Kučovi Marika a Jirka: Manželé v kuchyni - Jak žít s chutí a vařit s láskou

Značka:

Partnerský prodej

Kučovi Marika a Jirka: Manželé v kuchyni - Jak žít s chutí a vařit s láskou

Manželská dvojice The Kitchen Story patří už tři roky k české food bloggerské špičce. Recepty Mariky a Jirky Kučových jsou inspirativní, brilantně vyladěné, zaručeně fungují, navíc jsou vždy prezentované s nesmírným citem pro vizuální složku jídla. Celý popis

405

405 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 499 Kč, Ušetříte 94 Kč (18 %)

  Náš kód: 100001966706

Popis

Popis produktu

Manželská dvojice The Kitchen Story patří už tři roky k české food bloggerské špičce.

Recepty Mariky a Jirky Kučových jsou inspirativní, brilantně vyladěné, zaručeně fungují, navíc jsou vždy prezentované s nesmírným citem pro vizuální složku jídla. Jejich první kuchařka s názvem „Manželé v kuchyni – Jak žít s chutí a vařit s láskou“, tedy právem patří mezi nejočekávanější události v gastronomickém oboru.

Najdete v ní cca 80 receptů, z nichž valná většina nebyla dosud publikovaná na blogu. Na knize pár poctivě pracoval celý rok, a snažil se zaznamenat přirozený tok rodinných událostí spojených s požitkem jídla. Kuchařka je členěná do kapitol podle ročních dob a příležitostí, jako jsou rodinné oslavy, setkání s přáteli, piknik na zahradě, výprava za úlovky do lesa či k rybníku… Bohatá fotografická výbava zachycuje nejen jídlo a jeho přípravu, ale i atmosféru aktivního životního stylu, do nějž gastronomie přirozeně zapadá jako prvek tmelící rodinu i přátelské vztahy. Přehledně zpracované recepty akcentují zdravý životní styl, pokud je to možné, vyhýbají se lepku či laktóze, ale na prvním místě tu vždy stojí chuť a kreativní zpracování sezónních surovin.

Kniha „Manželé v kuchyni“ je nejen objemná a praktická kuchařka, ale především velká inspirace, jak žít s chutí, vařit s láskou a díky jídlu se obklopovat skvělými lidmi.

  • počet stran: 240
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 5.10.2017
  • šířka: 198mm
  • výška: 27mm
  • hmotnost: 1058g
  • ISBN: 978–80–906873–0–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Kučovi Marika a Jirka
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Marika Kučová - Kitchen Story