Frána Jan: Případ zatoulanýho rybáře

Značka: Náš kód: 100001453082

Partnerský prodej

Frána Jan: Případ zatoulanýho rybáře

Tři vynikající detektivky z trampského prostředí od známého a oblíbeného autora, v nichž najdete napětí i humor, které k trampingu patří odjakživa. Celý popis

209

260 Kč
209 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100001453082

Popis

Popis produktu

Tři vynikající detektivky z trampského prostředí od známého a oblíbeného autora, v nichž najdete napětí i humor, které k trampingu patří odjakživa.

Případ zatoulanýho rybáře:

Příběh začíná na velkém vandru party kamarádů z trampské osady Daisy v okamžiku, kdy najdou mrtvého rybáře na tom nejméně pravděpodobném místě, v trampském campu, kterak daleko od jakékoliv vody „chytá ryby“ v ohništi. Čeká je setkání s kapitánem Sladkým z kriminálky, podezření z vraždy i dramatická noční návštěva. A je na kapitánovi, který byl kdysi mezi trampy známý pod přezdívkou Kozina, aby našel pravdu. Není na to sám, zdatně mu sekunduje kamarád Hároš z T.O. Daisy, detektiv-amatér, obdařený ovšem intuicí a až neskutečným detektivním štěstím.

Red Rocks:

Druhý případ nás zavede do bývalého vojenského prostoru Rudé Skály, který býval vždycky trampským rájem osady Red Rocks Rangers. Po odchodu armády se oblast stává středem pozornosti různých zájmových skupin a naši hrdinové se ocitají uprostřed podivných událostí, jejichž předivo není snadné rozplést.

Madona:

Na počátku třetího příběhu přivádí své nové kamarády kapitán Kozina do kraje, kde začínal svou kriminalistickou kariéru v naději, že mu Hároš pomůže zbořit jeden starý kriminalistický pomníček. Obnovený zájem o starý případ spouští nový sled událostí a jen společné úsilí obou vede k rozluštění většiny tajemství. Ale na to, aby odhalili to největší, nestačí. Naštěstí dostávají nečekaného pomocníka…

  • počet stran: 248
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 22.6.2017
  • šířka: 137mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 357g
  • ISBN: 978–80–7520–070–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Frána Jan
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Beletris