365 divů světa
349 Kč

282 Kč

Dobrá zpráva pro všechny malé (i velké) cestovatele – je tady kniha, která vám ukáže, kolik zajímavých míst na naší planetě máme. Samozřejmě ne všechny, ale 365 z nich je celkem slušný počet.


Arnold Nick: Děsivá věda - Zákeřná zeleň
169 Kč

142 Kč

Novinka

O čem se vám učitelé neodvažují říct!

Vtáhneme vás přímo do nebezpečného světa rostlin plného nástrah. Nechybějí ani obvyklé bláznivé vtipy, záludné kvízy a zajímavosti, o kterých jste neměli ani zdání. Věda nikdy nebyla děsivější…


Atlas mýtov – Mýtický svet bohov
459 Kč

371 Kč

Hrdinovia, bohovia a príšery na mapách dvanástich tajuplných mytologických svetov. Vydajte sa s nami na cestu za poznaním sveta – a vezmeme to pekne „od podlahy“!


Banfi Cristina, Peraboni Cristina,: Atlas zvířat
399 Kč

339 Kč

Právě se chystáš otevřít nejúžasnější atlas, jaký kdy spatřil světlo světa! Na jeho stránkách se setkáš se zvířaty obrovskými i drobnými, divokými i krotkými, známými i tajemnými, a dokonce i s těmi vyhynulými!


Barmanová Adrienne: Podivuhodná encyklopedie zvířat
349 Kč

282 Kč

Ušatci a dlouhokrcí, lovci a ochočení, peciválové, gladiátoři, mistři v maskování, velesvůdníci, pichlavci… Švýcarská výtvarnice Adrienne Barmanová do své podivuhodné encyklopedie vybrala a nakreslila přes šest set druhů zvířat z celého světa a vymy


Bellos Alex, Lyttleton Ben: Fotbalová škola 1: Kde fotbal řídí svět
279 Kč

226 Kč

Dá se hrát fotbal i na Marsu? A co když se chce fotbalistovi během hry čurat? Dokážeš si představit, že bys chodil do fotbalové školy? Nemusel by ses učit češtině ani cizím jazykům, matematice ani přírodovědě a dalším příšerně nudným předmětům.


Brullerová Hélene: Titeufova sexuální výchova
229 Kč

185 Kč

S iteufem otevřeně o l ásce, dospívání a sexu Příručka pojednávající o problémech dospívání prostřednictvím oblíbené komiksové postavičky je jistě neortodoxní.


Bullová Jane: Můj první šicí stroj
279 Kč

226 Kč

Rádi byste si něco ušili na šicím stroji, ale nevíte, jak začít? S touto knihou se naučíte vše důležité pro práci s ním a také si vyrobíte řadu krásných výrobků.


Bullová Jane: Panenky pro šikulky
249 Kč

201 Kč

Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami! Seznamte se s Lotkou a jejími kamarády a šijte, pleťte a vyšívejte garderobu plnou krásného oblečení, do kterého je pak můžete obléknout.


Da Vinci Leonardo: Vynálezy + 5 modelů
399 Kč

322 Kč

Výběr ze zápisníků Leonarda da Vinci je skvělou inspirací pro novou generaci mladých vědců. V knize najdete úžasné vynálezy, které o staletí předběhly svou dobu, jejich detailní kresby a pozoruhodné Leonardovy postřehy.


de Moraes Thiago: Atlas mýtů – Mýtický svět bohů
399 Kč

322 Kč

Vydejte se s námi na cestu za poznáním světa – a vezmeme to pěkně z gruntu! Atlas mýtů vám totiž přiblíží hned několik úžasných kultur naší planety a jejich představy o stvoření světa a všech existujících bytostí.


Deary Terry: Děsivé dějiny - Drsná doba kamenná
159 Kč

134 Kč

O čem se vám učitelé neodvažují říct!

Co všechno víte o lidech v pravěku? To, co se dovíte od nás, vás určitě překvapí. Dějiny totiž nikdy nebyly děsivější… ani vtipnější!


Dinosauři - Encyklopedie-55%
399 Kč

179 Kč

Výprodej

Tato velká encyklopedie dinosaurů přináší obrovské množství poznatků o životě v pravěku a o dinosaurech, kteří vám ožijí před očima. Je srozumitelná, přehledná a plná nejnovějších objevů o dinosaurech ze všech koutů světa.


