Počet nalezených produktů: 975

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Kardovi Blanka a Jakub: Kublanka vaří doma-73%
299 Kč

80 Kč

Akce

Rodina – dokud ji tvoří dva, dá se jídlo řešit všelijak a klidně hřešit každý den. Ale co když přijdou děti? Zapomenout na restaurace a kvalitní jídlo a spoléhat se pouze na špagety s kečupem? Naše odpověď zní jednoznačně NE!


Reynierová Lucie: Detox - 40 receptů na celý rok-64%
249 Kč

89 Kč

Výprodej

40 receptů na celý rok, které pomohou zbavit tělo škodlivých látek a získat zpět energii.

Stres, únava, nachlazení, zažívací potíže, přemíra nezdravého jídla, to všechno nás připravuje o energii a zanáší organismus škodlivými látkami.


Adamová Jitka: Raw pro zdraví a krásu - Kuchařka Jitky Adamové
499 Kč

403 Kč

Zpestřete si každodenní jídelníček recepty syrové kuchyně!

Osvěžující, lehké pokrmy na jaro a léto.

Kuchařská kniha s obsáhlou teoretickou částí RAW pro zdraví a krásu je odpovědí na stále rostoucí trend syrové, nebo také živé či raw stravy.


Alli - dietní plán
299 Kč

242 Kč

Váš pomocník pro úspěšné hubnutí s pilulkou Alli. Pomáhá snížit hmotnost o 50 % účinněji. Je čas zažít revoluci v boji s nadváhou. Nyní přichází zcela jiný způsob, než na co jste byli zvyklí. Něco, co skutečně funguje.


Antol Marie Nadine: Neuvěřitelná tajemství hořčice
168 Kč

136 Kč

Pro žádného milovníka hořčice není hořčice pouhou pochutinou. Svou zlatavou barvou a pikantní chutí dokáže správná hořčice pozvednou i nejobyčejnější jídlo na prvotřídní labužnický zážitek.


Arichteva Lucie: Pěkně vypečená kuchařka
389 Kč

314 Kč

Pěkně vypečená kuchařka Foodblogerka Lucie Arichteva, Pěkně vypečený blog, ráda peče. Pro svého muzikanta Nikolaje Arichteva z kapely Kryštof a jejich dva syny připravuje originální bulharské, ale i staré rodinné recepty.


Augustín Jozef: U kávy o kávě a kávovinách
398 Kč

322 Kč

Kniha, která neřest povýší na umění, z jejíchž stránek voní nejen káva, ale i moře, hory a exotické dálky. Už jen cesta kávových zrn má v sobě nádech tajemství a dobrodružství, o jakých jsme čítali jako děti.


Babica Jiří: Babicovy dobroty
299 Kč

249 Kč

Jiří Babica (1961), oblíbený protagonista cookingshow Babicovy dobroty televize Nova, přichází se svou první kuchařskou knihou.


Bailey Christine: Zdravé džusy nabité energií a smoothie dieta
249 Kč

212 Kč

Více než 100 receptů pro zdravé hubnutí, detox organismu a dobití energie pomocí čersvé zeleniny a zdravých doplňků stravy.

Zelené šťávy a smoothies jsou připraveny za okamžik. Jsou úžasně zdravé, plné vitamínů, minerálů a fytonutrientů.


Baláková Alena: Tradiční recepty bez lepku
199 Kč

161 Kč

Počet lidí odkázaných na bezlepkovou dietu stále roste. I když se proti minulosti téměř zázračně rozvinula nabídka bezlepkových potravin, přesto vyžaduje i dnes tato dieta značnou nápaditost a vynalézavost.


Balonová Jana: Moučníky - Moderně i tradičně
159 Kč

129 Kč

Nevíte, jak si poradit s kynutým těstem? Jak se má správně šlehat šlehačka? Jak dlouho šlehat piškotové těsto? Zalistujte a dozvíte se to!


Balonová Jana: Oblíbené české recepty
159 Kč

129 Kč

Také vám vždycky chutnalo u babičky? Souhlasíte, že není nad poctivou polévku, domácí paštiku, knedlík nebo klasické kynuté buchty z pekáče? Tak si ty dobroty pojďte uvařit.


Baron-Reid Colette: Hubnutí pro ty, co si všechno moc berou
99 Kč

79 Kč

Věděli jste, že vaše nadváha má možná jen málo společného s tím, co jíte?

Poslední průzkumy o hubnutí totiž ukazují, že metabolismus, tedy hodnotu vaší tělesné hmotnosti, ovlivňuje mnoho faktorů.


Becker Peter, Wilhelmi Claudie,: Vaříme z divokých bylin
595 Kč

481 Kč

Sběr rostlin z okolní přírody, rady na jejich použití v kuchyni a jiné zpracování

Autor Peter Becker je odborníkem na divoké byliny, znamenitý kuchař, který dokáže zpracovat každou planě rostoucí bylinu v lahodný pokrm.


Bednářová Jaroslava: Herbář aneb příroda ve vaší kuchyni
399 Kč

322 Kč

Když se prolne svět starých apatykářů a lékařů se světem kuchařů, přidají se k nim botanici a mistři malíři, vznikne kniha pro radost všem dnešním zvídavým mlsounům a ctitelům říše rostlin.


Bellersen Quirini Cosima: Domácí recepty z farmy
590 Kč

477 Kč

Jak si připravit z vlastních surovin domácí salám, sýr či upéct chleba nebo zpracovat úrodu ovoce a zeleniny? Provozujete agroturistiku a chcete nabídnout něco nového pro své klienty?


Beranbaumová Levyová Rose: Bible domácího pečení
399 Kč

322 Kč

Již podruhé vychází kompletní „učebnice“ domácího pečení. Kromě klasického chleba nebo ciabatty si připravíte muffiny, challu, pizzu, vícezrnné chleby, žemle, bagely nebo briošky.


Berman Karen, Petitto Melissa: Jablečná kuchařka
149 Kč

121 Kč

Jablko je pro nás Středoevropany asi to nejběžnější ovoce. Tato jedinečná kuchařka nabízí 365 vynikajících jablečných receptů, pečlivě vybraných tak, aby odpovídaly svátkům, ročním obdobím a měsícům v roce.