Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12939653

Hervé Tullet Kniha Hra na trasu/The Trail Game

Hervé Tullet Kniha Hra na trasu/The Trail Game

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Najděte tu správnou cestu! The trail game je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15×21 cm a skládá se z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na polovinu. Jste připraveni? Položte svůj prst na start a posouvejte ho po vyznačené cestě… Celý popis
439 Kč
Prodává Kidtown
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
439 Kč
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Najděte tu správnou cestu!

The trail game je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15×21 cm a skládá se z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na polovinu.

Jste připraveni? Položte svůj prst na start a posouvejte ho po vyznačené cestě. Otáčejte stránky a najděte podle odpovídajících tvarů tu správnou cestu.   Dejte pozor, abyste se neztratili!

The trail game je určena dětem od 3 let, které se díky ní učí hledat odpovídající polovinu cesty. The trail game podporuje dětskou představivost a fantazii.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako „open books for open minds“ – otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost – ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

https://www.youtube.com/watch?… (čas 3:05)