Havelka Arnošt, Pecinovský Rudolf,: JUnit 5 - Jednotkové testování na platformě Java

Značka: Náš kód: 100002754412

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Havelka Arnošt, Pecinovský Rudolf,: JUnit 5 - Jednotkové testování na platformě Java

Nezáleží na tom, jestli je jednotkové testování váš denní chleba, nebo zda se jako programátoři s touto problematikou teprve seznamujete: příručku, věnovanou oblíbenému frameworku JUnit 5, totiž oceníte v každém případě. Celý popis

339

399 Kč
339 Kč
-15%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002754412

Popis

Popis produktu

Nezáleží na tom, jestli je jednotkové testování váš denní chleba, nebo zda se jako programátoři s touto problematikou teprve seznamujete: příručku, věnovanou oblíbenému frameworku JUnit 5, totiž oceníte v každém případě.

První a druhá část je koncipována tak, aby byla užitečná především programátorům pracujícím na platformě Java, kteří prozatím žádné zkušenosti s jednotkovým testováním nemají. Najdou zde vše potřebné, co potřebují vědět, aby se mohli okamžitě pustit do tvorby jednotkových testů využívajících platformu JUnit 5. Důležité informace zde však najdou i programátoři, kteří již s frameworkem JUnit pracují a potřebují se seznámit s novinkami jeho páté verze.

Zkušenějším programátorům (ale nejen jim) jsou pak určeny následující dvě části, věnované především architektuře frameworku a jeho pokročilejším funkcím. Některá témata pak jistě ocení i „fajnšmekři“: demonstraci spolupráce frameworku JUnit 5 s frameworky Spring Boot a Cucumber, možnosti dalšího rozšíření pro tvorbu jednotkových testů nebo příklad tvorby testů na jednotlivé různé vrstvy jednoduché aplikace vystavující služby typu REST Full.

  • počet stran: 295
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 18.10.2018
  • šířka: 167mm
  • výška: 16mm
  • hmotnost: 503g
  • ISBN: 978–80–271–0733–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Havelka Arnošt, Pecinovský Rudolf,
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada