Maranik Eliq: Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období

Značka: Náš kód: 100004260871

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Maranik Eliq: Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období

Smoothies jedině v létě? Tak to už dávno neplatí! Nyní mají sezonu po celý rok. Celý popis

246

289 Kč
246 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004260871

Popis

Popis produktu

Smoothies jedině v létě? Tak to už dávno neplatí! Nyní mají sezonu po celý rok. Hřejivá ovocná smoothies, doplněná bylinkovými čaji a ochucená kořením, vám ráno dodají tolik potřebné vitaminy, minerály a vlákninu, abyste měli dostatek energie na další náročný den, a osladí vám i dlouhé chladné večery.

Eliq Maranik je nejen známá švédská spisovatelka, fotografka a umělecká režisérka, ale také odbornice na smoothies. Při vymýšlení nových a nových receptů dává průchod své velké vášni a rozsáhlým znalostem ovoce, zeleniny, superpotravin a dalších hodnotných složek stravy, obsahujících látky nezbytné pro správnou výživu organismu. Její výtvarně krásné knihy, zaměřené na smoothies všech druhů, chutí a barev, byly přeloženy do dvanácti jazyků a jsou k dostání ve třiceti zemích světa. U nás zatím vyšly Vegan smoothies, Smoothie bowls a Detox smoothies a k vydání se připravují Probiotická smoothies.

V této své nejnovější knize se s vámi autorka podělí – kromě výborných receptů – o užitečné tipy a nápady na udržení přirozeného a vyváženého jídelníčku. Dozvíte se i spoustu zajímavostí o zdravotní prospěšnosti různých druhů bylin, ovoce a zeleniny (a to jak těch běžných, na které přísahaly už naše babičky, tak těch mnohem exotičtějších, které teprve objevujeme). Tak už žádné vymlouvání! Ode dneška již není jediný důvod, proč byste všechny chladné dny nemohli strávit v plném zdraví a fit!

  • počet stran: 144
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 10.1.2018
  • šířka: 167mm
  • výška: 10mm
  • hmotnost: 356g
  • ISBN: 978–80–271–0552–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Maranik Eliq
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada
Jazyk