Počet nalezených produktů: 302

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Flinn Alex: Čarovná
269 Kč

218 Kč

Nastupuju zrovna do nové školy a nikdo z mých spolužáků ani učitelů netuší, že jsem ji měla absolvovat už dávno. Netvrdnu tady, protože jsem hloupá, já prostě nestárnu. Jsem totiž nesmrtelná. A vzhledem ke svým schopnostem chci ostatním pomáhat.


Green John: Jedna želva za druhou
259 Kč

209 Kč

Šestnáctiletá Aza neměla vůbec v plánu pídit se po tajemstvích uprchlého miliardáře Rusella Picketta, ale v sázce je sto tisíc dolarů a její nejlepší a nejstatečnější kamarádka Daisy, se nemůže dočkat, až se společně pustí do vyšetřování.


Green Sally: Half Bad 1: Napůl zlý-91%
299 Kč

26 Kč

Akce

Fantasy příběh o nezdolné vůli přežít. Příběh, který vás chytne a nepustí až do poslední stránky. Nadpřirozený thriller se odehrává v novodobé Anglii, kde mezi lidmi žijí v utajení černí-zlí a bílí-hodní čarodějové.


Meyerová Stephenie: Zatmění - 3.díl
99 Kč

79 Kč

Třetí díl romantické čtyřdílné ságy s prvky fantasy a hororu. Isabella se stěhuje k otci do městečka Forks ve státě Washington.


Noëlová Alyson: Nedostižní
299 Kč

242 Kč

Každý to chce někam dotáhnout. Layla Harrisonová hodlá skoncovat s vysedáváním na pláži a raději hlásat trefné postřehy zpoza reportérského pultu.


Aciman André: Dej mi své jméno
269 Kč

218 Kč

Příběh nečekané a silné lásky mezi dospívajícím Eliem a o pár let starším Oliverem, odehrávající se ve vile na jednom útesu italské Riviéry.


Adams Guy: Jízda
299 Kč

242 Kč

Poppy je tichá dívka. Až do chvíle, kdy ukradne auto a projede s ním výlohou sázkové kanceláře. Max je hodný kluk, ale jednoho dne vyvraždí celou svou rodinu. Jen tak, pro zábavu.


Addair Theo: Muffin a čaj
199 Kč

161 Kč

Daniel a Kit jsou dva šestnáctiletí spolužáci, kteří snad ani nemůžou být rozdílnější. Jeden je nejlepším studentem na internátě, k okolí se chová odměřeně a úzkostlivě si střeží své soukromí.


Adeyemi Tomi: Děti krve a kostí
399 Kč

322 Kč

V šesti letech Zélie na vlastní oči viděla, jak královské stráže oběsily její matku na stromě. Nikdy na to nezapomněla.


Ahernová Cecelia: Vadná
299 Kč

255 Kč

Celestine North má skvělý život. Je vzorná dcera i sestra, spolužáci i učitelé o ní mají jen dobré mínění a ona sama randí s okouzlujícím Artem Crevanem.

Ale pak se Celestine dostane do situace, ve které musí udělat zásadní rozhodnutí.


Albertalli Becky: Já, Simon
249 Kč

201 Kč

Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.


Albertalli Becky: Podělaným navrch
249 Kč

201 Kč

Molly ví všechno o bolestech neopětované lásky. A je jedno, jak moc jí její dvojče vyzývá, aby se vzchopila a šla do toho. Molly totiž není štíhlá modelka a holky, které nejsou štíhlé, ba právě naopak, musí být opatrné.


Albertalli Becky: Probuzení Simona Spiera
249 Kč

201 Kč

Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.


Andrews Ilona: Kate Daniels 9 - Magie spojuje
329 Kč

266 Kč

Žoldačka Kate Danielsová ví až moc dobře, že magie v Atlantě po Změně je nebezpečná. Ale nic, s čím se kdy předtím potkala, ji nemohlo připravit na tohle… Kate a bývalý Pán šelem, Curran Lennart, konečně hodlají svůj vztah stvrdit i oficiálně.


Armentrout Jennifer L. / Lynn J.: Navždy s tebou
299 Kč

242 Kč

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc…

V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je.


