Paltrow Gwyneth: Je to tak snadné - Recepty na každý den pro ty, kdo nestíhají

Paltrow Gwyneth: Je to tak snadné - Recepty na každý den pro ty, kdo nestíhají


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Celý popis

425
499 Kč
425 Kč
-14%
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002768456

Popis

Popis produktu

Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře.

Nedovolte, aby vám hektické každodenní tempo zabránilo vychutnat si výtečné jídlo s těmi, které máte nejraději. Zařaďte tyto recepty do svého kuchařského repertoáru ke spokojenosti celé vaší rodiny!

"Když jsem se rozhodla, že napíšu tuhle knihu, začala jsem pátrat u svých přátel a kolegů a ptát se jich, jaký druh kuchařky jim na trhu schází, jakou by si oni sami představovali. Všichni měli podobné přání: chtěli sbírku receptů, podle nichž zvládnou uvařit opravdu snadno, bez náročných příprav, odreagují se po náročném pracovním dni v kuchyni a připraví skvělé, ale rychlé jídlo.

Kvalitní a chutné jídlo nemusí být složité na přípravu, není nutné jeho přípravou strávit celé dny. Tuto knížku považuji za jakousi cestovní mapu: svépomocnou kuchařskou knihu pro chronicky zaneprázdněné kuchaře a kuchařky. Přeju vám, abyste s její pomocí strávili čas v kuchyni podle svých představ!"

Gwyneth Paltrow, z předmluvy

  • počet stran: 270
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 31.10.2018
  • šířka: 227mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 1067g
  • ISBN: 978–80–271–0437–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Paltrow Gwyneth
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Grada
Jazyk česky