plná brutality, pomsty a smutku. Brekke bude opět čelit komplikovanému případu, a tentokrát naplno odhalí svůj charakter.


Frear Caz: Malé sladké lži
399 Kč

339 Kč

Cat Kinsellová bývala tatínkova holčička až do dne, kdy svého otce přistihla, jak flirtuje se sedmnáctiletou Maryanne ze sousedství. Když pár dní nato Maryanne beze stopy zmizí, Catin otec zapírá, že by ji znal.


Jacobsen Steffen: Odplata
399 Kč

336 Kč

Jednoho podzimního odpoledne dojde v největším dánském zábavním parku Tivoli k teroristickému útoku. Sebevražedného atentátníka pustí do parku zadním vchodem nic netušící Ain, dívka pákistánského původu.


Klein Bram: Ukradená známka
399 Kč

339 Kč

Jedinečná publikace, která vypráví příběh propletený stoletou historií naší země. Ukradená známka, která je podstatou příběhu, se našla více než po 25 letech, byť nikdo nevěřil, že bude ještě někdy spatřena.


Kutscher Volker: Tichý zabiják
399 Kč

332 Kč

Berlín 1930. Smrt zbožňované herečky Betty Winterové přivádí Gereona Ratha do berlínských filmových ateliérů.


Läckberg Camilla: Čarodějnice
399 Kč

336 Kč

Hon na čarodějnice v mrazivém krimi příběhu od královny severské detektivky

Když se nedaleko Fjällbacky ztratí malá Linnea, vyplují na povrch tragické vzpomínky. Před třiceti lety zde zmizela holčička, kterou později našli zavražděnou.


Läckberg Camilla: Zlatá klec
399 Kč

339 Kč

Napínavý román se odehrává ve Stockholmu a točí se kolem Faye, ženy připravené udělat cokoli, aby dosáhla toho, po čem nejvíc touží: pomsty.

Faye a Jack jsou dokonalý pár snů.


Lovegrove James: Sherlock Holmes a myslící stroj
399 Kč

339 Kč

Člověk versus stroj

Píše se rok 1895 a Sherlock Holmes se právě zabydluje jako soukromý detektiv v londýnské Baker Street 221b, když se spolu s Watsonem dozví o podivných událostech mezi snovými věžmi Oxfordu.


Mackay Malcolm: Malcolm Mackay - komplet (1-3)
397 Kč

334 Kč

Kompletní série Glasgowská trilogie.

1. Nezbytná smrt Lewise Wintera

Devětadvacetiletý muž žije sám ve svém glasgowském bytě. Zazvoní telefon. Neformální konverzace, z které ale vyplyne pracovní nabídka. Stopy najdeš, když víš, kde je hledat.


Olséni Christina, Hansen Mike,: Plážová chatka
399 Kč

339 Kč

Časně zrána, ještě před otevíračkou, si můžete bezplatně zahrát na golfovém hřišti města Falsterbo. Staří přátelé Egon a Ragnar nejsou skrblíci, ale proč za něco platit, když nemusíte?


Persson Leif G. W.: Zemřít dvakrát
419 Kč

339 Kč

Je úterý devatenáctého července a skaut Edvin je vysazen na malém ostrůvku v jezeře Mälaren, aby pro svou skupinu nasbíral houby. Místo toho ale najde lidskou lebku zabořenou do mechu. Ačkoliv je Edvinovi teprve deset let, hned ví, co musí udělat.


Sigurdardóttir Yrsa: DNA
399 Kč

339 Kč

Brutální vražda jako trest – jaký skutek si ale zaslouží tak hrůzostrašnou odplatu? Mladá žena byla brutálně zavražděna.


Sigurdardóttir Yrsa: Černá díra
399 Kč

339 Kč

Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje

Druhý, ještě napínavější díl série Freyja & Huldar

Na školním hřišti je po deseti letech vyzvednuta časová kapsle s představami tehdejších školáků o budoucnosti.


Sigurdardóttir Yrsa: Katarze
399 Kč

339 Kč

Policie se o tom brutálním útoku dozví stejným způsobem jako ostatní: přes Snapchat. Na videozáznamu prosí vyděšená oběť o odpuštění. Když se najde její tělo, je označené číslem 2.