Chalupa Jiří, Špaček Ladislav,: (Vel)Mistr E a ztracená šifra dokonalosti

Značka: Náš kód: 100002110089
 Chalupa Jiří, Špaček Ladislav,: (Vel)Mistr E a ztracená šifra dokonalosti

Partnerský prodej

Chalupa Jiří, Špaček Ladislav,: (Vel)Mistr E a ztracená šifra dokonalosti

Podaří se Klárce nalézt ztracenou šifru a vysvobodit Království Etikety ze zakletí? Stal se zázrak! Klárka si myslela, že už se nikdy nevrátí do Království Etikety, kde strávila spoustu času. Celý popis

243

243 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 289 Kč, Ušetříte 46 Kč (15 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Podaří se Klárce nalézt ztracenou šifru a vysvobodit Království Etikety ze zakletí?

Stal se zázrak! Klárka si myslela, že už se nikdy nevrátí do Království Etikety, kde strávila spoustu času. Zničehonic se však objevil Mistr E a požádal ji o pomoc. Aby beznadějně začarované království bylo vysvobozeno, je třeba najít ztracenou šifru dokonalosti. A to je právě Klárčin úkol. Jak se ale hledá něco, o čem netušíte, jak to vypadá? Vydejte se s ní na dobrodružnou cestu, u které si doplníte vaše znalosti etikety… Tak hurá za Klárkou!

  • počet stran: 128
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 21.11.2017
  • šířka: 174mm
  • výška: 15mm
  • hmotnost: 555g
  • ISBN: 978–80–7448–075–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Chalupa Jiří, Špaček Ladislav,
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Edice České televize