Konvička Martin: Sex, drogy a islám

Značka: Náš kód: 100000370128

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Konvička Martin: Sex, drogy a islám

Veřejné postoje a názory docenta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Martina Konvičky vyvolávají vůči jeho osobě jak reakce pozitivní, tak i negativní až nenávistné. Pan docent se po vzoru redaktora časopisu Reflex J. X. Celý popis

138

170 Kč
138 Kč
-18%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000370128

Popis

Popis produktu

Veřejné postoje a názory docenta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Martina Konvičky vyvolávají vůči jeho osobě jak reakce pozitivní, tak i negativní až nenávistné. Pan docent se po vzoru redaktora časopisu Reflex J. X. Doležala nebojí veřejně se vyjadřovat o kontroverzních tématech, jakými jsou sex, drogy či feminismus.

Nejvíce vášní však vyvolávají jeho názory na problematiku islámu a islamizace České republiky, potažmo Evropy. V knize Sex, drogy a islám se docent Konvička zamýšlí nejen nad tím, proč mnozí Češi konvertují k islámu a jakou mají jejich konverze souvislost se sexualitou, ale i nad tím, proč biologové dokáží islámu porozumět lépe než mnozí orientalisté a islamologové.

Konvičkovy názory na legalizaci lehkých drog, kritika politické korektnosti a té části feminismu, která islámu straní, jej činí výjimkou v prostředí, jež je stále více svazováno multikulturní propagandou a cenzurou svobody slova. Ač sám multikulturalista, ekolog a stoupenec ochrany přírody, nebojí se docent Konvička kritizovat appeasement dnešní Strany zelených a multikulturalistů vůči islámu a jeho šíření v Evropě a Česku.

  • počet stran: 90
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.5.2014
  • šířka: 145mm
  • výška: 8mm
  • hmotnost: 151g
  • ISBN: 978–80–904932–5–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Konvička Martin
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Lhoťan Lukáš