Počet nalezených produktů: 826

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bryndza Robert: Chladnokrevně
399 Kč

339 Kč

Kufr byl příšerně zrezivělý a Erika ho otevřela až na několikátý pokus.


Pennyová Louise: Krásné tajemství
399 Kč

319 Kč

V před světem uzavřeném klášteře Saint-Gilbert-Entre-les-Loups žije v poklidu a modlitbách dvacet mnichů.


Cole Daniel: Hadrový panák
349 Kč

282 Kč

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit. Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele.


Cole Daniel: Loutkář
399 Kč

322 Kč

Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel.


Christie Agatha: Slečna Marplová a záhady: Povídky
999 Kč

799 Kč

Nové luxusní ilustrované vydání povídek Agathy Christie tentokrát soustřeďuje kratší příběhy, v nichž vystupuje druhá nejslavnější postava královny detektivek – slečna Jane Marplová, ctihodná stará panna z vesničky St.


Delaney J. P.: Věř mi
349 Kč

279 Kč

Když člověk nosí masku moc dlouho, přiroste mu ke tváři… Temný psychologický thriller od autora loňského bestselleru Ta přede mnou!


Hannah Sophie: Záhada tří čtvrtin
379 Kč

304 Kč

Hercule Poirot, nejoblíbenější detektiv na světě, přichází v dalším stylovém, ďábelsky chytrém příběhu s tajemstvím, zasazeném tentokrát do Londýna roku 1930.


Zahavi Helen: Hříšný víkend
279 Kč

218 Kč

Bella je mladá dívka, která žije v přízemním bytě letoviska Brighton. Žije stále stejným životem do doby, kdy je její život drsně znepříjemňován telefonickým rozhovory úchylného souseda.


Adamová Žofie: Dům nad řekou
149 Kč

121 Kč

Mladá redaktorka Kateřina si koupí vysněný dům nad řekou v malebném městečku Malešín. Místo poklidného zabydlování ji však čeká šok. Na břehu řeky je nalezeno tělo místního lékaře, s nímž se pár dní předtím seznámila na malešínském plese.


Adams Guy: Sherlock - Archiv případů
299 Kč

242 Kč

Tato bohatě ilustrovaná kniha psaná formou popisu jednotlivých případů od Johna Watsona, která je proložena informacemi o historii Sherlocka Holmese, obsahuje mimo jiné také biografii sira A. C.


Adler-Olsen Jussi: Žena v kleci
329 Kč

266 Kč

Komisař Carel Morck je po traumatické události při práci přeložen do oddělení Q, kde se má zabývat nevyřešenými případy z minulosti.


Adler-Olsen Jussi: Žena v kleci
229 Kč

185 Kč

První případ komisaře Morcka z oddělení Q. Celosvětový bestseller.

Komisař Carl Morck je po traumatické události, utrpěné během služby, přeložen do nově založeného oddělení Q, kde se má zabývat nevyřešenými případy z minulosti.


Adler-Olsen Jussi: Marco
349 Kč

282 Kč

Pátý případ oddělení Q Patnáctiletý Marco touží jen po tom stát se dánským občanem a chodit do školy jako každý jiný. Jeho strýc Zola však vládne rodinnému klanu železnou rukou.


Adler-Olsen Jussi: Marco
229 Kč

185 Kč

Pátý případ oddělení Q

Patnáctiletý Marco touží jen po tom stát se dánským občanem a chodit do školy jako každý jiný. Jeho strýc Zola však vládne rodinnému klanu železnou rukou.


Adler-Olsen Jussi: Nesmírný
349 Kč

282 Kč

Oddělení Q znovu v pohotovosti.

Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší při obyvklém ranním šlofíku v práci telefon. Požádá ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmítne.


Adler-Olsen Jussi: Nesmírný
229 Kč

185 Kč

Oddělení Q je znovu v pohotovosti.

Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší z obvyklého ranního šlofíku v práci telefon. Neznámý kolega, policista z ostrova Bornholm, ho požádá o pomoc, ale Carl odmítne.


Adler-Olsen Jussi: Selfies
369 Kč

298 Kč

Sedmý případ oddělení Q

Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání.


Adler-Olsen Jussi: Selfies
239 Kč

193 Kč

Mistr severských thrillerů se vrací se sedmým dílem poutavé řady o oddělení Q.

