Počet nalezených produktů: 324

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Watt Erin: Jediná maličkost
299 Kč

242 Kč

Bethin život se po smrti její sestry zásadně změnil. Její rodiče by ji nejradši zavřeli pod zámek a věří, že jediný způsob, jak ji ochránit, je hlídat každý její krok. Když se Beth jednoho večera vykrade z domu, pozná nového souseda Chase.


Musilová Anna: Černooká
259 Kč

209 Kč

Viktorie je osmnáctiletá studentka, která žije zdánlivě normální život. Chodí na střední školu, řeší rozpory s kamarádkou a právě prožívá první lásku. Skutečnost je však jiná, než se na první pohled zdá.


Thomasová Angie: Vypálená nenávist
329 Kč

266 Kč

Šestnáctiletá Starr Carterová balancuje mezi dvěma světy: jedním z nich, je chudinská čtvrť, ve které bydlí, druhým luxusní střední škola, kterou navštěvuje. Už tak to nemá jednoduché, jednoho večera se ale stane svědkem tragické události.


Shusterman Neal: Smrtka
299 Kč

242 Kč

První část strhující nové knižní série od Neala Shustermana, autora čtenářského hitu Bez šance. Ve světě budoucnosti lidstvo zvítězilo nad nemoci, stárnutím a nakonec i nad smrtí. Nikdo neumírá a Zemi hrozí přelidnění.


Green John: Jedna želva za druhou
299 Kč

242 Kč

Šestnáctiletá Aza neměla vůbec v plánu pídit se po tajemstvích uprchlého miliardáře Rusella Picketta, ale v sázce je sto tisíc dolarů a její nejlepší a nejstatečnější kamarádka Daisy, se nemůže dočkat, až se společně pustí do vyšetřování.


Jones Amo: Šepot mrtvých
299 Kč

242 Kč

Král králů, vychovaný k vládnutí, to je Bishop Vincent Hayes. Bezohledný, nebezpečný, krutý, i jeho však lze ranit. A když ho dosud loajální bratři z Elitního klubu zradí, je z toho třeba vyvodit důsledky.


Kennedy Elle: Zůstaň-20%
299 Kč

239 Kč

Akce

Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson.


Aciman André: Dej mi své jméno
269 Kč

218 Kč

Příběh nečekané a silné lásky mezi dospívajícím Eliem a o pár let starším Oliverem, odehrávající se ve vile na jednom útesu italské Riviéry.


Adams Guy: Jízda
299 Kč

242 Kč

Poppy je tichá dívka. Až do chvíle, kdy ukradne auto a projede s ním výlohou sázkové kanceláře. Max je hodný kluk, ale jednoho dne vyvraždí celou svou rodinu. Jen tak, pro zábavu.


Addair Theo: Muffin a čaj
199 Kč

159 Kč

Daniel a Kit jsou dva šestnáctiletí spolužáci, kteří snad ani nemůžou být rozdílnější. Jeden je nejlepším studentem na internátě, k okolí se chová odměřeně a úzkostlivě si střeží své soukromí.


Adeyemi Tomi: Děti krve a kostí
399 Kč

322 Kč

V šesti letech Zélie na vlastní oči viděla, jak královské stráže oběsily její matku na stromě. Nikdy na to nezapomněla.


Ahernová Cecelia: Vadná
299 Kč

255 Kč

Celestine North má skvělý život. Je vzorná dcera i sestra, spolužáci i učitelé o ní mají jen dobré mínění a ona sama randí s okouzlujícím Artem Crevanem.

Ale pak se Celestine dostane do situace, ve které musí udělat zásadní rozhodnutí.


Albertalli Becky: Já, Simon
249 Kč

201 Kč

Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.


Albertalli Becky: Podělaným navrch
249 Kč

201 Kč

Molly ví všechno o bolestech neopětované lásky. A je jedno, jak moc jí její dvojče vyzývá, aby se vzchopila a šla do toho. Molly totiž není štíhlá modelka a holky, které nejsou štíhlé, ba právě naopak, musí být opatrné.


Albertalli Becky: Probuzení Simona Spiera
249 Kč

201 Kč

Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.


Andrews Ilona: Kate Daniels 9 - Magie spojuje
329 Kč

266 Kč

Žoldačka Kate Danielsová ví až moc dobře, že magie v Atlantě po Změně je nebezpečná. Ale nic, s čím se kdy předtím potkala, ji nemohlo připravit na tohle… Kate a bývalý Pán šelem, Curran Lennart, konečně hodlají svůj vztah stvrdit i oficiálně.


