Hjorth Michael, Rosenfeldt Hans,: Učedník

Značka: Náš kód: 100000477309
 Hjorth Michael, Rosenfeldt Hans,: Učedník

Partnerský prodej

Hjorth Michael, Rosenfeldt Hans,: Učedník

Sebastian Bergman zjistí, že má dospělou dceru, a jeho život tak dostává nový smysl. Poprvé od chvíle, kdy pod vlnou tsunami ztratil svou ženu Lily a dceru Sabine, se cítí být s někým spřízněn. Celý popis

273

273 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 349 Kč, Ušetříte 76 Kč (21 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Sebastian Bergman zjistí, že má dospělou dceru, a jeho život tak dostává nový smysl. Poprvé od chvíle, kdy pod vlnou tsunami ztratil svou ženu Lily a dceru Sabine, se cítí být s někým spřízněn. Nyní bojuje s rozhodnutím, zda dceři říci, že je její biologický otec, nebo si to nechat pro sebe. Situace se zkomplikuje poté, co Sebastian zjistí, že Vanja je členkou švédské kriminálky, a že spolu dokonce již pracovali jako kolegové, a to na případu vraždy Rogera Erikssona, během jejíhož vyšetřování si Sebastian stihl Vanju značně znepřátelit.

Týdny ji zpovzdálí sleduje, až zjistí, že jediný způsob, jak se k ní přiblížit, aniž by ji opět odpudil, je dostat se znovu do vyšetřovacího týmu. Ten právě pracuje na sérii brutálních vražd žen, které až do posledního detailu nápadně připomínají vraždy spáchané Edwardem Hindem, sériovým vrahem, kterého Sebastian před mnoha lety dostal za mříže. Hinde je ovšem stále ve vězení s přísnou ostrahou, což tým vede k přesvědčení, že narazili na jeho napodobitele. Jako nepopiratelný expert na Hindeho se Sebastian navzdory osobním nevraživostem do týmu znovu vrací a brzy dospěje k otřesnému poznání, že je s případem svázán mnohem více, než si původně myslel: všechny oběti s ním nějak přímo souvisejí a jeho dcera by se mohla ocitnout v bezprostředním nebezpečí.

  • počet stran: 540
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.5.2014
  • šířka: 142mm
  • výška: 45mm
  • hmotnost: 612g
  • ISBN: 978–80–7294–905–2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Hjorth Michael, Rosenfeldt Hans,
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Host