Scio Cvičebnice státní přijímací zkoušky 9. třída

Scio Cvičebnice státní přijímací zkoušky 9. třída

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Cvičebnice plná vyřešených úloh z matematiky a českého jazyka s vysvětlením. Úlohy typově odpovídají úlohám z přijímacích testů jednotné státní přijímací zkoušky na gymnázia a maturitní obory středních škol a obsahuje průřez učivem ZŠ. Poskytuje tak komplexní přípravu na přijímačky. Celý popis
850 Kč
Doprava zdarma
Partner: SCIO

Skladem u partnera 5+ kusů

2.3. - 3.3. při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SCIO

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100047049059

Popis

Cvičebnice je rozdělena na část zabývající se českým jazykem a část zabývající se matematikou. Každá z těchto částí se dále dělí tematicky podle konkrétního učiva, které se v ní objevuje.

Typy úloh ve Cvičebnici odpovídají typům úloh, s nimiž se setkáte u ostrých přijímaček, můžete si tedy natrénovat různé postupy jejich řešení a vybrat si takový, který vám nejvíc vyhovuje a ušetří maximum cenného času z limitu.

Všechny úlohy ve Cvičebnici jsou nejen vyřešeny, ale také podrobně vysvětleny. Je tedy možné ji použít nejen pro detailní seznámení se s přijímačkovými úlohami, ale i jako opakování, případně dovysvětlení učiva.

Cvičebnicí provází surikatka Katka a osazenstvo její nory. Jejich komentáře vás při práci na úlohách nejen pobaví, ale snad i povzbudí.