William Perl: Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy

William Perl: Spiknutí holokaustu - Mezinárodní politika genocidy


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Kombinace existujících výzkumů s dříve neznámými nálezy přivedla Dr. Perla k nevyhnutelnému přesvědčení, že to nebyla lhostejná nečinnost světových mocností, která udělala holocaust a konečné řešení tak tragicky účinné. Celý popis

179
199 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
179 Kč
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016276095

Popis

Popis produktu

Kombinace existujících výzkumů s dříve neznámými nálezy přivedla Dr. Perla k nevyhnutelnému přesvědčení, že to nebyla lhostejná nečinnost světových mocností, která udělala holocaust a konečné řešení tak tragicky účinné.

Autor používá rozsáhlou dokumentaci, která přesvědčivě dokazuje, že to byly promyšlené akce mnoha národů, které udržovaly miliony těch, kteří byli určeni pro likvidaci a věznění v nepřátelské Evropě.

Tyto promyšlené akce nezvratně ukazují, že jsou výsledkem spiknutí jednotlivých vlád a rovněž tak na spiknutí mezi vládami.

Je zde také souhrnná analýza politik holocaustu u mocností, kterým dosud byla věnována relativně malá pozornost a nebyla prokázána jejich vina:

Švýcarsko, Sovětský svaz, Latinská Amerika a Mezinárodní červený kříž.

Spiknutí holocaustu vlévá šokující nové světlo na spiknutí a tajné akce světových mocností, které účinně podpořily programy nacistické genocidy. Po přečtení této knihy změníte své názory na mnoho národů.
  • Datum vydání: 01. 04. 2015
  • Počet stran: 250
  • ISBN: 978–80–87525–36–4
  • Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor William Perl
Typ(vazba) brožovaná
Jazyk česky