Počet nalezených produktů: 33

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Holan Jan, Bartůněk Martin,: Ten, kdo jiným jámu kopá - Gamebook
235 Kč

199 Kč

Být hrobníkem na divokém západě není žádná legrace. Starý americký západ, který najdeš na stránkách této knihy, je ale ještě o něco divočejší, než byl ten skutečný. Hrobník Jáchym totiž vůbec netuší, co ho v příští chvíli čeká.


Šimanovský Zdeněk, Tichá Alena,: Lidové písničky a hry s nimi
225 Kč

192 Kč

Soubor známých lidových písniček doplněný stručnými návody ke hrám a náměty, jak téma písničky rozvíjet. Všechny písně (je jich celkem 104) jsou vybrány s ohledem na rozsah dětského hlasu a patří k těm, které by děti měly znát.


Šindelářová Renata: Ztraceni v rudolfínské Praze
199 Kč

169 Kč

Gamebooková kniha vypráví napínavý příběh dvou současných dětí, Vojty a Klárky, které se nedopatřením dostanou do minulosti a ocitnou v Praze Rudolfa II.


Kišová Hana: Hrátky s batolátky
335 Kč

285 Kč

Povídáme si a cvičíme s dětmi do 4 let. K zábavě i všestrannému rozvoji dítěte poslouží knížka plná říkadel a obrázků k hrám a cvičení rodičů s malými dětmi v domácím prostředí. Hrát si budou s různými pomůckami i bez nich.


Kožíšek Pavel: Malý kouzelník
225 Kč

192 Kč

Kouzelnická knížka je určena pro ty úplně nejmenší kouzelníky. Slavný kouzelník Pavel Kožíšek si pro ně připravil malý výlet do jinak přísně střeženého zákulisí světa kouzel a magie.


Nováková Iva: Hurá do školy!
189 Kč

161 Kč

Pracovní sešity pro předškoláky a začínající školáky zaměřený na všest.


Nováková Iva: Zábavný pravopis
185 Kč

158 Kč

Pro školáky od 8 let, luštění s procvičováním párových souhlásek a vyjmenov


Pospíšilová Zuzana: Hádám, hádáš, hádáme
245 Kč

209 Kč

Kniha veršovaných hádanek pro děti ve věku 3 až 7 let je doprovázena vtipnými barevnými ilustracemi. V šesti kapitolách najdeme témata: zvířata, ovoce a zelenina, dopravní prostředky, naše tělo a oblečení, věci kolem nás a rostliny.


Pospíšilová Zuzana: Máš nadání na hádání
267 Kč

227 Kč

Soubor hádanek pro děti mladšího školního věku i šikovné předškoláky, které jsou zaměřeny na rozvoj jazykového citu a jazykového myšlení dětí.


Pospíšilová Zuzana: Svět plný hádanek
269 Kč

229 Kč

Ucelený soubor hádanek pro děti předškolního a mladšího školního věku, s jejichž pomocí si děti srozumitelnou a zábavnou formou rozvíjejí znalosti o okolním světě.


Socha Radomír: Vílí býlí - Tajemství kouzelného herbáře
269 Kč

229 Kč

Když holčička Janinka objeví na půdě babiččiny chaloupky starodávný ilustrovaný herbář, začnou se dít podivné věci. Herbář je totiž kouzelný a ukrývá v sobě neuvěřitelná překvapení.


Suchá Romana: Šikovné básničky pro kluky a holčičky
219 Kč

187 Kč

Knížka je pokračováním oblíbené řady básniček Romany Suché. Opět vychází z jednoduchých a veselých říkanek spojených s půvabnými obrázky a nápady na pohybové hry a hříčky, kterými můžeme básničky doprovázet.


Suchá Romana: Veršované rozcvičky pro kluky a holčičky
225 Kč

192 Kč

Vztah k tělesnému pohybu bychom měli v dětech rozvíjet a podporovat už od útlého věku. Pohyb by se měl stát jednou ze základních životních potřeb, proto je důležité, aby z něj děti měly radost.


Zemanová Lenka, Bergmannová Michaela,: Strasti zkoušeného Standy
219 Kč

187 Kč

Kniha volně navazuje na publikaci Výři nesýčkují a zabývá se další obtížnou oblastí českého pravopisu, kterou jsou slova s předponami s- a z-. Základem je příběh o strašpytlovi Standovi, který se skamarádí s novou žačkou.