Michálek Libor: Nová šance pro druhé století naší republiky

Značka: Náš kód: 100002532084

Partnerský prodej

Michálek Libor: Nová šance pro druhé století naší republiky

Kniha „Nová šance pro druhé století naší republiky“ je pohledem do budoucnosti. Můžeme jako národ naplnit náš potenciál nebo chcete-li poslání, pokud porozumíme tomu, jaké jsou naše silné stránky, co nás motivuje nebo co nás naopak brzdí. Celý popis

162

200 Kč
162 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002532084

Popis

Popis produktu

Kniha „Nová šance pro druhé století naší republiky“ je pohledem do budoucnosti. Můžeme jako národ naplnit náš potenciál nebo chcete-li poslání, pokud porozumíme tomu, jaké jsou naše silné stránky, co nás motivuje nebo co nás naopak brzdí.

Česká republika má velmi dobré ekonomické ukazatele. Počet osob HIV pozitivních v přepočtu na obyvatele máme nejnižší na světě. Patříme k bezpečným zemím s velkou mírou sociální spravedlnosti. Zvenčí jsme viděni jako kreativní národ.

Za první republiky jsme patřili do první desítky průmyslově nejvyspělejších zemí světa. Dnes se v konkurenceschopnosti pohybujeme na konci třetí desítky. Máme na to se třeba za 10 let posunout do první dvacítky? Jsem přesvědčen, že změna je možná.

„Hledáte-li na naší veřejné či politické scéně osobnosti, kterým můžete důvěřovat a které mají kromě politických ambicí i profesní odbornost a přitom jsou schopny z vlastního upřímného přesvědčení a zájmu formulovat jak široké společenské problémy, tak jejich případná řešení, stejně jako ideály a cíle, pak myslím, že text takové osobnosti držíte právě v ruce.“ Jan Kraus

  • počet stran: 148
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 30.8.2018
  • šířka: 128mm
  • výška: 10mm
  • hmotnost: 243g
  • ISBN: 978–80–905863–1–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Michálek Libor
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Institut Williama Wilberforce