Armentrout Jennifer L. / Lynn J.: Seznam mrtvých
329 Kč

266 Kč

Seznam mrtvých je napínavý thriller pro mládež protnutý romancí, trochu jako filmový Vřískot namíchaný s autorčiným románem Neohlížej se.


Armstrong Kelley: Probouzení - Nejtemnější síly 2-82%
249 Kč

44 Kč

Výprodej

Chloe Saundersová je na útěku a probouzí k životu pekelné síly. Doslova.

Kdybyste mě potkali před pár týdny, patrně by vás nenapadlo považovat mě za dívku jakkoliv odlišnou od běžného průměru. Normální patnáctiletá holka.


Barker Clive: Abarat - Absolutní půlnoc
590 Kč

477 Kč

Kouzelný příběh plný fantazie Abarat, tajemný svět, kde má každá hodina svůj ostrov a nic není takové, jaké se zdá být, je v ohrožení.


Barrová Emily: Jediná vzpomínka Flory Banksové
299 Kč

252 Kč

Jsou vzpomínky, na které nechceš zapomenout? A co když nemáš na výběr?

Flora nemá krátkodobou paměť. Její mysl několikrát denně vymaže všechny zážitky, které nashromáždila, a vrací se do věku 10 let, kdy jí byl z mozku vyoperován nádor.


Beatty Robert: Serafina a černý plášť
299 Kč

252 Kč

Serafina vždy poslouchala svého tatínka a toulala se pouze po pozemcích usedlosti Biltmore. Ale i tam – v temných chodbách obrovského domu – bylo vždy co objevovat, jen si musela dávat pozor na to, aby nebyla spatřena.


Benedict A. K.: Kamenný dům (Class 3 ze světa seriálu Doctor Who)
299 Kč

242 Kč

Poblíž školy Coal Hill stojí starý kamenný dům. Lidé kolem něj většinou procházejí se sklopenou hlavou. Všichni vědí, co se o tom místě povídá. Kdo se však před domem zastaví a podívá se nahoru, spatří obličej přitisknutý na okenní tabulku.


Blake Elly: Ohnivá krev
329 Kč

277 Kč

Vláda ohně začíná!

Ruby porazila krutého Krále ledu a roztavila ledový trůn, ale krvelačný Minax, který v něm byl uvězněn, uprchl a nyní pustoší celé království a usiluje o život všech, na nichž Ruby záleží.


Bobulski Chelsea: Les
299 Kč

252 Kč

Novinka

Mysteriózní vyprávění o cestování časem a hledání pravdy.

Winter je normální středoškolačka. Tedy aspoň na první pohled.


Boormanová Kate A.: Oheň srdce
329 Kč

266 Kč

Závěrečný díl fantasy trilogie Smrtná zima.

Oheň srdce jasně zaplane.

Emmeline a její přátelé konečně dorazili do Matisina údolí, ale strasti je neopouštějí ani tady.


Boormanová Kate A.: Temná tání
299 Kč

242 Kč

Druhý díl nové young adult série.

Rada padla. Přišlo tání…

Svět za Emmelininou pevností čeká.


Bourne Holly: Je tohle láska? - Být holka je dřina
369 Kč

298 Kč

Amber, Evie a Lottie jsou tři holky, které čelí všem problémům pomocí přátelství, feminismu a sýrových křupek. Už jsem normální?!? byl Eviin příběh.


Bourne Holly: Už jsem normální?!? - Být holka je dřina
349 Kč

282 Kč

Román o skutečném holčičím přátelství a velké odvaze vypráví o středošškolačce Evie. Právě nastoupila na novou školu, kde ji nikdo nezná jako „tu holku, co se zcvokla“.


Brackenová Alexandra: Cestovatelka
369 Kč

309 Kč

Cestování časem může změnit svět!

Etta byla vytržena ze svého života a vhozena do minulosti, kde jakákoli její chyba může změnit budoucnost.


Brahmachariová Sita: Artyčoková srdíčka
249 Kč

201 Kč

Dvanáctiletá Mira pochází z chaotické, umělecké a přímočaré rodiny, kde je někdy těžké získat si pozornost. Zatímco se zdraví její milované babičky Josie zhoršuje, Mira začíná objevovat tajemství svých blízkých a zároveň získává tajemství vlastní.


