Česko-ruský mluvník

Autor: neuveden

Česko-ruský mluvník

Autor: neuveden

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho. Celý popis

185
229 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
185 Kč
-19%
Skladem u partnera 5 kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100000241343

Popis

Popis produktu

Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho. S pomocí slovníku jste nakonec větu sestavili, ale úplně jisti její správností jste si stejně nebyli.

Chcete-li se správně a pohotově vyjadřovat, nestačí vám pouze znát určité množství slovíček. Musíte se naučit vytvářet konkrétní věty a slovní spojení, správně užívat předložkové vazby ap., a navíc si osvojit spoustu frází, které se v daném jazyce běžně používají a nelze je ani doslovně přeložit. K tomu, abyste mohli podobné obraty snadno najít nebo sami vytvářet, vám pomůže právě mluvník.

Mluvník v sobě spojuje výhody slovníku, konverzační příručky a přehledu gramatických pravidel. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, která pokrývají základ slovní zásoby. V každém hesle pak naleznete množství praktických vět, slovních spojení a idiomů obsahujících dané klíčové slovo.

Na rozdíl od konverzační příručky není výběr příkladů omezen tematicky, ale zahrnuje běžné obraty skutečně užívané v každodenní komunikaci. Můžete si tedy bez zdlouhavého listování najít větu nebo slovní spojení, které právě potřebujete, rozšiřovat si tak slovní zásobu a zlepšovat komunikační dovednosti. Některé příklady můžete použít rovnou, jiné si snadno pozměníte tak, aby vyhovovaly vaší konkrétní potřebě.

Mluvník nabízí cca 1 500 klíčových hesel a téměř 13 000 příkladů nejen stylově neutrálních, ale také hovorových a slangových. Navíc obsahuje kompletní přehled gramatiky spolu se spoustou ilustračních příkladů pro lepší pochopení a zapamatování. Cílem mluvníku není obsáhnout vyčerpávajícím způsobem slovní zásobu, ale poskytnout uživateli množství užitečných informací pro snazší komunikaci v cizím jazyce.

Věříme, že mluvník ocení jak začínající a středně pokročilí studenti, kteří potřebují získat praxi a pohotovost ve vyjadřování, tak i pokročilejší uživatelé, kteří zde objeví nejeden nový obrat či zajímavou frázi.

Obsah slovníku :

1 500 klíčových slov tvořících základ slovní zásoby

13 000 užitečných vět a konverzačních obratů

přehled ruské gramatiky s ilustračními příklady

Mluvník Vám pomůže:

pohotově a správně se vyjadřovat v ruštině

používat vhodné překlady slov odpovídající daným situacím

osvojit si překlady běžných obratů a vazeb

získat jistotu ve vyjadřování

rozšířit si znalost ruských idiomů, frází a slovních spojení

vyvarovat se nesprávných doslovných překladů

  • počet stran: 416
  • produkt: Knihy – paperback
  • datum vydání: 1.10.2008
  • šířka: 115mm
  • výška: 27mm
  • hmotnost: 340g
  • ISBN: 978–80–87062–38–8
  • jazyk: česky, rusky

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor neuveden
Typ(vazba) Knihy - paperback
Vydavatel Lingea
Jazyk česky, rusky
Knižní série Array
Knižní edice Array