Aktivně proti rakovině (Prof. Dr. G. Dobos, Dr. S. Kummel)
269 Kč

Začala nová éra léčby rakoviny: integrativní onkologie. Lékaři a přírodní léčitelé spolupracují bok po boku, aby léčení rakoviny udělaly snesitelnějším a šance na vyléčení se zvýšila. Kniha Aktivně proti rakovině otevírá pro pacienty nové možnosti, jak aktivně podporovat léčivý proces.


Úžasná očista jater a žlučníku (Andreas Moritz)
409 Kč

Kniha Úžasná očista jater a žlučníku – Účinná svépomocná metoda optimalizace zdraví a tělesné i duševní pohody . a ještě mnohem více! odhaluje nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů.


Bez pláště (MUDr. Tomáš Lebenhart)
146 Kč

129 Kč

Akce

Kniha Bez pláště, kterou držíte v ruce, není čtením pro každého. Je drsně upřímnou zpovědí lékaře celostní medicíny, MUDr. Tomáše Lebenharta.


Léčebný kód (Alexander Loyd, PhD., Ben Johnson)
269 Kč

Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a vztahů. Dr. Alex Loyd objevil v roce 2001 systém, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 % všech fyzických a řady psychických nemocí.


Nové dýchání nová naděje 1. díl (MUDr. Taťána Kozlovová)
117 Kč

Kniha Nové dýchání nová naděje je určena především těm, kterým není lhostejný osud vlastního zdraví, ale i těm, kteří již několik let marně bojují se svým onemocněním. Představí vám nejpokrokovější metodiku tzv. endogenního dýchání, které lze provádět pomocí jednoduchého dýchacího trenažeru.


Nové dýchání nová naděje 2. díl (MUDr. Taťána Kozlovová)
88 Kč

Nové dýchání nová naděje – endogenní dýchání – objev medicíny 21. století – 2. díl zkušenosti a výsledky. Naše kniha navazuje na publikaci ve které jsme poprvé v roce 2000 informovali a seznamovali o metodice ozdravného dýchání s Frolovovým přístrojem.


Princip stínu + CD (Dr. Ruediger Dahlke)
465 Kč

Ruediger Dahlke nám v knize Princip stínu – Smíření s naší temnou stránkou ukazuje, jak svůj stín vypátrat a jak se s ním konfrontovat, abychom ho nakonec mohli přijmout, integrovat do své osobnosti, a možná dokonce i začít milovat.


Program Ano NO (Dr. Luis J. Ignarro)
236 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Program Ano NO je převratná kniha na téma péče o zdraví srdce i celého organismu. Na rozdíl od mnoha příruček plných „dobrých rad“, je poznání předávané v této knize potvrzeno udělením Nobelovy ceny. Dr.


Sám sobě doktorem (Jiří Cingroš)
144 Kč

Sám sobě doktorem je kniha vycházející z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin nemocí, léčení organismu jako celku.


Vyléčit nevyléčitelné (Prof. Michail Tombak, PhDr.)
174 Kč

Autor knihy Vyléčit nevyléčitelné zdůrazňuje, že zdraví souvisí se stravou, s tím, jak dýcháme a jak dbáme o naše tělo či psychiku. Ve své knize publikuje cenné a účinné recepty a instrukce, které v praxi sám vyzkoušel.


Zaříkávač nemocí (MUDr. Jan Hnízdil)
167 Kč

Kniha Zaříkávač nemocí je sestavená z textů, komentářů a rozhovorů věnovaných nemocem lidí, vrcholového sportu, politiků i celé společnosti. Datují se od roku 2010, kdy vyšla knížka Mým marodům, do současnosti. Do knížky jsem přispěl i pestrými fotografiemi z mého pestrého života.