V kodaňském parku je nalezeno tělo staré ženy. Šílený řidič zahájí hon na mladé dívky.


Adler-Olsen Jussi: Složka 64
349 Kč

282 Kč

Čtvrtý případ komisaře Carla Morcka z oddělení Q. Zneužívání, nátlak a týrání patřily ještě před čtyřiceti lety do každodenního života žen deportovaných na dánský ostrov Sprogo.


Adler-Olsen Jussi: Složka 64
229 Kč

185 Kč

Zneužívání, nátlak a týrání patřily ještě před čtyřiceti lety do každodenního života žen deportovaných na dánský ostrov Sprogo. Některým z nich nabídl tamější život neomezenou moc, ale většině způsobil utrpení.


Adler-Olsen Jussi: Vzkaz v láhvi
339 Kč

274 Kč

Na policejní stanici ve Wicku, v zapadlém koutě Skotska, stojí už dlouhý čas na okenním parapetu zapomenutá láhev. Uvnitř láhve je sotva čitelný lístek. Jisté je jen to, že první slovo je dánský výraz pro POMOC — a že je to napsáno krví.


Adler-Olsen Jussi: Vzkaz v láhvi - brož.
239 Kč

193 Kč

Na policejní stanici ve Wicku, v zapadlém koutě Skotska, stojí už dlouhý čas na okenním parapetu zapomenutá láhev. Uvnitř láhve je sotva čitelný lístek. Jisté je jen to, že první slovo je dánský výraz pro POMOC — a že je to napsáno krví.


Adler-Olsen Jussi: Zabijáci
329 Kč

266 Kč

Pokračování úspěšného thrilleru Žena v kleci

Na severu Dánska dojde k brutální vraždě; oběťmi jsou bratr a sestra.


Adler-Olsen Jussi: Zabijáci
229 Kč

185 Kč

Na severu Dánska dojde k brutální vraždě; oběťmi jsou bratr a sestra. Policejní vyšetřování naznačuje, že mezi podezřelými je skupinka žáků místní internátní školy, kterou navštěvují děti nejbohatších Dánů.


Agapitos Panagiotis: Bronzové oko
248 Kč

209 Kč

Severořecká Soluň roku 833. Právě sem protospatharios Leon doprovází na císařský rozkaz nově jmenovaného vojenského správce oblasti.


Ahnhem Stefan: Devátý hrob
399 Kč

322 Kč

Další temný případ Fabiana Riska, bestsellerové série, která oslovila čtenáře po celém světě. DVĚ ZEMĚ V SEVŘENÍ ZIMY. Nejchladnějšího dne roku se švédský ministr spravedlnosti vydal do sněhové bouře – a zmizel.


Ahnhem Stefan: Oběť bez tváře
399 Kč

322 Kč

Nový zářivý přírůstek do plejády hvězd švédské krimi – série temných detektivek Stefana Ahnhema sklízí úspěchy v šestadvaceti zemích.

POMSTA UMÍ BÝT KRUTÁ, ZVLÁŠŤ JE-LI DOKONALÁ

Dvě zohavené mrtvoly. Dva bývalí spolužáci.


Argonantus: Sedm ryb
260 Kč

209 Kč

Již podruhé se dostávají ke čtenářům strhující příběhy tajemného Argonanta, zapomenutého kronikáře z 12. století, časů, kdy lidé nejen věřili, ale viděli, potkávali a obávali se mnoha bytostí, ve které pozdější věky už věřit odmítaly.


Ashfordová Lindsay Jane: Žena v Orient Expresu
298 Kč

241 Kč

Agatha Christie chce zapomenout na své nevydařené manželství, které po mužově nevěře skončilo rozvodem, a tak se zlomeným srdcem a pod falešným jménem nastupuje do Orient expresu, aby alespoň na nějaký čas utekla co nejdál.


Řasová Tereza: Hvězda pentagramu
289 Kč

234 Kč

Mladý Jason se dozví něco strašného o sobě a svých předchůdcích. Přitom na něj číhá nebezpečí na každém rohu… Dokáže se mu vyhnout? Dokáže ustát vše, čemu ho osud vystaví? Temno se prodírá lesy a s každým dnem je mu blíž.


Aspe Pieter: Kvadratura pomsty-85%
299 Kč

44 Kč

Výprodej

Kvadratura pomsty se odehrává ve starobylém městě Bruggy a jeho okolí. Je první z řady knih, jež jsou spojeny postavami hlavních hrdinů.


Bandžuch Tomáš: Dlouhý krok do tmy
349 Kč

282 Kč

ČESKOSLOVENSKO SE ZRODILO Z EUFORIE, ZLOČINU A KRVE…

Podzim roku 1918. Rakousko-Uhersko po zdánlivě nekonečných čtyřech letech války ohlásilo kapitulaci a v lese nedaleko Lomnice nad Popelkou objevila textilní dělnice tělo zavražděné dívky.


Bannalec Jean-Luc: Bretaňský příboj
299 Kč

242 Kč

Druhý případ komisaře Dupina z letní Bretaně okořeněný humorem, venkovským koloritem a místními kulinářskými specialitami

Deset námořních mil od Concarneau: Legendami opředené souostroví Glénan působí svými bílými písečnými plážemi a křišťálově pr


Bannalec Jean-Luc: Bretaňská pýcha
299 Kč

242 Kč

Na břehu malebné řeky Belon, v oblasti, kde se pěstují světově proslulé ústřice, objeví svéhlavá stárnoucí herečka mrtvolu muže.


Bannalec Jean-Luc: Bretaňský příliv
299 Kč

242 Kč

RYBÁŘI, VĚDCI, PAŠERÁCI A LEGENDAMI OPŘEDENÝ OSTROV UPROSTŘED ATLANTSKÉHO OCEÁNU

Komisař Dupin nechtěl už nikdy vyšetřovat na moři. Nicméně tento nový případ ho nutí vydat se až před poslední výběžky západního pobřeží Bretaně.


Bannalec Jean-Luc: Bretaňské poměry
279 Kč

226 Kč

První případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa V malebné pobřežní vesničce je jednoho horkého červencového rána nalezen zavražděný stařičký majitel slavného hotelu.


Bannalec Jean-Luc: Bretaňské zlato
299 Kč

242 Kč

Třetí případ komisaře Dupina

Na rozlehlé solné zahrady na poloostrově Guérande se právě snáší soumrak. Vzduch je prosycen fialkovou vůní fleur de sel, o níž místní obyvatelé tvrdí, že občas vyvolává halucinace.


Bačovská Petra: Počmárané nebe aneb vražedné stíny
249 Kč

201 Kč

Kriminálně laděný příběh je zasazen do světa nekompromisních intrik a právnických kliček, a i když není konkrétně určeno místo, kde se děj odehrává, každý záhy pochopí, že se může jednat o kteroukoliv lokalitu nám blízkého světa.


Barylli Gabriel: Balerína
299 Kč

255 Kč

V nádherném prostředí vídeňské opery, na jejíž scéně právě vystupuje mladá talentovaná zpěvačka Alina v roli ohnivé Carmen, dojde k nepochopitelné, naprosto absurdní vraždě jedné ze sboristek – a vzápětí na to k další.


Bauer Jan: Až bude smrt mou paní
249 Kč

201 Kč

V lednu 1378 se císař Karel IV. setkává se svým synovcem, francouzským králem Karlem V., při tajném jednání v malém hradu uprostřed lesů. Toho se rozhodnou využít spiklenci, kteří chtějí oba panovníky zavraždit.


Bauer Jan: Jsi můj král - V tajných službách otce vlasti
349 Kč

282 Kč

Na scénu přichází tajemný dominikánský mnich a papežský agent Pavel. Na žádost českého krále Jana Lucemburského se stává osobním strážcem jeho syna Karla, budoucího krále a císaře.


Bauer Jan: Mrtví se mstí
249 Kč

201 Kč

Do Prahy přijíždí poněkud záhadný španělský šlechtic Juan Antonio Cabrera de Córdoba a kupuje si tu dům. Nikdo o něm nic neví, není známo, proč se tu chce usadit, jisté však je, že je nesmírně bohatý.


Bauer Jan: Smrt podle hvězd
269 Kč

218 Kč

Když v zapadlém koutě Menšího Města pražského najdou zavražděnou nevěstku Rosálii, nikdo netuší, že stejně skončí další mladé dívky. Neznámý vrah si nevybírá. Zabíjí nevěstky, ale i počestné měšťanské dcerky nebo dokonce šlechtičny.