Jiráková Jarmila, Samková Martina,: Pocta panu Miroslavu Horníčkovi aneb opojné setkání s plzeňákem

Značka: Náš kód: 100002768266

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Jiráková Jarmila, Samková Martina,: Pocta panu Miroslavu Horníčkovi aneb opojné setkání s plzeňákem

Publikace je vyjádřením obdivu Miroslavu Horníčkovi, který by letos v listopadu oslavil sté narozeniny. Patří k nepřehlédnutelným osobnostem naší české národní kultury, její umělecké sféry, k takovým, jejichž odkaz je svým obsahem nadčasový. Celý popis

201

249 Kč
201 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002768266

Popis

Popis produktu

Publikace je vyjádřením obdivu Miroslavu Horníčkovi, který by letos v listopadu oslavil sté narozeniny. Patří k nepřehlédnutelným osobnostem naší české národní kultury, její umělecké sféry, k takovým, jejichž odkaz je svým obsahem nadčasový.

Na Miroslava Horníčka vzpomínají jeho přátele i ti, kteří měli tu čest setkat se s ním při společné práci. Výsledkem je, jak věříme, celistvý obraz osobnosti, poskládaný ze střípků a postřehů, svědectví o Miroslavu Horníčkovi – mistru slova, umělci osobitého humoru i hereckého projevu, člověku vyznačujícím se ryzí lidskosti.

Měl upřímně rád ty, pro které psal i vystupoval, s nimž se potkával ve svém soukromí. A celý život miloval svoji rodnou Plzeň ….

Součástí publikace je DVD s filmem „O PLZNI VÁŽNĚ I NEVÁŽNĚ S MIROSLAVEM HORNÍČKEM aneb BÝT PLZEŇÁKEM…“, jediný hraný dokument svého druhu, který Miroslav Horníček natočil v Plzni a o Plzni. Toulky rodným městem pojednal po svém, s humorem i jímavě, divákům střídavě nabízí léčebnou očistu smíchem i své laskavé pohlazení.

  • počet stran: 216
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 14.11.2018
  • šířka: 140mm
  • výška: 15mm
  • hmotnost: 327g
  • ISBN: 978–80–7376–537–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Jiráková Jarmila, Samková Martina,
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Olympia