Kardovi Blanka a Jakub: Kublanka vaří doma-73%
299 Kč

80 Kč

Akce

Rodina – dokud ji tvoří dva, dá se jídlo řešit všelijak a klidně hřešit každý den. Ale co když přijdou děti? Zapomenout na restaurace a kvalitní jídlo a spoléhat se pouze na špagety s kečupem? Naše odpověď zní jednoznačně NE!


MasterChef Česko: Kniha receptů-88%
399 Kč

44 Kč

Akce

Recepty porotců a soutěžících z oblíbené televizní showOblíbili jste si recepty, které se objevily v populární show MasterChef Česko? Nyní si je můžete uvařit i u vás doma!


Santtini Laura: Tajemství těstovin
399 Kč

339 Kč

Novinka

Italská spisovatelka Laura Santtini píše o jídle a spojuje v sobě na jedné straně bohatou kulturu autentické italské kuchyně, která patří k hluboko zakořeněnému dědictví milovníka jídla, a na straně druhé moderní přístup k trendům, metodám a ingredie


Savill Antoinette: Lahodně bez lepku a laktózy
359 Kč

288 Kč

Novinka

Úspěšná autorka populárních knih zaměřených na miliony lidí, trpících potravinovými intolerancemi. Recepty v její kuchařské knize jsou moderní, mezinárodní a uspokojí i náročné jedlíky.


Adamová Jitka: Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové
499 Kč

403 Kč

Zpestřete si každodenní jídelníček recepty syrové kuchyně!

Osvěžující, lehké pokrmy na jaro a léto.

Kuchařská kniha s obsáhlou teoretickou částí RAW pro zdraví a krásu je odpovědí na stále rostoucí trend syrové, nebo také živé či raw stravy.


Alli - dietní plán
299 Kč

242 Kč

Váš pomocník pro úspěšné hubnutí s pilulkou Alli. Pomáhá snížit hmotnost o 50 % účinněji. Je čas zažít revoluci v boji s nadváhou. Nyní přichází zcela jiný způsob, než na co jste byli zvyklí. Něco, co skutečně funguje.


Antol Marie Nadine: Neuvěřitelná tajemství hořčice
168 Kč

136 Kč

Pro žádného milovníka hořčice není hořčice pouhou pochutinou. Svou zlatavou barvou a pikantní chutí dokáže správná hořčice pozvednou i nejobyčejnější jídlo na prvotřídní labužnický zážitek.


Arichteva Lucie: Pěkně vypečená kuchařka
389 Kč

314 Kč

Pěkně vypečená kuchařka Foodblogerka Lucie Arichteva, Pěkně vypečený blog, ráda peče. Pro svého muzikanta Nikolaje Arichteva z kapely Kryštof a jejich dva syny připravuje originální bulharské, ale i staré rodinné recepty.


Augustín Jozef: U kávy o kávě a kávovinách
398 Kč

322 Kč

Kniha, která neřest povýší na umění, z jejíchž stránek voní nejen káva, ale i moře, hory a exotické dálky. Už jen cesta kávových zrn má v sobě nádech tajemství a dobrodružství, o jakých jsme čítali jako děti.


Babica Jiří: Babicovy dobroty
299 Kč

249 Kč

Jiří Babica (1961), oblíbený protagonista cookingshow Babicovy dobroty televize Nova, přichází se svou první kuchařskou knihou.


Bailey Christine: Strava pro podporu činnosti mozku
399 Kč

339 Kč

Využijte sílu potravin a pomocí této revoluční čtyřtýdenní diety zlepšete výkon svého mozku

  • Okysličte svou paměť
  • Pozvedněte si náladu
  • Rozlučte se s „mozkovou mlhou“
  • Omezte riziko vzniku demence, Alzheimerovy choroby, Parkinsonovy nemoci č

Bailey Christine: Zdravé džusy nabité energií a smoothie dieta
249 Kč

212 Kč

Více než 100 receptů pro zdravé hubnutí, detox organismu a dobití energie pomocí čersvé zeleniny a zdravých doplňků stravy.

Zelené šťávy a smoothies jsou připraveny za okamžik. Jsou úžasně zdravé, plné vitamínů, minerálů a fytonutrientů.


Baláková Alena: Tradiční recepty bez lepku
199 Kč

161 Kč

Počet lidí odkázaných na bezlepkovou dietu stále roste. I když se proti minulosti téměř zázračně rozvinula nabídka bezlepkových potravin, přesto vyžaduje i dnes tato dieta značnou nápaditost a vynalézavost.


Balonová Jana: Oblíbené české recepty
159 Kč

129 Kč

Také vám vždycky chutnalo u babičky? Souhlasíte, že není nad poctivou polévku, domácí paštiku, knedlík nebo klasické kynuté buchty z pekáče? Tak si ty dobroty pojďte uvařit.


Becker Peter, Wilhelmi Claudie,: Vaříme z divokých bylin
595 Kč

481 Kč

Sběr rostlin z okolní přírody, rady na jejich použití v kuchyni a jiné zpracování

Autor Peter Becker je odborníkem na divoké byliny, znamenitý kuchař, který dokáže zpracovat každou planě rostoucí bylinu v lahodný pokrm.


Bellersen Quirini Cosima: Domácí recepty z farmy
590 Kč

477 Kč

Jak si připravit z vlastních surovin domácí salám, sýr či upéct chleba nebo zpracovat úrodu ovoce a zeleniny? Provozujete agroturistiku a chcete nabídnout něco nového pro své klienty?