Alena Winnerová: Minutová kuchařka - Uvařte si podle svého času

Alena Winnerová: Minutová kuchařka - Uvařte si podle svého času


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Pokud rádi hospodaříte se svým drahocenným časem, máme pro Vás tu pravou kuchařku! Ať už hledáte inspiraci pro přípravu zajímavého pokrmu do dvaceti minut nebo máte času na vaření dostatek, Minutová kuchařka pro Vás bude praktickým pomocníkem. Celý popis

269
299 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
269 Kč
Skladem u partnera poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022128036

Popis

Popis produktu

Pokud rádi hospodaříte se svým drahocenným časem, máme pro Vás tu pravou kuchařku! Ať už hledáte inspiraci pro přípravu zajímavého pokrmu do dvaceti minut nebo máte času na vaření dostatek, Minutová kuchařka pro Vás bude praktickým pomocníkem. Díky přehlednému rozdělení receptů podle minut si čas v kuchyni perfektně rozplánujete. Recepty jsou snadné a obsahují suroviny, které koupíte v nejbližším obchodě s potravinami. 

S jídlem je to jako s milováním – někdy máme chuť na rychlovku, jindy si chceme tuto aktivitu co nejdéle vychutnat. Proto nás napadlo nabídnout Vám k výběru, na co máte právě chuť a čas. Představujeme knihu receptů rozdělenou doslova na minuty. Jednotlivé kapitoly obsahují recepty od dvaceti až do devadesáti minut. Záleží jen na Vás, jaké recepty zvolíte podle toho, kolik máte času.

 

  • Datum vydání: 11. 05. 2020
  • ISBN: 978–80–907332–4–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Alena Winnerová