Ryan Chris: Absolutní zbraň

Značka: Náš kód: 100000631744
 Ryan Chris: Absolutní zbraň

Partnerský prodej

Ryan Chris: Absolutní zbraň

CHRIS RYAN se narodil nedaleko Newcastlu v roce 1961. V roce 1984 vstoupil do SAS. Během deseti let své služby u SAS se zúčastnil řady vojenských operací. Podílel se na činnosti protiteroristického týmu jako velitel jednotky odstřelovačů. Celý popis

307

307 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 380 Kč, Ušetříte 73 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

CHRIS RYAN se narodil nedaleko Newcastlu v roce 1961.

V roce 1984 vstoupil do SAS. Během deseti let své služby

u SAS se zúčastnil řady vojenských operací. Podílel se na činnosti protiteroristického týmu jako velitel jednotky odstřelovačů. Během první války v Perském zálivu se dostal do Iráku jako příslušník osmičlenné skupiny pověřené speciálními úkoly. Akce skončila neúspěšně a Ryanovi se jako jedinému podařilo uniknout pronásledovatelům a uprchnout z Iráku. Tři jeho spolubojovníci zahynuli, čtyři padli do zajetí. Ryanův útěk před nepřítelem patří k nejdelším individuálním akcím v historii SAS. Za své hrdinství obdržel vyznamenání, Vojenskou medaili. V posledních dvou letech své služby u SAS se podílel na výběru a výcviku perspektivních vojáků SAS.

Své zážitky z první války v Perském zálivu zachytil v románu Jediný unikl, který byl i zfilmován. Čeští čtenáři měli dosud možnost se seznámit s jeho tituly Jediný unikl a Blackout.

Chris Ryan v současné době pracuje jako odborník na problematiku osobní ochrany ve Spojených státech.

Nick Scott byl v první válce v Perském zálivu jako voják britské jednotky SAS. Padl do zajetí, přežil mučení. Z války se vrátil jako psychicky zlomený člověk. Jeho dcera Sára je půvabná mladá odbornice na fyziku, která pracuje na odhalení jednoho z velkých vědeckých tajemství posledního staletí. Sára náhle zmizí. Její přítel Jed Bradley, jeden z nejlepších mladých vojáků SAS, je v předvečer války v Iráku vysazen za

nepřátelskými liniemi, aby zjistil pravdu o zbraních hromadného ničení režimu Saddáma Husajna.

Nick a Jed se neplánovaně stanou aktéry celosvětového boje o moc. Cestu domů z válkou zmítaného Iráku, ve kterém se hroutí autoritářský režim, si musejí tvrdě vybojovat.

Oba usilovně hledají ženu, kterou milují, a odhalují přitom tajemství nejmocnější zbraně na světě.

Tři lidé. Tři příběhy. A těžký zápas o život v zemi, kde zuří válka.

  • počet stran: 431
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.3.2008
  • šířka: 168mm
  • výška: 41mm
  • hmotnost: 800g
  • ISBN: 978–80–206–0931–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Ryan Chris
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Naše vojsko