Scio Sada státní přijímací zkoušky 7. třída

Scio Sada státní přijímací zkoušky 7. třída

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na šestiletá gymnázia. Tato sada vám usnadní domácí trénink na přijímačky, testy i záznamové archy budete mít k dispozici v papírové podobě jako u ostrých zkoušek. Celý popis
650 Kč
Doprava zdarma
Partner: SCIO

Skladem u partnera 5+ kusů

24.5.2021 - 25.5.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SCIO

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100047044360

Popis

Sada obsahuje také unikátní záznamový arch ke každému z testů, abyste si mohli natrénovat, jak bude jeho vyplňování u ostrých zkoušek vypadat. Součástí sady je také klíč řešení ke každému z testů, kde se dozvíte nejen správnou odpověď, ale i kritéria pro přidělení příslušného počtu bodů.

Záznamové archy mají perforované strany, aby bylo možné je z knihy vytrhnout a zapisovat do nich odpovědi jako při ostrých přijímacích zkouškách. Perforaci mají i klíče, je tedy možné je vytrhnout a odložit stranou, aby vás nelákalo dívat se při vyplňování testu na správné odpovědi.

Nedílnou součástí jsou také percentilové tabulky, pomocí kterých můžete svůj výsledek porovnat s řešiteli, kteří test absolvovali na Přijímačkách nanečisto.

V úvodní části sady je Průvodce přípravou, jenž vás provede tím nejdůležitějším, co je potřeba před přijímacími zkouškami vědět.

Každá sada obsahuje také unikátní kód, pomocí kterého si na webu společnosti Scio zobrazíte tzv. videorozbory řešení. Jedná se o videa, v nichž jsou všechny úlohy daného testu vyřešeny a vysvětleny.