Bingemerová Susanna: Superpotraviny

Značka: Náš kód: 100000368636
 Bingemerová Susanna: Superpotraviny

Partnerský prodej

Bingemerová Susanna: Superpotraviny

V této knížce najdete všechno důležité o zdravých látkách obsažených v superpotravinách a o jejich fantastických účincích. Celý popis

226

226 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 279 Kč, Ušetříte 53 Kč (18 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

V této knížce najdete všechno důležité o zdravých látkách obsažených v superpotravinách a o jejich fantastických účincích. 25 podrobných portrétů nejdůležitějších superpotravin – exotických i domácích – s praktickými tipy a přes 40 veganských receptů, které obohacují kulinářský všední den. Interview s experty na téma řasy, obilné trávy a divoké byliny.

Susanna Bingemerová je vystudovaná novinářka. Už mnoho let píše v časopisech a knížkách o kulinářských tradicích a trendech. Přitom ji zvlášť fascinuje otázka, jak jídlo ovlivňuje zdraví. Sleduje mnohé aktuální stravovací styly a postupně sama vyzkoušela vegetariánskou, veganskou a syrovou stravu. Při hledání optimálních potravin objevila už v roce 1999 velkou vitální sílu určitých potravin a připravila si své první müsli se superpotravinami – lněnými semeny, zemními mandlemi a borůvkami. Své znalosti o zdravém stravování se superpotravinami předává dál v kurzech a na svém blogu www.eatsleepgreen.de.

Autorka žije v Mnichově a společně s Hansem Gerlachem řídí kancelář „food und text“. Hans Gerlach, vyučený kuchař, autor kuchařských knih a fotograf potravin připravil pro tuto knížku recepty a představil je i fotograficky.

  • počet stran: 128
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 18.9.2015
  • šířka: 166mm
  • výška: 11mm
  • hmotnost: 318g
  • ISBN: 978–80–8111–319–2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Bingemerová Susanna
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Noxi