Počet nalezených produktů: 66

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Amson-Bradshawová Georgia: Matiku mám v malíku!
249 Kč

201 Kč

Jímá vás hrůza už jen při pomyšlení na slovo „matematika“? Netřeba se znepokojovat! Pokud rádi řešíte hádanky, vybarvujete si, pečete koláče a láká vás luštit šifry a posílat tajné zprávy, pak je tahle knížka právě pro vás!


Ardagh Philip: Dinosauři - Davidův dům
179 Kč

145 Kč

Dům plný legrace a poučení! Vítejte v kouzelném Davidově domě, kde se může stát cokoli (a taky se to často stane).


Arnold Nick: Létající stroje - Interaktivní průvodce
399 Kč

322 Kč

Kniha Létající stroje je určena jak zvídavým nadšencům a obdivovatelům letadel, tak všem budoucím pilotům a konstruktérům. Velice přehledně a srozumitelně seznamuje se základními principy aerodynamiky a fungování letadel.


Šavlíková Lucie: Na památku pro maminku
199 Kč

161 Kč

Od srdce vyráběný památníček – dejte mamince najevo, že ji máte rádi

Díky tomuhle bohatě ilustrovanému památníčku určenému k dotvoření se z holčiček a kluků na chvíli stanou nejen malíři, spisovatelé, dobří pozorovatelé nebo třeba kuchtíci, ale př


Batesová Dawn: Můj první pejsek - 35 zábavných nápadů na aktivity se psem
299 Kč

242 Kč

Knížka přináší 35 skvělých aktivit, díky kterým se z vás a vašeho pejska stanou nejlepší přátelé i kamarádi na hraní. Děti se dozvědí, jak se o pejska dobře postarat – ať už jde o pravidelný pohyb, krmení nebo bezpečnost na procházkách.


Bavorová Eva: Luštění s Garfieldem
159 Kč

129 Kč

Aktivity s líným kocourem! Žhavte mozky! Nejpopulárnější kocour na světě přináší další porci skvělé zábavy! Připraven je nejen výběr z toho nejlepšího čtení, ale hlavně mnoho zábavných úkolů a kvízů.


Bavorová Eva: Luštění s Garfieldem 2
159 Kč

129 Kč

Nejen Garfield v komiksu, ale vy s Garfieldem v akci! Již podruhé! Populární kocour Garfield je tu s nášupem skvělé zábavy! Připravte se na pořádné špeky! Přináší vám opět ty nejlepší stripy, hádanky, křížovky, spojovačky, sudoku a další kvízy.


Bullová Jane: Šikulka - Vyšívání, šití a pletení krok
219 Kč

177 Kč

Okouzlující průvodce pro malé dívky plný nápadů, jak vyrobit drobné a hezké dárky V této knize naleznete celou řadu jednoduchých a inspirativních nápadů, jak zabavit malé šikovné ruce a vést děti ke kreativitě.


Bullová Jane: Zvířátka levou zadní
259 Kč

209 Kč

Spousta zábavy pro všechny malé šikulky! V této knize najdete řadu srozumitelných a přehledných návodů na výrobu nejrůznějších roztomilých zvířátek.


Chupíková Eva: Můj prázdninový deník
249 Kč

201 Kč

Aby si děti užily prázdniny jaksepatří a ke svým zážitkům se mohly vracet, připravila pro ně česká ilustrátorka Eva Chupíková zápisník plný aktivit a skvělých nápadů.


Chupíková Eva: Moje hrady a zámky
249 Kč

201 Kč

Třetí jedinečná a nepostradatelná knížka Evy Chupíkové! Poznávejte památky úplně jinak!


Chupíková Eva: Moje rodinné album
249 Kč

201 Kč

Ojedinělé rodinné album, které si každý s pomocí nádherných ilustrací dotvoří sám Druhá interaktivní kniha Evy Chupíkové je určena všem dětem, které rády vystřihují, nalepují a vytvářejí si vlastní deníčky či zápisníky.


Cooková Deanne F.: Doktor Plyšák
249 Kč

201 Kč

Otevřete si v pokojíku vlastní veterinární kliniku – zařiďte si čekárnu, ordinaci, zotavovací místnost i lékárnu – a vylečte bolístky svých plyšových kamarádů.


Dárečky od srdce
249 Kč

201 Kč

Máloco potěší tak jako vlastnoručně vyrobený dárek! Přesvědčte se na vlastní kůži, že vlastnoručně vyrobený dárek zahřeje u srdce nejen obdarovaného, ale i vás.


Fougerová Isabelle: Kdo co dělá? - Moje první encyklopedie Larousse
349 Kč

282 Kč

Existuje tolik povolání – jedno zajímavější než druhé! Kdo pomáhá dětem na svět? Co dělá soudce? Kdo vyrábí knihy? Jakou úlohu má překladatel? Co sbírá paleontolog? Kdo je odborníkem na ptáky? Klaun je taky povolání? Encyklopedie Kdo co dělá?


Hasiči - Hasičská stanice v akci
499 Kč

403 Kč

Mnohý kluk i leckterá holka by se chtěli stát hasičem nebo hasičkou a pomáhat při zachraňování lidských životů. Proč si to nevyzkoušet nanečisto?


Janouchová Kateřina: Ivanka ráda jí
139 Kč

113 Kč

Série vtipně ilustrovaných knížek pro nejmenší od oblíbené švédské spisovatelky českého původu Kateřiny Janouchové.


