Příručka pro kluky dobrodruhy
349 Kč 282 Kč

Vše, co potřebuje každý kluk vědět, aby se z něj stal ostřílený dobrodruh. Tuhle knihu by měl mít v knihovničce každý kluk, velký i malý. Poradí mu totiž se spoustou věcí, naučí ho mnoho dovedností a rozhodně se s ní nikdy nebude nudit.

Můj tajný deník
299 Kč 242 Kč

Tohle není jenom tajný deník, ale mnohem víc. Co se v něm všechno skrývá? Stránky, na které si dívky můžou zapisovat, co se jim líbí, o čem sní, z čeho mají radost i co jim dělá starosti.

Hawkingovi Lucy a Stephen: Jirka a velký třesk - 2. vydání
359 Kč 289 Kč

Právě se koná jeden z největších vědeckých experimentů všech dob a Jirka s Aničkou je mohou sledovat úplně zblízka! Aniččin táta Erik vede pokusy ve Velkém hadronovém urychlovači, které mají odhalit první okamžiky vesmíru – velký třesk.

Příručka pro šikovné holky
349 Kč 282 Kč

Holky, máte šikovné ruce, chuť něco podniknout a chybí vám zrovna nápady? Tady je knížka pro vás! Správné holce by tahle příručka neměla chybět v knihovničce – pardon, na vlastníma rukama vyrobené poličce!

Dinosauři - Encyklopedie-55%
399 Kč 179 Kč

Výprodej

Tato velká encyklopedie dinosaurů přináší obrovské množství poznatků o životě v pravěku a o dinosaurech, kteří vám ožijí před očima. Je srozumitelná, přehledná a plná nejnovějších objevů o dinosaurech ze všech koutů světa.

Barfield Mike: Atom v kupce sena
279 Kč 226 Kč

Věděl/a jsi, že diamanty a uhlí jsou ve své podstatě to samé? Nebo že smrtící přísada, která se používá k výrobě nejnebezpečnější zbraně v historii lidstva, se nachází i v obyčejné láhvi balené vody?

Minecraft - Dobrodružná kolekce
499 Kč 419 Kč

Tři kniha s modelem creepera!“

Svět Minecraftu čeká na prozkoumání, naučte se toho o něm co nejvíc a slepte si figurku creepera! Součástí publikace je Průvodce po Klasickém světě, Průvodce pro přežití a knížka Výzvy a dobrodružství!

Prinja Raman: Planetarium
499 Kč 419 Kč

Působivé obrazy a poutavé informace z celého nekonečného vesmíru!

Vítejte v Planetariu. Tohle muzeum má otevřeno, kdykoli se vám zachce.

Vesmír. Dětská obrazová encyklopedie
499 Kč 403 Kč

Tato dětská obrazová encyklopedie čtenářům od 10 let odhalí vše, co se touží dozvědět o vesmíru. Více než 800 úchvatných ilustrací spolu s názornými popisky je přenese do jeho hlubin.

Šulc Petr: Diktáty pro 5. třídu
79 Kč 64 Kč

Tyto publikace obsahují více než 200 diktátů určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem.

Novotná Anna: Opera nás baví - první kniha o opeře
479 Kč 387 Kč

Milé děti, nebojte se opery! Opera není jen pro dospělé ale je i pro vás. Když si v této knize přečtete operní příběhy a seznámíte se s hlavními postavami, budete jí v divadle lépe rozumět. Dozvíte se také, kdo ji napsal, jak žil a co dalšího složil.

Mariani Federico: Atlas vlajek
399 Kč 339 Kč

Proč má Kanada uprostřed vlajky javorový list? Co nese v zobáku orel na bílém pozadí mexické vlajky? Je pouhou náhodou, že všechny země Středního východu mají vlajky ve stejných barvách?

Malý Radek: Atlas vyhubených živočichů
399 Kč 336 Kč

I když naše planeta překypuje životem, všechna zvířata už v přírodě bohužel nespatříme. Právě některá z nich však můžete poznat alespoň díky tomuto výpravnému atlasu, který mapuje příběhy vyhynulých druhů a hledá příčiny jejich smutného konce.

