Vejce na sto způsobů

Značka: Náš kód: 100001756926

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Vejce na sto způsobů

Celá kuchařka se od snídaně až po večeři točí kolem vajec – slepičích, kachních, křepelčích… Saláty, haše koktejly, omelety. Vše, co můžete připravit z čerstvých, najdete v jejiné knize – Vejce na sto způsobů. Celý popis

339

399 Kč
339 Kč
-15%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100001756926

Popis

Popis produktu

Celá kuchařka se od snídaně až po večeři točí kolem vajec – slepičích, kachních, křepelčích… Saláty, haše koktejly, omelety. Vše, co můžete připravit z čerstvých, najdete v jejiné knize – Vejce na sto způsobů.

Vejce jsou součástí naší každodenní stravy, ať už jako míchaná na snídaní, v salátech, vařená, přísada v majonéze nebo v sladkých pochoutkách jako pusinky, suflé, koláče či dorty. Prostě není pochyb o tom že milujeme vejce!

Kuchařka je sbírkou jednoduchých receptů na přípravu vajec mnoha různými způsoby. Naučíte se je vařit, smažit, šlehat i péct. Nechybí ani recept na domácí zdravou majonézu, zavařování či výrobu protlaků a likérů.

Recepty jsou rozděleny podle denní doby. Začínáme snídaní: šunkou s vejci, vietnamskou omeletou a snídaňovými vdolky. Následují předkrmy: skotská vejce, rukolová polévka s pošírovaným vejcem a lanýžovým olejem nebo rozmazlená křepelčí'vejce. Hlavní jídla vás provedou celým světem – od Anglie, přes Turecko, arabský svět a do Asie. Dezerty a koktejly pohladí vaše chuťové buňky.

Pokud máte rádi vejce, tato kuchařka by ve vaší knihovně neměla chybět.

  • počet stran: 168
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 28.8.2017
  • šířka: 195mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 677g
  • ISBN: 978–80–7390–185–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor neuveden
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Omega
Jazyk česky