Winnerová Alena, Winner Josef,: Minutová kuchařka - Uvařte si podle svého času

Winnerová Alena, Winner Josef,: Minutová kuchařka - Uvařte si podle svého času


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

S jídlem je to jako s milováním – někdy máme chuť na rychlovku, jindy si chceme tuto aktivitu co nejdéle vychutnat. Proto nás napadlo nabídnout Vám k výběru, na co máte právě chuť a čas. Před-stavujeme knihu receptů rozdělenou doslova na minuty. Celý popis

242
299 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
242 Kč
-19%
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022003874

Popis

Popis produktu

S jídlem je to jako s milováním – někdy máme chuť na rychlovku, jindy si chceme tuto aktivitu co nejdéle vychutnat. Proto nás napadlo nabídnout Vám k výběru, na co máte právě chuť a čas. Před-stavujeme knihu receptů rozdělenou doslova na minuty. Jednotlivé kapitoly obsahují recepty od dvaceti až do devadesáti minut. Záleží jen na Vás, jaké recepty zvolíte podle toho, kolik máte času.

Pokud jste někdy mrzutí, když potřebné ingredience nenajdete ve své spíži a dokonce ani v nejbliž-ším obchodě s potravinami, tak zde se Vám nic podobného nestane. I my rádi vaříme z běžných surovin. Tedy těch, pro které do pár minut dojedeme a nemusíme složitě hledat specializované ob-chody. Soustředíme se na pestrost a rozmanitost a vaříme s láskou. Věříme, že tento pocit ve Vás vzbudí pohled na doslova vymazlené fotografie v knize. Nesnažíme se příliš experimentovat a při-pravujeme klasické pokrmy, které jsou u naší rodiny a přátel oblíbené. Podle přehledných kroků tyto recepty zvládne každý. Tak se do nich pusťte!

  • počet stran: 176
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 11.5.2020
  • šířka: 174mm
  • výška: 17mm
  • hmotnost: 600g
  • ISBN: 978–80–907332–4–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Winnerová Alena, Winner Josef,
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Fynbos
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array