Počet nalezených produktů: 104

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

12 úžasných papírových vlaštovek
139 Kč

113 Kč

Zábavná knížka pro ukrácení dlouhé chvíle nabízí dvanáct originálních modelů papírových letadélek.


Až budu velkej kluk...
199 Kč

161 Kč

Tato kniha o dospívání je určená chlapcům, které čeká (nebo jim již začalo) období puberty.


Atlas mýtov – Mýtický svet bohov
459 Kč

371 Kč

Hrdinovia, bohovia a príšery na mapách dvanástich tajuplných mytologických svetov. Vydajte sa s nami na cestu za poznaním sveta – a vezmeme to pekne „od podlahy“!


Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků
499 Kč

403 Kč

Tato kniha věnovaná dopravě je doslova nabitá nejrůznějšími druhy automobilů, letadel, lodí, motorek, silných náklaďáků, užitkových strojů a rozličných vlaků, jež lidem odedávna umožňovaly cestovat dál, rychleji a bezstarostněji – od městských kol až


Barmanová Adrienne: Podivuhodná encyklopedie zvířat
349 Kč

282 Kč

Ušatci a dlouhokrcí, lovci a ochočení, peciválové, gladiátoři, mistři v maskování, velesvůdníci, pichlavci… Švýcarská výtvarnice Adrienne Barmanová do své podivuhodné encyklopedie vybrala a nakreslila přes šest set druhů zvířat z celého světa a vymy


Bellos Alex, Lyttleton Ben: Fotbalová škola 1: Kde fotbal řídí svět
279 Kč

226 Kč

Dá se hrát fotbal i na Marsu? A co když se chce fotbalistovi během hry čurat? Dokážeš si představit, že bys chodil do fotbalové školy? Nemusel by ses učit češtině ani cizím jazykům, matematice ani přírodovědě a dalším příšerně nudným předmětům.


Brullerová Hélene: Titeufova sexuální výchova
229 Kč

185 Kč

S iteufem otevřeně o l ásce, dospívání a sexu Příručka pojednávající o problémech dospívání prostřednictvím oblíbené komiksové postavičky je jistě neortodoxní.


Bullová Jane: Můj první šicí stroj
279 Kč

226 Kč

Rádi byste si něco ušili na šicím stroji, ale nevíte, jak začít? S touto knihou se naučíte vše důležité pro práci s ním a také si vyrobíte řadu krásných výrobků.


Bullová Jane: Panenky pro šikulky
249 Kč

201 Kč

Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami! Seznamte se s Lotkou a jejími kamarády a šijte, pleťte a vyšívejte garderobu plnou krásného oblečení, do kterého je pak můžete obléknout.


Da Vinci Leonardo: Vynálezy + 5 modelů
399 Kč

322 Kč

Výběr ze zápisníků Leonarda da Vinci je skvělou inspirací pro novou generaci mladých vědců. V knize najdete úžasné vynálezy, které o staletí předběhly svou dobu, jejich detailní kresby a pozoruhodné Leonardovy postřehy.


de Moraes Thiago: Atlas mýtů – Mýtický svět bohů
459 Kč

371 Kč

Vydejte se s námi na cestu za poznáním světa – a vezmeme to pěkně z gruntu! Atlas mýtů vám totiž přiblíží hned několik úžasných kultur naší planety a jejich představy o stvoření světa a všech existujících bytostí.


Dinosauři - Encyklopedie
399 Kč

322 Kč

Tato velká encyklopedie dinosaurů přináší obrovské množství poznatků o životě v pravěku a o dinosaurech, kteří vám ožijí před očima. Je srozumitelná, přehledná a plná nejnovějších objevů o dinosaurech ze všech koutů světa.


Dinosaurologie - Hledání ztraceného světa
249 Kč

201 Kč

„Slyšeli jsme příběhy o ostrově, na němž pobývají dinosauři. Mohly by být legendy pravdivé? Jedeme na ostrov, abychom to zjistili.“ Tato kniha je faksimile zápisníku výpravy, která se vydala na prastarý ostrov.


Šefců Ondřej: Od jeskyně ke katedrále
199 Kč

169 Kč

Architektura. Tohle slovo slyšíme docela často. Je to pochopitelné, vždyť architektura je všude kolem nás (tedy skoro všude). Ale víme, kde se tady vlastně vzala, jak se měnila a proč vypadá, jak vypadá?