Brahmachariová Sita: Jasmínové nebe
249 Kč

201 Kč

Mira Levensonová je bez sebe nadšením, že konečně letí do Indie, kde se má poprvé v životě setkat se svou tetou a sestřenicí.


Brahmachariová Sita: Už zase létám
249 Kč

201 Kč

Kite se pár dní před šestnáctými narozeninami rozpadne celý svět. Její nejlepší kamarádka, nadaná a vzorná Dawn, spáchala sebevraždu, ačkoli Kite neměla ani tušení, že je s ní něco v nepořádku.


Broadway Alice: INK - Jiskra
299 Kč

242 Kč

Leora je v šoku: zpochybňuje všechno, co kdy věděla o sobě i své rodině, a všechny ve svém okolí podezřívá. Dokáže se svým původem někdy zapadnout mezi ostatní?


Broadway Alice: INK - Tajemství kůže
299 Kč

242 Kč

Představte si, že žijete v zemi, kde každá přelomová událost, každé důležité rozhodnutí, všechno, co pro vás má nějaký význam, skončí na vašem těle jako tetování.


Burdová Michaela: Dcera hvězd
349 Kč

282 Kč

Nová strhující fantasy od autorky bestsellerů Samota je jako červ, který vás zevnitř pomalu užírá. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Odolá instinktům vražedkyně?


Cadenhead Mackenzie: Spáč - Její sny jsou vaší noční můrou
329 Kč

279 Kč

Sarah je oblíbená vysokoškolačka, úspěšná atletka, dokonce sbalila nejlepšího univerzitního fotbalistu. Je tu ale jeden problém: trpí REM, poruchou chování ve spánku, což znamená, že své sny pohybově prožívá.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 1 - Prokletý dům
228 Kč

184 Kč

Vítejte v Morganville. Po západu slunce ale raději zůstaňte doma. Městu začínají vládnout ti, kdo nejsou úplně mrtví… Claire přijela do Morganville studovat a dobře se bavit.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 2 - Ples mrtvých dívek
238 Kč

193 Kč

Před Claire leží několik výzev. Musí obstát ve škole, která upřednostňuje krásu před chytrostí, a potýkat se s vraždícími spolužačkami na koleji. Navíc zjistila, že univerzitnímu městu Morganville vládnou živí mrtví.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 4 - Slavnost bláznů
238 Kč

193 Kč

V univerzitním městě Morganville se upíři a lidé naučili žít v relativním příměří. Přesto studenti jako Claire Danversová vědí, že po setmění jde studium stranou a prioritou je přežít.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 5 - Pán hrůzovlády
238 Kč

193 Kč

V univerzitním městě Morganville v Texasu žili upíři a lidé v relativní harmonii bez krveprolití… až do příjezdu Bishopa, vyššího upíra, jenž vyhrožuje rozbitím křehkého příměří a jehož vinou opět získá pojem upír svůj hrůzný význam.


Caine Rachel: Upíři z Morganville 6 - Carpe Corpus
238 Kč

193 Kč

V malém univerzitním městě Morganville žili lidé a upíři v relativním příměří, a to až do příjezdu ďábelského upíra Bishopa, který pátral po knize upírských tajemství. Od té doby drží město a jeho obyvatele ve smrtícím sevření.


Calonita Jen: Krásky v nesnázích
259 Kč

209 Kč

Izzie a Mira si zvykají na to, že jsou sestry, a ačkoli každá je úplně jiná, navzájem se doplňují. Ve škole to nemají vůbec lehké. Mira se přes noc stane z nejoblíbenější studentky vyvržencem. A Izziinu vztahu s Braydenem brání rodiče.


Card Orson Scott: Ztracená brána
329 Kč

266 Kč

Danny North od útlého dětství věděl, že se jeho rodina liší od těch ostatních, a že se on sám liší od svých příbuzných.


Castová P. C.: Bojovnice slunce
399 Kč

322 Kč

Mari z klanu Poutníků a Nik z Lesního kmene stáli ještě nedávno jako členové soupeřících klanů proti sobě. Teď však bojují bok po boku, i se svými psími kumpány, aby zachránili nejen jeden druhého, ale i svou nově vytvořenou smečku.