Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12741216

Hervé Tullet Kniha Hra na kombinace umění/The Game of Mix-up Art

Hervé Tullet Kniha Hra na kombinace umění/The Game of Mix-up Art

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vytvořte si vlastní obraz! The game of Mix-up Art je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15×21 cm. Knížka se skládá z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na 3 nepravidelné části. Uvniřt najdete krásné barevné malby připravené… Celý popis
439 Kč
Prodává Kidtown
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
439 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

Popis

Vytvořte si vlastní obraz!

The game of Mix-up Art je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15×21 cm. Knížka se skládá z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na 3 nepravidelné části.

Uvniřt najdete krásné barevné malby připravené k vytvoření vašich vlastních obrazů. Otáčejte stránky a tvořte nová a nová umělecká díla s barevnými obrazci,kruhy, čárami i kaňkami.

V každém dítěti se skrývá umělec a s The game of Mix-up Art může tvořit dokonce bez nepořádku v bytě. Knihu si můžete prohlížet několikrát za sebou a pokaždé budou vaše díla jiná a zábavná. The game of Mix-up Art je určena dětem od 3 let a podporuje jejich tvořivost, fantazii a představivost.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako „open books for open minds“ – otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost – ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette