Frána Jan: Případ pohřešovanýho háčka

Značka: Náš kód: 100002373108
 Frána Jan: Případ pohřešovanýho háčka

Partnerský prodej

Frána Jan: Případ pohřešovanýho háčka

Další případy netradiční detektivní dvojice, jíž tvoří tramp, vodák a amatérský detektiv s přezdívkou Hároš a kapitán kriminálky Jan Sladký, přezdívaný Kozina, kterou měli čtenáři poznat v předešlé autorově knize Případ zatoulanýho rybáře (Beletris, Celý popis

218

218 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 270 Kč, Ušetříte 52 Kč (19 %)

Popis

Popis produktu

Další případy netradiční detektivní dvojice, jíž tvoří tramp, vodák a amatérský detektiv s přezdívkou Hároš a kapitán kriminálky Jan Sladký, přezdívaný Kozina, kterou měli čtenáři poznat v předešlé autorově knize Případ zatoulanýho rybáře (Beletris, 2017). Přitažlivost a výjimečnost zařazených detektivních příběhů opět umocňuje jejich zasazení do ryze českého prostředí trampů a vodáků.

V prvním příběhu s názvem Afričan se do letního putování trampské party, k níž se přidává vracející se trampský emigrant z černého kontinentu, prolíná temná minulost a její dozvuky. Hledání motivů starých i nových vražd vnáší do zdánlivě běžného děje burcující napětí i překvapující odhalení.

Šokující nález mrtvého vodáka na zcela nečekaném místě v povídce, jež dala celé knize název, pak přivádí čtenáře do skvěle vylíčeného světa vodáckého a ani tady není o dějové zvraty a nečekané situace nouze.

Knihu uzavírá kraťoučké, téměř anekdotické vyprávění s detektivní zápletkou a naprosto netypickým rozuzlením.

  • počet stran: 256
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 20.7.2018
  • šířka: 138mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 399g
  • ISBN: 978–80–88088–79–0

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Frána Jan
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Klika