John Jory: Pirátský deník - Příručka pro nadějné hrdlořezy
249 Kč

201 Kč

Stát se pirátem není taková hračka, jak by se zdálo. Obnáší to například drhnutí paluby, broušení háků, lakování dřevěných noh, chůzi po prkně a spoustu dalších věcí, které je třeba se naučit.


Johnson Jimmy: Jak číst stopy zvířat
449 Kč

363 Kč

Naprosto nezbytná encyklopedie pro mladé stopaře. Kniha obsahuje úchvatné fotografie, fascinující informace a názorné ilustrace, které dětem ukazují, jak vystopovat 400 různých zvířat z celého světa.


Jsem tvůj pejsek - Deníček vašeho domácího mazlíčka
249 Kč

201 Kč

Přinést si domů štěňátko či dospělého pejska je vždycky velká událost. Celou rodinu včetně jejího nového zvířecího člena čeká spousta změn a moře dobrodružství.


Jsem tvoje kočička - Deníček vašeho domácího mazlíčka
249 Kč

201 Kč

Každý, kdo má kočku, jistě přemýšlí, jak nezapomenout a uchovat nespočet společných zážitků. Tento nádherně ilustrovaný zápisník umožňuje zaznamenat myšlenky, pocity i události každodenního života.


Kosková Třísková Lenka: Ondráškova abeceda
259 Kč

209 Kč

Jedna noc, jeden slabikář, dvě děti a řada zdivočelých písmenek Jak se má Anička učit číst, když písmena ve slabikáři poskakují? Bráška Ondrášek chce pomoci, proto si jedné noci na slabikář tajně posvítí.


Kratochvíl Miloš: Pes nám spadla - Bláznivé básničky
269 Kč

218 Kč

Reprezentativní výbor celkem 80 hravých básniček a říkanek jednoho z nejčtenějších českých autorů dětské literatury vycházív době, kdy básnické tvorbě obecně na českém trhu příliš pšenka nekvete, nicméně poptávka po kvalitní poezii pro děti se neustá


Krolupperová Daniela: Proč mluvíme česky
249 Kč

201 Kč

Jak vznikají názvy měst a vesnic nebo příjmení? Co jsou to mrtvé jazyky? Jaké existují druhy písem? Co se dá vidět jazykohledem a co je uloženo ve slovomorně?


Letiště - Stavíme si rádi
499 Kč

403 Kč

Sestavte si letiště, modely letadel a šupito presto do oblak! Fascinují vás letadla? Postavte si letiště, kde se to jen hemží cestujícími, složte si ranvej, sestavte si letadla, figurky a příslušenství a provoz letiště může začít!


Lidské tělo
399 Kč

322 Kč

Složte si metr vysokou lidskou kostru! Poznejte lidské tělo od hlavy až k patě a dočtěte se spoustu zajímavostí o tom, jak funguje! Každá část našeho těla plní důležitou funkci, společně pak pracují tak, aby nás udržely při životě a ve zdraví.


Módní rebelka - Návrhy outfitů
279 Kč

226 Kč

Kombinuj, obkresluj, vybarvuj a vymýšlej originální modely! Ideální zábava pro každou dívku, která miluje módu a ráda sní o těch nejbláznivějších modelech.


Módní studio - Vyrob si 50 úžasných modelů
499 Kč

403 Kč

50 úžasných modelů, které si můžeš vyrobit Módní studio je souprava pro každou dívku a slečnu, co ráda sní o módě a ještě raději svoje nápady rovnou realizuje.


Mikolášková Eva: Abecedník
199 Kč

161 Kč

Hravá knížka, která pomůže dětem s učením abecedy. Učit se abecedu nemusí být nuda. Máte-li k tomu dostatečné množství obrázků, pár krátkých ilustrovaných příběhů a zábavných úkolů, může to být i legrace.


Miles Lisa: Knížka pro špiony
249 Kč

201 Kč

Co stránka, to kód, indicie, hlavolam, rébus – to pravé pro začínající špiony! Hledáme schopné špiony a tajné agenty! Pomůžete Maxovi a jeho Týmu z Cedrové ulice vyřešit záhadu Projektu č. 19?


Obůrková Eva: Proč Vikingové nemají rohy
279 Kč

226 Kč

Měli Vikingové na helmách rohy nebo je to pouhý výmysl? Nejen na tuhle otázku odpoví malý Viking Bjarni, který spolu se svým kamarádem a jeho sestrou podnikne nebezpečnou výpravu na místo střežené skalním trollem, kde se má ukrývat bájný poklad.


Oliverová Carin: Hračky a domečky pro křečky
249 Kč

201 Kč

Po ty, kteří si pořizují svého prvního domácího mazlíčka, jsou křečci jako stvoření. Není těžké se o ně starat; když je ale člověk dostatečně nezaměstná, prokousali by se vším. Řešením je hřiště pro křečky!


Oliverová Carin: Kočičí pelíšky
249 Kč

201 Kč

Krabice od bot a papírové tašky možná některým kočkám stačí. Ale vaše milovaná míca si zaslouží luxusní obydlí!


Špaček Ladislav: Dědečku, už chodím do školy + CDmp3
299 Kč

242 Kč

Třetí knížka mistra etikety o Viktorce Dědečku, už chodím do školy je dalším pokračováním oblíbené série knížek Dědečku, vyprávěj a Dědečku, ještě vyprávěj. Laskavý dědeček si opět povídá se svou zvídavou vnučkou Viktorkou o světě kolem nich.