Willoughby Nick: Jak se stát youtuberem
199 Kč 161 Kč

Milujete YouTube? Máte své oblíbené youtubery, které sledujete pravidelně? Říkáte si, že to co oni, byste zvládli taky? Tak to zkuste! Uvidíte, že i za nejjednodušším videem je velká práce.

kolektiv autorů: Nápadník pro šikovné holky
349 Kč 282 Kč

Prima spolek dnešních holek, parádnice Bětka, všetečka Kačka, šikulka Alka a zahradnice Klárka, vám ukáže spoustu báječných věcí, které se dají dělat ve volném čase – ať už to je móda, šperky, oslavy, vaření, kreslení, kutění, sport, pokusy nebo zahr

Nová dětská encyklopedie-46%
499 Kč 269 Kč

Akce

Nová dětská encyklopedie je rozdělena do několika tematických okruhů: vesmír, Země, životní prostředí, živočichové a rostliny, země světa, kultura, historie, věda a technika a lidské tělo.

Biesty Stephen: Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb
299 Kč 242 Kč

Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. let 20. století. Dozvíš se, jak se žilo na středověkém hradě nebo jak to vypadá uvnitř tanku.

kolektiv autorů: Minecraft - Začínáme hrát
249 Kč 209 Kč

Nezačínejte si s Minecraftem bez téhle knížky!“

Pusťte se s touto oficiální knihou do úžasného, ale nebezpečného světa Minecraftu! Najdete v ní spoustu tipů a návodů, jak přežít v Klasickém světě. Hlavně žádný strach!

Moje nejlepší já
249 Kč 201 Kč

Originální motivační zápisník pro dívky: Zachyť, kdo jsi v každém okamžiku, naplánuj si budoucnost, zapiš si zajímavé myšlenky, nápady a sny.

Bullová Jane: Panenky pro šikulky
249 Kč 201 Kč

Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami! Seznamte se s Lotkou a jejími kamarády a šijte, pleťte a vyšívejte garderobu plnou krásného oblečení, do kterého je pak můžete obléknout.

Gato Martin: Velká kniha her
239 Kč 193 Kč

Kniha přináší přes 800 různých her pro děti malé, velké i dospělé, do místnosti, auta i do přírody, hry s pomůckami i bez nich, hry klasické i neznámé, hry na pohyb, přemýšlení, postřeh i paměť.

Brullerová Hélene: Titeufova sexuální výchova
229 Kč 185 Kč

S iteufem otevřeně o l ásce, dospívání a sexu Příručka pojednávající o problémech dospívání prostřednictvím oblíbené komiksové postavičky je jistě neortodoxní.

Malování na obličej - Přes 30 vzorů s názorným postupem
199 Kč 161 Kč

Zábavná kniha, plná návodů a postupů seznámí dospělé i děti s technikami, barvami, materiály, i pomůckami při malování na obličej. Obsahuje více něž 30 vzorů s názorným postupem. Autorkou knihy je Karen Harvey, oceněná umělkyně facepatingu.

Taháky (nejen) pro školáky
49 Kč 39 Kč

V této přehledné příručce najdete „taháky“ – prakticky uspořádané přehledy z českého jazyka, dějepisu, chemie, fyziky a matematiky.

Zvířata - Velká dětská encyklopedie
499 Kč 403 Kč

Prohlédněte si nepřeberné množství fotografií a nádherných ilustrací mnoha zvířecích druhů. Zajímavosti o živočiších naleznete v rámečcích. Díky mapám se dozvíte o rozšíření jednotlivých druhů po celém světě.

Bullová Jane: Můj první šicí stroj
279 Kč 226 Kč

Rádi byste si něco ušili na šicím stroji, ale nevíte, jak začít? S touto knihou se naučíte vše důležité pro práci s ním a také si vyrobíte řadu krásných výrobků.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: