Počet nalezených produktů: 60

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Davidová Monika: Týdenní náladovník
149 Kč

127 Kč

Obrázkový týdenní diář je určený pro děti od 6 let. Na každý týden je předkreslený obrázek k vybarvení a sedm „náladových puntíků“ k označení barvou odpovídající náladě dne. Náladovník je vytvořený jako tzv.


Dolejšová Eva: Tajemství jedné knihovny aneb Ze života knižních skřítků
249 Kč

212 Kč

Knížka Hrátky s knižními skřítky je určena pro děti mladšího školního věku. Nenásilnou, zábavnou i humornou formou se snaží přivést děti ke čtení, ke knihám, ale i k zamyšlení nad okolním světem, chování ke svému okolí, ke svým kamarádům.


Žáček Jiří: Malovaný svět - Básničky pro děti
229 Kč

195 Kč

Děti, pojďte s námi do světa veselých básniček, které pro vás napsal Jiří Žáček. Z básniček se dozvíte spoustu nových věcí. Jakou řečí mluví zvířata, jaké by to bylo, kdybychom žili ve vodě, jak se chodí do světa a ještě mnoho dalších.


Haag Holger: Ptáci - Poznej 85 zajímavých druhů
249 Kč

212 Kč

Tato kniha ti představí 85 nejčastěji se vyskytujících evropských ptačích druhů. Poznáš ťuhýka, dlaska či šoupálka?

Žijí ve městech a v zahradách, u řek, rybníků, jezer i moří, na polích, na loukách a samozřejmě také v lese.


Haag Holger: Stromy - Poznej 85 zajímavých druhů
249 Kč

212 Kč

V této knize ti představíme více než 80 stromů a keřů, které se často vyskytují v přírodě, zahradě či parku. Poznáš, co je líska, jedle, zimostráz, střemcha, jírovec či liliovník? A přitom jsi je – a mnoho dalších – už určitě viděl!


Kantorek Pavel: Křížovky a nejznámější vtipy Pavla Kantorka
99 Kč

85 Kč

Dostaňte se do pohody s humorem Pavla Kantorka. S touto knihou plnou vtipů, křížovek a osmisměrek se skvěle pobavíte. Pohrajte si s písmeny a užijte si geniální humor oblíbeného autora. Luštěte, bavte se a relaxujte!


Kochová Blanka: Vyrobte si kouzelná zvířátka
199 Kč

169 Kč

Kniha je sbírkou tvůrčích nápadů a výtvarných technik, kterými můžete děti provést, vysvětlit jim jednotlivé postupy a pomoci jim s těžšími částmi návodů.


Miklós Malvina: Cesta kolem světa očima dětí
249 Kč

212 Kč

Procestuj s námi země blízké i vzdálené. Dozvíš se, jak vypadají lidé, kteří tam žijí, co dělají nejraději, jaká mají oblíbená jídla, jaké mají zvyky a tradice, která místa ve své zemi nejvíce obdivují a spoustu dalších úžasných věcí.


Nevěčná Alena, Nevěčný Jiří,: Šikulka Vendy – Zábavné psaní
89 Kč

76 Kč

Pracovní sešit je určen především malým školákům ve věku 6 až 8 let, tedy z prvního a druhého ročníku základní školy. Děti si společně s novým kamarádem Vendym nejdříve procvičí jednoduché tvary, které předcházejí psaní samotných písmen.


Polyakova Larysa: Rok s magickou voskovkou
199 Kč

169 Kč

Magická voskovka ve tvaru trojúhelníku se speciálním úchopem nabízí několik způsobů kreslení – širokou stranou, špičkou a hranou. Vzniká tak široká barevná stopa, která umožňuje přenášet jakékoliv struktury rychle a bez námahy.


Pospíšilová Zuzana: Hádanky a úkoly pro sportovce šikuly
199 Kč

169 Kč

Děti milují hádanky a často je na dospělých loudí, pro všechny malé hadače, jejich rodiče a učitele proto přinášíme bohatě ilustrovanou knihu hádanek inspirovaných sportovní tematikou.


Pospíšilová Zuzana: Logohrátky
249 Kč

212 Kč

Novinka

Není výslovnost vašeho předškoláka úplně v pořádku? Rádi byste své dítě podpořili v mluvních dovednostech a motivovali ho ke správné výslovnosti? Skvěle vám v tom pomůže tato hravá ilustrovaná knížka.


Pospíšilová Zuzana: Popletená abeceda - Dej básničky do pořádku
199 Kč

169 Kč

Když je legrace, jde každé učení lehce. Ani s abecedou nebudou mít prvňáčci potíž. Stačí se zapojit do pátrání po chybách v poplete-ných básničkách Zuzany Pospíšilové a roztomile bláznivých ilustracích Markéty Vydrové.


Pospíšilová Zuzana, Rémišová Eva: Hravá škola cvičení
99 Kč

85 Kč

Pohybové hrátky inspirované pohyby zvířat, pantomimou nebo třeba dopravními prostředky, ale také relaxační cvičení, navrch přitažlivé obrázky a inspirativní básničky, to všechno přináší další kniha z edice Hravá škola.


Pospíšilová Zuzana, Sušina Michal,: Proč?
99 Kč

85 Kč

Jakmile zazní neúnavná dětská otázka PROČ?, najednou není nic samozřejmé. I běžné věci nás překvapí a dlouho hledáme kloudnou odpověď. Hledejte a nalézejte překvapivé odpovědi spolu s touto ilustrovanou knihou veršů.


Skopová Kamila: O perníkové chaloupce
99 Kč

85 Kč

V perníkové chaloupce žije zlá ježibaba a Jeníček s Mařenkou budou mít co dělat dostat se z jejích spárů. Tuhle klasickou pohádku známe všichni.


Skopová Kamila: O Sněhurce a sedmi trpaslících
99 Kč

85 Kč

Sněhurka snědla otrávené jablko, sedm jejích malých kamarádů – trpaslíků k ní ale naštěstí dovedou prince a ten ji zachrání polibkem. Tuhle klasickou pohádku známe všichni.