Armentrout Jennifer L. / Lynn J.: Navždy s tebou
299 Kč

242 Kč

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc…

V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je.


Armentrout Jennifer L. / Lynn J.: Seznam mrtvých
329 Kč

266 Kč

Seznam mrtvých je napínavý thriller pro mládež protnutý romancí, trochu jako filmový Vřískot namíchaný s autorčiným románem Neohlížej se.


Armstrong Kelley: Probouzení - Nejtemnější síly 2-82%
249 Kč

44 Kč

Výprodej

Chloe Saundersová je na útěku a probouzí k životu pekelné síly. Doslova.

Kdybyste mě potkali před pár týdny, patrně by vás nenapadlo považovat mě za dívku jakkoliv odlišnou od běžného průměru. Normální patnáctiletá holka.


Armstrong Kelley: Prozření - Nejtemnější síly 3-83%
269 Kč

44 Kč

Výprodej

Chloe Saundersová je se svými přáteli na útěku, probouzí nejtemnější síly a… je zamilovaná. Totálně.

Jmenuju se Chloe Saundersová. Je mi patnáct a chtěla bych být normální. Ale normální nejsem.


Bardugo Leigh: Griša 3 - Zkáza a naděje
349 Kč

294 Kč

Hlavní město padlo a Alina se musí přenést přes staré křivdy. Třetí a závěrečný díl světového bestselleru!


Barker Clive: Abarat - Absolutní půlnoc
590 Kč

477 Kč

Kouzelný příběh plný fantazie Abarat, tajemný svět, kde má každá hodina svůj ostrov a nic není takové, jaké se zdá být, je v ohrožení.


Barrová Emily: Jediná vzpomínka Flory Banksové
299 Kč

252 Kč

Jsou vzpomínky, na které nechceš zapomenout? A co když nemáš na výběr?

Flora nemá krátkodobou paměť. Její mysl několikrát denně vymaže všechny zážitky, které nashromáždila, a vrací se do věku 10 let, kdy jí byl z mozku vyoperován nádor.


Beatty Robert: Serafina a černý plášť
299 Kč

252 Kč

Serafina vždy poslouchala svého tatínka a toulala se pouze po pozemcích usedlosti Biltmore. Ale i tam – v temných chodbách obrovského domu – bylo vždy co objevovat, jen si musela dávat pozor na to, aby nebyla spatřena.


Benedict A. K.: Kamenný dům (Class 3 ze světa seriálu Doctor Who)
299 Kč

242 Kč

Poblíž školy Coal Hill stojí starý kamenný dům. Lidé kolem něj většinou procházejí se sklopenou hlavou. Všichni vědí, co se o tom místě povídá. Kdo se však před domem zastaví a podívá se nahoru, spatří obličej přitisknutý na okenní tabulku.


Blacková Holly: Krutý princ
349 Kč

294 Kč

Vítejte ve světě, kterému vládnou nelítostné víly! První díl napínavé fantasy série

Jude bylo sedm, když jí zabili rodiče a unesli spolu se sestrami na proradný dvůr víl. O deset let později ale netouží Jude po ničem jiném než patřit mezi víly.


Blake Elly: Ohnivá krev
329 Kč

277 Kč

Vláda ohně začíná!

Ruby porazila krutého Krále ledu a roztavila ledový trůn, ale krvelačný Minax, který v něm byl uvězněn, uprchl a nyní pustoší celé království a usiluje o život všech, na nichž Ruby záleží.


Boormanová Kate A.: Oheň srdce
329 Kč

266 Kč

Závěrečný díl fantasy trilogie Smrtná zima.

Oheň srdce jasně zaplane.

Emmeline a její přátelé konečně dorazili do Matisina údolí, ale strasti je neopouštějí ani tady.


Boormanová Kate A.: Temná tání
299 Kč

242 Kč

Druhý díl nové young adult série.

Rada padla. Přišlo tání…

Svět za Emmelininou pevností čeká.


Bourne Holly: Je tohle láska? - Být holka je dřina
369 Kč

298 Kč

Amber, Evie a Lottie jsou tři holky, které čelí všem problémům pomocí přátelství, feminismu a sýrových křupek. Už jsem normální?!? byl Eviin příběh.


Bourne Holly: Už jsem normální?!? - Být holka je dřina
349 Kč

282 Kč

Román o skutečném holčičím přátelství a velké odvaze vypráví o středošškolačce Evie. Právě nastoupila na novou školu, kde ji nikdo nezná jako „tu holku, co se zcvokla“.


