Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Popprová Andrea: Domeček pro skřítky
279 Kč

226 Kč

Postavte si s námi ten nejroztomilejší domeček na světě! Oblíbená vystřihovánka ze Sluníčka v knižním vydání. Na Mechové mýtince uprostřed lesa se sešli skřítkové Malina a Klouzek a rozhodli se, že si postaví domeček a budou společně hospodařit.


Popprová Andrea: Čekání na Vánoce s Luckou, Jendou a Martínkem
299 Kč

242 Kč

Kniha plná receptů, návodů a hříček na vánoční čas. Ilustrátorka, kterou děti dobře znají z časopisu Sluníčko, vytvořila pro děti a jejich rodiče barevnou, nádherně ilustrovanou knížku, s kterou mohou strávit celé vánoční, ale i předvánoční období.


Popprová Andrea: Jaro je tu! S Luckou, Jendou a Martínkem
299 Kč

242 Kč

Kniha plná jarní atmosféry, zvyků, návodů, receptů a zábavných her A je tu zase Lucka s brášky Jendou a Martínkem, které už známe z krásné knížky Čekání na Vánoce.


Popprová Andrea: Kutikulín - Jak se stát kutilem a kutilkou
269 Kč

218 Kč

Kdo má dvě šikovné ruce a nebojí se je použít, ten musí mít Kutikulína! Oblíbená autorka a ilustrátorka Andrea Popprová přichází opět s novým nápadem – originálně pojatou knihou návodů na vyrábění všeho možného, zkrátka na správné kutění.


Popprová Andrea: Tajemství permoníků
179 Kč

145 Kč

Originální interaktivní knížka s krásnými barevnými ilustracemi Andrey Popprové je určena předškolákům a malým školákům. Kdo by nechtěl znát tajemství malých permoníků? Do jejich podzemního království zavede děti tato nová interaktivní kniha.