Elmanová Olga: Rozum pod lavicí aneb Co v učebnici nenajdeš
199 Kč

161 Kč

Knížka určená starším dětem, mládeži i dospělým zábavnou formou doplňuje celkový rozhled. První oddíl Rčení popisuje význam a původ okřídlených výroků z kulturní historie, např. Achillova pata, A přece se točí!


Ganeriová Anita: Země ve 30 sekundách
279 Kč

226 Kč

Připravte se na vzrušující výpravu po zázracích naší planety a prozkoumejte každý centimetr Země. Knížka se věnuje 30 zajímavým tématům, která by žádnému mladému pozemšťanovi neměla uniknout.


Gato Martin: Velká kniha her
239 Kč

193 Kč

Kniha přináší přes 800 různých her pro děti malé, velké i dospělé, do místnosti, auta i do přírody, hry s pomůckami i bez nich, hry klasické i neznámé, hry na pohyb, přemýšlení, postřeh i paměť.


Gifford Clive: Vesmír ve 30 sekundách
279 Kč

226 Kč

Vydejte se s námi za hranice našeho světa a objevujte tajemství vesmíru. Pomocí názorných obrázků a stručných shrnutí ho děti prozkoumají skrz naskrz. Od velkého třesku přes hvězdy, vzdálené planety až po galaxie, černé díry či temnou hmotu.


Gout Leopoldo: Génius - Hra
299 Kč

252 Kč

Nikomu nevěř. Každá kamera je oko. Každý mikrofon ucho. Najdi mě a společně ho zastavíme.


Green Dan: Chytrá kniha do kapsy - Biologie
199 Kč

168 Kč

Biologie Život, jak ho (ne)známe! Biologie ještě nikdy nebyla tak zábavná! Je pro tebe DNA nerozluštitelná záhada? Nepoznáš červené krvinky od bílých? Osypeš se při pomyšlení na bakterie? Nezoufej!


Green Dan: Chytrá kniha do kapsy - Chemie
199 Kč

168 Kč

Chemie Nezbedné reakce Vyzkoušej si nějakou tu nezbednou reakci na chemikářce! Pleteš si moly s molekulami nebo protony s proteiny? Dělá ti acidobazický indikátor uzel na jazyku a z bodů varu se ti vaří krev? Žádný strach!


Grylls Bear: Extrémy naší planety
279 Kč

226 Kč

Objevujte ty největší extrémy naší planety s proslulým dobrodruhem, který si říká Bear Grylls. Krátké texty a úžasné fotografie vás seznámí s tím, co je na světě nejvyšší, nejhlubší, nejdivočejší, nejstudenější, nejděsivější nebo nejpodivnější.


Hawkingovi Lucy a Stephen: Jirka a neprolomitelná šifra
359 Kč

289 Kč

Začínají se dít velice podivné věci: banky rozdávají peníze, obchodní domy nemůžou účtovat za své zboží, takže lidé dostávají jídlo zadarmo, a letadla se odmítají vznést.


Hawkingovi Lucy a Stephen: Jirka a velký třesk - 2. vydání
359 Kč

289 Kč

Právě se koná jeden z největších vědeckých experimentů všech dob a Jirka s Aničkou je mohou sledovat úplně zblízka! Aniččin táta Erik vede pokusy ve Velkém hadronovém urychlovači, které mají odhalit první okamžiky vesmíru – velký třesk.


Hawkingovi Lucy a Stephen: Jirkův vesmírný lov pokladů - 2. vydání
359 Kč

289 Kč

Fantastická cesta vesmírem při hledání vesmírného pokladu je plná nejen neuvěřitelných dobrodružství Jirky a jeho kamarádů, ale i nejnovějších vědeckých poznatků o vesmíru a také úvah předních světových vědců.


Hirscher Petra: Otázky a odpovědi PRO HOLKY - dospívání, láska, sex
199 Kč

168 Kč

Otevřené odpovědi na všechny otázky, na které se nechci zeptat nahlas.Jak se mám vyznat ve svých pocitech? Měla bych svým rodičům říkat všechno? Musím se stydět za své tělo? Jak působím na kluky? Jak zjistím, jestli to se mnou myslí vážně?


Howard Martin: Baciláci - Velká bitva s malými hrdiny
249 Kč

201 Kč

Co se stane, když si Honzík jednoho dne neumyje ruce? Rozpoutá se válka, přímo v Honzíkově puse! Armáda Baciláků proti vojákům krále Protilátky – jak tohle dopadne?