Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Lodge Jo: Žirafo, žirafo, co si dnes oblékneš?
219 Kč

177 Kč

Co si uváže žirafa kolem krku, když venku fučí vítr? Co by si měla nasadit na hlavu kočička, aby se nespálila na slunci? Pomůže kozlíkovi v dešti pláštěnka? A nebude lednímu medvědovi během chumelenice zima?


Lodge Jo: Koťátko, koťátko - Co vidíš?
219 Kč

177 Kč

Koho viděla kočička a kdo vyrušil oslíka při obědě? Co objevil králíček na louce a na kom si pochutnala mlsná liška? Vyzkoušej si posuvné prvky a hned uvidíš, jak zvířátka na obrázcích ožijí.


Lodge Jo: Kravičko, krávo, dobrou chuť!
219 Kč

177 Kč

Proč není slušné mít při žvýkání otevřenou pusu? Zaskočí huse jídlo v krku, když bude hltat? Na co si dá mravenečník pozor při lízání zmrzliny? Co hrozí prasátku při pití limonády?


Lodge Jo: Sovičko, sovičko, nemůžeš spát?
219 Kč

177 Kč

Proč sova nemůže spát? Co všechno v lese slyší? Kdo buší do kmenů stromů a kdo chřestí pod listím? A co myška? Nebude ji sova chtít za její pištění náhodou… sežrat? Vyzkoušej si posuvné prvky a hned uvidíš, jak zvířátka na obrázcích ožijí.


Lodge Jo: Štěňátko, štěňátko - Jak se máš?
219 Kč

177 Kč

Mají zvířátka dobrou, či špatnou náladu? A co ji způsobilo? Nemají náhodou hlad? Co by si ráda dala k jídlu? Proč je pejsek veselý a žirafa smutná? Co překvapilo medvěda a kdo by se měl mít na pozoru před strašlivým lvem?


Lodge Jo: Tygříku, tygře, umyl ses dobře?
219 Kč

177 Kč

Jak se tygr zbaví špíny za ušima? Umí slon smrkat nahlas? Komu se nejvíc cuchají vlasy? Jaké je tajemství krokodýlova zářivého úsměvu? Vyzkoušej si posuvné prvky a hned uvidíš, jak zvířátka na obrázcích ožijí.