Šulc Petr: Pětiminutovky z ČJ pro 3. třídu

Značka: Náš kód: 100000717814
 Šulc Petr: Pětiminutovky z ČJ pro 3. třídu

Partnerský prodej

Šulc Petr: Pětiminutovky z ČJ pro 3. třídu

Publikace jsou vhodné nejen pro domácí přípravu žáčků na hodiny českého jazyka a matematiky, ale i pro učitele základních škol jako doplňkový materiál, např. pro hodiny suplování nebo krátké písemky. Celý popis

51

51 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 63 Kč, Ušetříte 12 Kč (19 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Publikace jsou vhodné nejen pro domácí přípravu žáčků na hodiny českého jazyka a matematiky, ale i pro učitele základních škol jako doplňkový materiál, např. pro hodiny suplování nebo krátké písemky.

Pomocí stovky příkladů si děti rychle, efektivně a především levně procvičí probíranou látku. Úlohy jsou řazeny podle osnov a jejich řešení naleznete na konci knížky v klíči.

  • počet stran: 48
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.2.2015
  • šířka: 147mm
  • výška: 5mm
  • hmotnost: 110g
  • ISBN: 978–80–7353–435–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Šulc Petr
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Pierot