Hanzelka Jiří, Zikmund Miroslav: S československou vlajkou na Kilimandžáro

Značka: Náš kód: 100000766831
 Hanzelka Jiří, Zikmund Miroslav: S československou vlajkou na Kilimandžáro

Partnerský prodej

Hanzelka Jiří, Zikmund Miroslav: S československou vlajkou na Kilimandžáro

Dvě pečlivě vybrané kapitoly z legendárního debutu Afrika snů a skutečnosti I.-lI.-IlI. (1952) slavné cestovatelské dvojice vyšly poprvé dva roky po jeho vydání jako první výbor z něj a byly určeny především pro dětského čtenáře. Celý popis

155

155 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 199 Kč, Ušetříte 44 Kč (22 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Dvě pečlivě vybrané kapitoly z legendárního debutu Afrika snů a skutečnosti I.-lI.-IlI. (1952) slavné cestovatelské dvojice vyšly poprvé dva roky po jeho vydání jako první výbor z něj a byly určeny především pro dětského čtenáře. I tak si ale knížku hojně nacházeli čtenáři dospělí, stejně jako výbory následující. S napětím v nich sledovali odvážný výstup na nejvyšší africkou horu Kilimandžáro a zrození sopky, které cestovatelům dopřála náhoda na březích jezera Kivu. I tyto reportáže byly, ostatně jako všechny z pera Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda, dokumentovány jejich původními fotografiemi.

Nakladatelství Carpe diem se k tomuto textu vrací po dvaapadesáti letech, aby mu nyní vdechlo život jako poslednímu z řady tehdy vydaných výborů a navázalo tak na jejich tři novodobé reedice, které již uvedlo pro potěchu a ponaučení dnešních zájemců o cestopisnou literaturu.

  • počet stran: 86
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.11.2006
  • šířka: 105mm
  • výška: 8mm
  • hmotnost: 164g
  • ISBN: 80–86362–70–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Hanzelka Jiří, Zikmund Miroslav
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Carpe diem