Maranik Eliq: Probiotická smoothies - Recepty pro zdravé zažívání

Maranik Eliq: Probiotická smoothies - Recepty pro zdravé zažívání


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Zdravé zažívání je klíčem k našemu celkovému zdraví. Objevte pestrobarevné, všestranně prospěšné lahůdky, na něž se vám budou sbíhat sliny – budete se divit, jak jste bez nich mohli žít! Celý popis

85
99 Kč
85 Kč
-14%
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002768224

Popis

Popis produktu

Zdravé zažívání je klíčem k našemu celkovému zdraví. Objevte pestrobarevné, všestranně prospěšné lahůdky, na něž se vám budou sbíhat sliny – budete se divit, jak jste bez nich mohli žít!

Krémové pochoutky s voňavými názvy jako „borůvkový ráj“, „severský milostný příběh“ nebo „broskvový sen s malinami“ nejsou jen neskutečně dobré, jsou také blahodárné pro naše zažívání. Královna smoothies Eliq Maranik to dobře zná z vlastní zkušenosti – od mládí měla potíže se žaludkem, kterých se zbavila díky přírodním probiotikům. Proto sestavila knihu receptů na nápoje, jako je kefír nebo kombucha, na vynikající domácí jogurt a na to, jak je zkombinovat s ovocem a zeleninou do lahodných smoothies.

Knihy švédské autorky, fotografky a výtvarnice Eliq Maranik vyšly v bezmála dvaceti jazycích a prodávají se v šedesáti zemích po celém světě. Do půvabných knížek, v nichž se všechno točí kolem zdravých dobrot rozmanitých druhů a barev, vkládá své nadšení i poznatky o ovoci, zelenině, superpotravinách a dalších zajímavých přísadách, které jsou velkým přínosem pro naše tělo i psychiku.

  • počet stran: 160
  • produkt: Knihy – paperback
  • datum vydání: 6.11.2018
  • šířka: 166mm
  • výška: 7mm
  • hmotnost: 313g
  • ISBN: 978–80–271–0626–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Maranik Eliq
Typ(vazba) Knihy - paperback
Vydavatel Grada
Jazyk česky