Jenkins Dilwyn: Peru - Turistický průvodce

Značka:

Partnerský prodej

Jenkins Dilwyn: Peru - Turistický průvodce

Nový celobarevný průvodce zemí unikátních přírodních i historických zajímavostí. Od pramenů Amazonky po Machu Picchu. Celý popis

564

564 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 698 Kč, Ušetříte 134 Kč (19 %)

  Náš kód: 100003749001

Popis

Popis produktu

Nový celobarevný průvodce zemí unikátních přírodních i historických zajímavostí.

Od pramenů Amazonky po Machu Picchu.

Průvodce po Peru prestižní řady Rough Guides podrobil hloubkovému zkoumání dechberoucí půvaby této země, jako jsou podivuhodnosti Machu Picchu, jezera Titicaca, kaňonu Colca včetně nekonečně pestré škály restaurací v Limě. Čtyři zkušení cestovatelé si rozdělili každý kousek území, aby mimo jiné rozmlouvali s amazonskými šamany, překonali na raftu vody mocné řeky Urumamby a šplhali k málo navštěvovaným inckým ruinám v Choquequirao.

Zjistěte, kde najít to nejlepší peruánské pisco, odkud lze mít ten nejúchvatnější výhled na deštné pralesy a horské stezky a kde vás čekají pláže se vzrušujícími vlnami k surfování. Pomocí průvodce Rough Guides získáte skvělý přehled o nejlepších způsobech cestování mezi vašimi jednotlivými cíli a také o trasách a cenách. Seznamte se s Inky, jejich kulturou a památkami, které nám zanechali, pátrejte s námi po pestré současné i tradiční hudební scéně a poznejte bohatou paletu exotické živočišné a rostlinné říše, včetně nahlédnutí do léčebných postupů a tajů halucinogenních rostlin. Více než 70 srozumitelných barevných map Vám pomůže se zorientovat v možnostech ubytování. S průvodcem Rough Guides se nemusíte obávat, že byste zůstali trčet na zapomenuté konečné zastávce!

  • počet stran: 544
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 3.10.2016
  • šířka: 130mm
  • výška: 24mm
  • hmotnost: 579g
  • ISBN: 978–80–7462–973–0

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Jenkins Dilwyn
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Jota