Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu
249 Kč 201 Kč

Tohle není kniha, ani diář. Tohle je zápisník zdravého životního stylu. Ať už se snažíte změnit svůj život, jíst zdravě, sportovat nebo se třeba naučit něco nového, tohle je vaše motivace, inspirace, kamarád do kabelky.

Šándor Andor: Planeta Země - Kruté místo k žití
299 Kč 242 Kč

Jak vidí svět generál v záloze Andor Šándor, bezpečnostní znalec, kterého většina české veřejnosti respektuje, zatímco menšina mu stále něco vytýká? Je to pán, co slavil nedávno šedesátku.

Zdraví z babiččiny lékárny-68%
199 Kč 62 Kč

Akce

Léčivé rostliny jsou významným pomocníkem v prevenci proti onemocnění, při zvyšování imunity organismu a odstraňování následků chorob. Kniha Vám poradí jak používat a koření v domácích podmínkách.

Hygiena a ochrana před infekčními chorobami
345 Kč 287 Kč

Publikace obsahuje blok na sebe navazujících tematických celků, ve kterém se žáci postupně seznamují se zásadami hygieny. Zjistí, jak chránit svůj organismus před nepříznivými vlivy a infekčními chorobami.

Mandžuková Jarmila: Co nám chybí, když... - Praktický domácí rádce
219 Kč 177 Kč

Velký úspěch knih Co jíst, když… a Co pít, když…, kterých se dosud prodalo více než 80 000 výtisků, přivedl autorku k napsání volného pokračování, Co nám chybí, když…

Na stránkách této knihy zjistíte, jaké vitaminy, minerální látky a stopové prvk

Radford Sholto: Chůze
259 Kč 209 Kč

Chůze – tak snadné a přirozené. Obohatí vás psychicky i emočně, zbystří vaše smysly a navodí pocit pohody. Toulejte se stránkami této knížky a zjistěte, jak měnit tempo i perspektivu.