Chima Cinda Williams: Síla stínů - Sedmiříší v troskách 2
349 Kč

279 Kč

Novinka

Vzrušující příběh o nezměrné ceně, jež se platí za válku, lákadle temné magie a dvou charakterních postavách, z nichž události činí protivníky, ale které jsou k sobě navzdory všemu, co mohou ztratit, přitahovány.


Scarling Alice: Lacrimosa - Rekviem pro Saschu-69%
299 Kč

90 Kč

Výprodej

Sascha po dětství prožitém v klášteře dospěla v osobnost, která si není jistá sama sebou a která ví, že jakékoliv selhání pro ni představuje smrtelné nebezpečí.


Aciman André: Dej mi své jméno
269 Kč

218 Kč

Příběh nečekané a silné lásky mezi dospívajícím Eliem a o pár let starším Oliverem, odehrávající se ve vile na jednom útesu italské Riviéry.


Adams Guy: Jízda
299 Kč

242 Kč

Poppy je tichá dívka. Až do chvíle, kdy ukradne auto a projede s ním výlohou sázkové kanceláře. Max je hodný kluk, ale jednoho dne vyvraždí celou svou rodinu. Jen tak, pro zábavu.


Addair Theo: Muffin a čaj
199 Kč

161 Kč

Daniel a Kit jsou dva šestnáctiletí spolužáci, kteří snad ani nemůžou být rozdílnější. Jeden je nejlepším studentem na internátě, k okolí se chová odměřeně a úzkostlivě si střeží své soukromí.


Adeyemi Tomi: Děti krve a kostí
399 Kč

322 Kč

V šesti letech Zélie na vlastní oči viděla, jak královské stráže oběsily její matku na stromě. Nikdy na to nezapomněla.


Ahernová Cecelia: Vadná
299 Kč

255 Kč

Celestine North má skvělý život. Je vzorná dcera i sestra, spolužáci i učitelé o ní mají jen dobré mínění a ona sama randí s okouzlujícím Artem Crevanem.

Ale pak se Celestine dostane do situace, ve které musí udělat zásadní rozhodnutí.


Albertalli Becky: Já, Simon
249 Kč

201 Kč

Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.


Albertalli Becky: Podělaným navrch
249 Kč

201 Kč

Molly ví všechno o bolestech neopětované lásky. A je jedno, jak moc jí její dvojče vyzývá, aby se vzchopila a šla do toho. Molly totiž není štíhlá modelka a holky, které nejsou štíhlé, ba právě naopak, musí být opatrné.


Albertalli Becky: Probuzení Simona Spiera
249 Kč

201 Kč

Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.


Andrews Ilona: Kate Daniels 9 - Magie spojuje
329 Kč

266 Kč

Žoldačka Kate Danielsová ví až moc dobře, že magie v Atlantě po Změně je nebezpečná. Ale nic, s čím se kdy předtím potkala, ji nemohlo připravit na tohle… Kate a bývalý Pán šelem, Curran Lennart, konečně hodlají svůj vztah stvrdit i oficiálně.


Ange: Prokletá krev
369 Kč

309 Kč

Odhalte temná tajemství skrytá v zákoutích Versailles!

Představte si svět, ve kterém Velká francouzská revoluce nikdy neproběhla a kde se právě chystá korunovace Ludvíka XXIV.


Armstrong Kelley: Probouzení - Nejtemnější síly 2-82%
249 Kč

44 Kč

Výprodej

Chloe Saundersová je na útěku a probouzí k životu pekelné síly. Doslova.

Kdybyste mě potkali před pár týdny, patrně by vás nenapadlo považovat mě za dívku jakkoliv odlišnou od běžného průměru. Normální patnáctiletá holka.


Aveyardová Victoria: Králova klec
369 Kč

309 Kč

Kdo se postaví do čela povstalců, když Mare přišla o své blesky?

Mare zůstává v zajetí, zbavená svého blesku a mučená vlastními chybami. Přežívá jen díky milosti nového krále. Kluka, jehož milovala, ale vyklubal se z něj lhář a zrádce.


Aveyardová Victoria: Válečná smršť
399 Kč

336 Kč

Velkolepé finále série Rudá královna.

Za každé vítězství se platí. Mare Barrowová to ví až moc dobře. Když ji zradil Cal, málem ji to zničilo. Nyní je odhodlaná bránit své srdce a zajistit svobodu Rudým i novokrevným.


Bardugo Leigh: Griša 1 - Světlo a stíny
299 Kč

252 Kč

Ravka, kdysi mocná a hrdá země, se otřásá v základech. Pás neprostupné temnoty obývaný krvežíznivými nestvůrami, ji rozdělil na dvě části. Její budoucnost leží v rukou nic netušící dívky… Alina nikdy v ničem nevynikala.


Bardugo Leigh: Griša 2 - Bouře a vzdor
349 Kč

294 Kč

Na Alinu Starkovou se žene divoká bouře. Čeká ji vnitřní boj. Vyjde z něj jako vítěz, nebo jako poražený? Druhý díl světového bestselleru!

Z obyčejné dívky Aliny Starkové se stala světlonoška.


Bardugo Leigh: Prohnilé město
399 Kč

336 Kč

Druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo!

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada.


Barker Clive: Abarat - Absolutní půlnoc
590 Kč

477 Kč

Kouzelný příběh plný fantazie Abarat, tajemný svět, kde má každá hodina svůj ostrov a nic není takové, jaké se zdá být, je v ohrožení.


