Schinharl Cornelia: Rychlé večeře - Bleskové rande na talíři

Značka: Náš kód: 100001966681

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Schinharl Cornelia: Rychlé večeře - Bleskové rande na talíři

Bleskově hotovo! Rychle nakoupeno, rychle připravenou, rychle uvařeno! Hotové jídlo stojí na stole raz dva a zbývá dostatek času na to nejdůležitější u jídla – vychutnat si ho. Přesně tak si představujeme večer po rušném pracovním dni. Celý popis

121

149 Kč
121 Kč
-18%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100001966681

Popis

Popis produktu

Bleskově hotovo!

Rychle nakoupeno, rychle připravenou, rychle uvařeno! Hotové jídlo stojí na stole raz dva a zbývá dostatek času na to nejdůležitější u jídla – vychutnat si ho. Přesně tak si představujeme večer po rušném pracovním dni.

V podstatě všechny recepty v této knize jsou hotové a připravené k servírování za méně než 30 minut nebo jsou za tuto dobu připravené a pak se již samy bez dalších starostí pečou v troubě. To je základní předpoklad pro to, aby si všichni pochutnali a nepřekvapila vás ani nečekaná návštěva. Použijete-li ty správné suroviny a dobré kuchyňské pomocníky, během chvilky si pochutnáte na lehkých salátech, různých těstovinách, ale i na dobrém mase a rybách, křupavé pizze nebo šťavnaté omeletě.

Abyste měli jídlo uvařené opravdu rychle, najdete zde i pár nejlepších triků a tipů, jak ušetřit ještě trochu času během přípravy i vaření. Často jsou to totiž maličkosti, které z „normální“ večeře udělají tu rychlou.

Mnoho zábavy při bleskovém vaření a dobrou chuť!

A abychom nezapomněli – každý recept je alespoň třikrát vyzkoušený!

  • počet stran: 64
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 2.10.2017
  • šířka: 166mm
  • výška: 5mm
  • hmotnost: 170g
  • ISBN: 978–80–7236–934–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Schinharl Cornelia
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Vašut
Jazyk česky