10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Naučná literatura pro děti nad 10 let

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Vesmírníček Ylvi and Minimoomis Kreativní sada Ylvi and the Minimoomis, Modrá, fialová a růžová - tetovací tužky se šablonami
Vesmírníček

Už jste někdy zažili, že ve vás něco vyvolalo neodbytnou otázku proč? Začal vám v hlavě hryzat červík poznání a nenechal toho, dokud jste nenašli odpověď? To my, vědci a vědkyně, dobře známe.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Kouzelné čtení - Zpívánky 2 Kouzelné čtení - Zpívánky 2
Kouzelné čtení - Zpívánky 2

Dvanáct nových lidových písniček s interaktivními obrázky a notami. Oblíbené Zpívánky se dočkaly nového dílu, ve kterém si děti opět mohou zazpívat a také zahrát na Kouzelné piáno.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Pokémon GO Kouzelné čtení - Zpívánky 2
Pokémon GO

Chyť ho, když to dokážeš! Pozor! Pokémoni ovládli svět! Aplikace Pokémon GO razantně vtrhla na trh účelových městských her a dokázala něco, co se doposud zdálo nemožné – vytrhla stovky tisíců domácích typů od obrazovek počítačů a přinutila je běhat ..

můžete mít 15.12. - 19.12.

LEGO Nápady a inspirace Kouzelné čtení - Zpívánky 2
LEGO Nápady a inspirace

Jsi připravený na dosud nejúžasnější stavitelské dobrodružství s kostkami LEGO®? Cesta po šesti neuvěřitelných světech, překypující stovkami vyzkoušených stavebních nápadů, rad a triků od fanoušků LEGO®.Nauč se postavit si vlak z Divokého západu, ..

můžete mít 18.12. - 20.12.

Kamila Kopsová: Deník zvědavého tygra - pro kluky a holky Christina Steinlein: Bez vody to nejde! - Encyklopedie pro školáky
Kamila Kopsová: Deník zvědavého tygra - pro kluky a holky

Zábavný zápisník, který nabízí dětskému čtenáři dobrodružnou cestu poznávání sebe a svého Tygra. Jsi zvědavý? Jsi zvědavá? Pak je to určitě skvělá kniha pro tebe. Nejen že se zabavíš, ale naučíš se i spoustu nového o sobě, o lidech kolem a o světě.

můžete mít 15.12. - 19.12.

Christina Steinlein: Bez vody to nejde! - Encyklopedie pro školáky Christina Steinlein: Bez vody to nejde! - Encyklopedie pro školáky
Christina Steinlein: Bez vody to nejde! - Encyklopedie pro školáky

Ráno si vyčistit zuby, přes den pít a jít si zaplavat, večer zalít zahradu a vysprchovat se. K tomu všemu potřebujeme vodu. Na druhou stranu děti stále slyší, že by měly vodou šetřit. Proč? Dá se vypotřebovat všechna voda? Odkud vlastně pochází?

můžete mít 14.12. - 15.12.

Izzo Josh: Avatar a jeho svět - Obrazová encyklopedie Christina Steinlein: Bez vody to nejde! - Encyklopedie pro školáky
Izzo Josh: Avatar a jeho svět - Obrazová encyklopedie

Encyklopedie plná zajímavostí o jednom z nejslavnějších sci-fi filmů Objevte fascinující zákoutí měsíce Pandora! Ve velkolepé publikaci o komerčně nejúspěšnějším filmu všech dob prozkoumáte unikátní geologii tajemného světa.

můžete mít 18.12. - 20.12.

Novinka
Kompletní příručka Minecraft - Nezávislá a neoficiální Markéta Šauerová: Jak přežít svou vlastní pubertu - i s učiteli a rodiči
Kompletní příručka Minecraft - Nezávislá a neoficiální

Kompletní příručka, jak přežít a ovládnout svět Minecraftu V této knize se jednoduše krok za krokem naučíš všechno, co potřebuješ k ovládnutí světa Minecraftu.

můžete mít 18.12. - 20.12.

Markéta Šauerová: Jak přežít svou vlastní pubertu - i s učiteli a rodiči Markéta Šauerová: Jak přežít svou vlastní pubertu - i s učiteli a rodiči
Markéta Šauerová: Jak přežít svou vlastní pubertu - i s učiteli a rodiči

Jsi v pubertě a trochu ti ujíždí půda pod nohama? Potřebuješ poradit, jak zvládnout vztahy, jak zkrotit zmatek v hlavě a přijmout svoje měnící se tělo? Proto je tu tahle kniha o pubertě pro puberťáky! Začti se, inspiruj se, najdi se. Puberta je taková osobní revoluce.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Ivan Olbracht: Biblické příběhy Markéta Šauerová: Jak přežít svou vlastní pubertu - i s učiteli a rodiči
Ivan Olbracht: Biblické příběhy

Starý jako Metuzalém, silný jako Samson, moudrý jako Šalamoun – zcela běžně užíváme přirovnání, jež pramení z Bible. Víme ale, kdo Metuzalém, Samson a Šalamoun byli?

můžete mít 12.12. - 13.12.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Naučná literatura pro děti nad 10 let.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Naučná literatura pro děti nad 10 let výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Naučná literatura pro děti nad 10 let akce.