Barrová Emily: Jediná vzpomínka Flory Banksové
299 Kč

252 Kč

Jsou vzpomínky, na které nechceš zapomenout? A co když nemáš na výběr?

Flora nemá krátkodobou paměť. Její mysl několikrát denně vymaže všechny zážitky, které nashromáždila, a vrací se do věku 10 let, kdy jí byl z mozku vyoperován nádor.


Beatty Robert: Serafina a černý plášť
299 Kč

252 Kč

Serafina vždy poslouchala svého tatínka a toulala se pouze po pozemcích usedlosti Biltmore. Ale i tam – v temných chodbách obrovského domu – bylo vždy co objevovat, jen si musela dávat pozor na to, aby nebyla spatřena.


Benedict A. K.: Kamenný dům (Class 3 ze světa seriálu Doctor Who)
299 Kč

242 Kč

Poblíž školy Coal Hill stojí starý kamenný dům. Lidé kolem něj většinou procházejí se sklopenou hlavou. Všichni vědí, co se o tom místě povídá. Kdo se však před domem zastaví a podívá se nahoru, spatří obličej přitisknutý na okenní tabulku.


Benedict Clara: Dar
349 Kč

297 Kč

Novinka

Schopnost změnit realitu. Největší sen mnohých, který se v Auře stává skutečností. Takzvaní Předešlí jsou mistři telekineze, kteří dokáží zhojit rány i ovlivnit mysl druhých. Je to schopnost, již se dá naučit, ale pouze ti nejmocnější se s ní rodí.


Blake Elly: Ohnivá krev
329 Kč

277 Kč

Vláda ohně začíná!

Ruby porazila krutého Krále ledu a roztavila ledový trůn, ale krvelačný Minax, který v něm byl uvězněn, uprchl a nyní pustoší celé království a usiluje o život všech, na nichž Ruby záleží.


Blake Kendare: Tři temné koruny
349 Kč

294 Kč

První díl temné fantasy série plné vášní a intrik.

Na ostrově Fennbrinu se v každé generaci rodí trojčata – tři královny, rovnocenné dědičky trůnu. Mirabella ovládá živly. Lusknutím prstů dokáže přivolat plameny nebo prudkou bouři.


Bobulski Chelsea: Les
299 Kč

252 Kč

Mysteriózní vyprávění o cestování časem a hledání pravdy.

Winter je normální středoškolačka. Tedy aspoň na první pohled.


Boormanová Kate A.: Oheň srdce
329 Kč

266 Kč

Závěrečný díl fantasy trilogie Smrtná zima.

Oheň srdce jasně zaplane.

Emmeline a její přátelé konečně dorazili do Matisina údolí, ale strasti je neopouštějí ani tady.


Bourne Holly: Jsem holka. Co s tím? - Být holka je dřina 3
349 Kč

282 Kč

Středoškolačka Lottie má plán. Odmaturuje se samými jedničkami, dostane se na Cambridge, stane se předsedkyní vlády, změní svět! Jenže když ji cestou do školy na ulici obtěžují dva dělníci, uvědomí si, že svět je potřeba začít měnit hned.


Brackenová Alexandra: Cestovatelka
369 Kč

309 Kč

Cestování časem může změnit svět!

Etta byla vytržena ze svého života a vhozena do minulosti, kde jakákoli její chyba může změnit budoucnost.


Brahmachariová Sita: Artyčoková srdíčka
249 Kč

201 Kč

Dvanáctiletá Mira pochází z chaotické, umělecké a přímočaré rodiny, kde je někdy těžké získat si pozornost. Zatímco se zdraví její milované babičky Josie zhoršuje, Mira začíná objevovat tajemství svých blízkých a zároveň získává tajemství vlastní.


Brahmachariová Sita: Jasmínové nebe
249 Kč

201 Kč

Mira Levensonová je bez sebe nadšením, že konečně letí do Indie, kde se má poprvé v životě setkat se svou tetou a sestřenicí.


Brahmachariová Sita: Už zase létám
249 Kč

201 Kč

Kite se pár dní před šestnáctými narozeninami rozpadne celý svět. Její nejlepší kamarádka, nadaná a vzorná Dawn, spáchala sebevraždu, ačkoli Kite neměla ani tušení, že je s ní něco v nepořádku.


Broadway Alice: INK - Jiskra
299 Kč

242 Kč

Leora je v šoku: zpochybňuje všechno, co kdy věděla o sobě i své rodině, a všechny ve svém okolí podezřívá. Dokáže se svým původem někdy zapadnout mezi ostatní?


Broadway Alice: INK - Tajemství kůže
299 Kč

242 Kč

Představte si, že žijete v zemi, kde každá přelomová událost, každé důležité rozhodnutí, všechno, co pro vás má nějaký význam, skončí na vašem těle jako tetování.


Burdová Michaela: Dcera hvězd
349 Kč

282 Kč

Nová strhující fantasy od autorky bestsellerů Samota je jako červ, který vás zevnitř pomalu užírá. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Odolá instinktům vražedkyně?


Caine Rachel: Upíři z Morganville 2 - Ples mrtvých dívek
238 Kč

193 Kč

Před Claire leží několik výzev. Musí obstát ve škole, která upřednostňuje krásu před chytrostí, a potýkat se s vraždícími spolužačkami na koleji. Navíc zjistila, že univerzitnímu městu Morganville vládnou živí mrtví.