Dinosaurologie - Hledání ztraceného světa
249 Kč

201 Kč

„Slyšeli jsme příběhy o ostrově, na němž pobývají dinosauři. Mohly by být legendy pravdivé? Jedeme na ostrov, abychom to zjistili.“ Tato kniha je faksimile zápisníku výpravy, která se vydala na prastarý ostrov.


Šefců Ondřej: Od jeskyně ke katedrále
199 Kč

169 Kč

Architektura. Tohle slovo slyšíme docela často. Je to pochopitelné, vždyť architektura je všude kolem nás (tedy skoro všude). Ale víme, kde se tady vlastně vzala, jak se měnila a proč vypadá, jak vypadá?


Elmanová Olga: Rozum pod lavicí aneb Co v učebnici nenajdeš
199 Kč

161 Kč

Knížka určená starším dětem, mládeži i dospělým zábavnou formou doplňuje celkový rozhled. První oddíl Rčení popisuje význam a původ okřídlených výroků z kulturní historie, např. Achillova pata, A přece se točí!


České dějiny - Stručný přehled historických událostí
139 Kč

113 Kč

Tato kniha Vás provede klíčovými okamžiky naší historie od příchodu Slovanů po současnost. Naleznete zde obsáhlý přehled o českých dějinách plný důležitých faktů i zajímavostí. Zároveň si můžete vyzkoušet své znalosti v závěru jednotlivých kapitol.


Ganeriová Anita: Země ve 30 sekundách
279 Kč

226 Kč

Připravte se na vzrušující výpravu po zázracích naší planety a prozkoumejte každý centimetr Země. Knížka se věnuje 30 zajímavým tématům, která by žádnému mladému pozemšťanovi neměla uniknout.


Gato Martin: Velká kniha her
239 Kč

193 Kč

Kniha přináší přes 800 různých her pro děti malé, velké i dospělé, do místnosti, auta i do přírody, hry s pomůckami i bez nich, hry klasické i neznámé, hry na pohyb, přemýšlení, postřeh i paměť.


Gifford Clive: Vesmír ve 30 sekundách
279 Kč

226 Kč

Vydejte se s námi za hranice našeho světa a objevujte tajemství vesmíru. Pomocí názorných obrázků a stručných shrnutí ho děti prozkoumají skrz naskrz. Od velkého třesku přes hvězdy, vzdálené planety až po galaxie, černé díry či temnou hmotu.


Gout Leopoldo: Génius - Hra
299 Kč

252 Kč

Nikomu nevěř. Každá kamera je oko. Každý mikrofon ucho. Najdi mě a společně ho zastavíme.


Green Dan: Chytrá kniha do kapsy - Biologie
59 Kč

49 Kč

Biologie Život, jak ho (ne)známe! Biologie ještě nikdy nebyla tak zábavná! Je pro tebe DNA nerozluštitelná záhada? Nepoznáš červené krvinky od bílých? Osypeš se při pomyšlení na bakterie? Nezoufej!


Green Dan: Chytrá kniha do kapsy - Chemie
59 Kč

49 Kč

Chemie Nezbedné reakce Vyzkoušej si nějakou tu nezbednou reakci na chemikářce! Pleteš si moly s molekulami nebo protony s proteiny? Dělá ti acidobazický indikátor uzel na jazyku a z bodů varu se ti vaří krev? Žádný strach!


Grylls Bear: Extrémy naší planety
279 Kč

226 Kč

Objevujte ty největší extrémy naší planety s proslulým dobrodruhem, který si říká Bear Grylls. Krátké texty a úžasné fotografie vás seznámí s tím, co je na světě nejvyšší, nejhlubší, nejdivočejší, nejstudenější, nejděsivější nebo nejpodivnější.


Hawkingovi Lucy a Stephen: Jirka a velký třesk - 2. vydání
359 Kč

289 Kč

Právě se koná jeden z největších vědeckých experimentů všech dob a Jirka s Aničkou je mohou sledovat úplně zblízka! Aniččin táta Erik vede pokusy ve Velkém hadronovém urychlovači, které mají odhalit první okamžiky vesmíru – velký třesk.