Brackenová Alexandra: Cestovatelka
369 Kč

309 Kč

Cestování časem může změnit svět!

Etta byla vytržena ze svého života a vhozena do minulosti, kde jakákoli její chyba může změnit budoucnost.


Brahmachariová Sita: Artyčoková srdíčka
249 Kč

201 Kč

Dvanáctiletá Mira pochází z chaotické, umělecké a přímočaré rodiny, kde je někdy těžké získat si pozornost. Zatímco se zdraví její milované babičky Josie zhoršuje, Mira začíná objevovat tajemství svých blízkých a zároveň získává tajemství vlastní.


Brahmachariová Sita: Jasmínové nebe
249 Kč

201 Kč

Mira Levensonová je bez sebe nadšením, že konečně letí do Indie, kde se má poprvé v životě setkat se svou tetou a sestřenicí.


Brahmachariová Sita: Už zase létám
249 Kč

201 Kč

Kite se pár dní před šestnáctými narozeninami rozpadne celý svět. Její nejlepší kamarádka, nadaná a vzorná Dawn, spáchala sebevraždu, ačkoli Kite neměla ani tušení, že je s ní něco v nepořádku.


Brasharesová Ann: Tady a teď
329 Kč

277 Kč

Dodržuj pravidla. Pamatuj, co se stalo. Nikdy se nezamiluj.

Sedmnáctiletá Prenna se přistěhovala do New Yorku, když jí bylo dvanáct.


Broadway Alice: INK - Jiskra
299 Kč

239 Kč

Novinka

Leora je v šoku: zpochybňuje všechno, co kdy věděla o sobě i své rodině, a všechny ve svém okolí podezřívá. Dokáže se svým původem někdy zapadnout mezi ostatní?


Broadway Alice: INK - Tajemství kůže
299 Kč

242 Kč

Představte si, že žijete v zemi, kde každá přelomová událost, každé důležité rozhodnutí, všechno, co pro vás má nějaký význam, skončí na vašem těle jako tetování.


Burdová Michaela: Dcera hvězd
349 Kč

282 Kč

Nová strhující fantasy od autorky bestsellerů Samota je jako červ, který vás zevnitř pomalu užírá. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Odolá instinktům vražedkyně?


Burdová Michaela: Volání sirény 1 - Prokletí
229 Kč

193 Kč

Překoná pravá láska staletí, smrtící nenávist a dávné prokletí? Larissa je siréna. Už stovky let jí moře přikazuje zabíjet muže. A ona tak činí. Touží však z tohoto bludného kruhu uniknout. Je rozhodnuta udělat pro to cokoliv.


Burdová Michaela: Volání sirény 2 - Pomsta
249 Kč

209 Kč

Vydržela pravá láska staletí a překonala nenávist, nebo se změnila v touhu po pomstě? Noel se nedokáže smířit se smrtí svého přítele. Je přesvědčená, že za ní stojí nadpřirozené síly. Každé léto se totiž ve městě ztrácejí a záhadně umírají muži.


Cadenhead Mackenzie: Spáč - Její sny jsou vaší noční můrou
299 Kč

255 Kč

Sarah je oblíbená vysokoškolačka, úspěšná atletka, dokonce sbalila nejlepšího univerzitního fotbalistu. Je tu ale jeden problém: trpí REM, poruchou chování ve spánku, což znamená, že své sny pohybově prožívá.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 1 - Prokletý dům
228 Kč

184 Kč

Vítejte v Morganville. Po západu slunce ale raději zůstaňte doma. Městu začínají vládnout ti, kdo nejsou úplně mrtví… Claire přijela do Morganville studovat a dobře se bavit.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 2 - Ples mrtvých dívek
238 Kč

193 Kč

Před Claire leží několik výzev. Musí obstát ve škole, která upřednostňuje krásu před chytrostí, a potýkat se s vraždícími spolužačkami na koleji. Navíc zjistila, že univerzitnímu městu Morganville vládnou živí mrtví.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 4 - Slavnost bláznů
238 Kč

193 Kč

V univerzitním městě Morganville se upíři a lidé naučili žít v relativním příměří. Přesto studenti jako Claire Danversová vědí, že po setmění jde studium stranou a prioritou je přežít.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 5 - Pán hrůzovlády
238 Kč

193 Kč

V univerzitním městě Morganville v Texasu žili upíři a lidé v relativní harmonii bez krveprolití… až do příjezdu Bishopa, vyššího upíra, jenž vyhrožuje rozbitím křehkého příměří a jehož vinou opět získá pojem upír svůj hrůzný význam.