Lee Phil: Norsko - Turistický průvodce

Značka: Náš kód: 100000743408
 Lee Phil: Norsko - Turistický průvodce

Partnerský prodejNáš tipVýprodej

Lee Phil: Norsko - Turistický průvodce

Nový průvodce fascinující zemí fjordů, ledovců a vodopádů. Norské království oplývá množstvím přírodních krás a jeho obyvatelé patří statisticky k nejšťastnějším lidem naší planety. Celý popis

178

178 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 198 Kč, Ušetříte 20 Kč (10 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Nový průvodce fascinující zemí fjordů, ledovců a vodopádů.

Norské království oplývá množstvím přírodních krás a jeho obyvatelé patří statisticky k nejšťastnějším lidem naší planety. Je drsně krásnou zemí hor, vodopádů, rozeklaných fjordů a majestátních ledovců. Okouzluje nejen milovníky zimních sportů, kteří se zde mohou až šest měsíců v roce ve špičkových povětrnostních podmínkách věnovat lyžování, snowboardingu nebo snowkitingu, ale i další návštěvníky této severské země.

Norsko je krajinou půlnočního slunce, které v dlouhých letních dnech dovoluje turistům objevovat přírodní krásy, jezdit na kolech, raftech či rybařit prakticky 24 hodin denně. Milovníci historie jistě ocení starobylé rybářské vesnice, dřevěné středověké kostelíky a tajemná místa předkřesťanské doby, v níž zaujímají hlavní místo výbojní Vikingové na dračích lodích s kruhovými štíty.

Návštěvníky určitě překvapí také klimatická rozmanitost Norska, měnící se od mírného pásma dovolujícího farmaření až k trvale zamrzlé tundře za severním polárním kruhem. Norské podnebí příznivě ovlivňují teplé oceánské proudy, proto ani severně položené přístavy téměř nezamrzají a výletníci se mohou lodní cestou pohodlně dostat až k nejzazší části norského království – Špicberským ostrovům. Jako prémie se nad hlavami všech rozsvítí velkolepé přírodní divadlo polární záře. Vydejte se do Norska!

Průvodce neobsahuje DVD.

  • počet stran: 448
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.7.2014
  • šířka: 130mm
  • výška: 19mm
  • hmotnost: 587g
  • ISBN: 978–80–7462–558–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Lee Phil
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Jota