Farmagedon - skutečná cena levného masa (Philip Lymbery, Isabel Oakeshott)

Značka: Náš kód: 100002206008

Partnerský prodej

Farmagedon - skutečná cena levného masa (Philip Lymbery, Isabel Oakeshott)

Farmagedon – skutečná cena levného masa je dechberoucí exkurzí do světa výroby moderních potravin. Celý popis

399

399 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002206008

Popis

Popis produktu

Farmagedon – skutečná cena levného masa je dechberoucí exkurzí do světa výroby moderních potravin.

Farmagedon je fascinující a zároveň děsivá průzkumná pouť za zavřené dveře nezvladatelného zemědělského průmyslu napříč světem – z Evropy, přes USA až do Číny, Argentiny, Peru a Mexika. Je to alarm vyzývající ke změně současné výroby potravin a stravovacích návyků i snaha o nalezení cesty k lepší budoucnosti zemědělství.
“Dnes už nemůžete živit svou rodinu ze supermarketu. Je třeba znát svého sedláka.”, říká Yvon Chouinard, zakladatel Patagonie – firmy, která se vydala na misi za záchranu planetu. Jídlo se už nepěstuje a nechová, ale vyrábí se p-otraviny. Ty jsou tzv. konvenční a bio. Pokud je něco bio, opak jsou chemo – potraviny s obsahem pesticidů, antibiotik, růstových hormonů a dalších toxických látek.
Dnešní moderní farma se tak například od moderní automobilky liší pouze v tom, že z výrobního pásu tu nesjíždí auta, ale masné a jiné potravinové “výrobky”, které nejsou toxické pouze lidem, ale devastují Zemi tempem, které bere dech. Každý z nás přitom může každým nákupem tuto devastaci zmírnit nebo dokonce zastavit. Tato kniha je důležitým pomocníkem na cestě od sebedestrukce zpět ke zdravému rozumu.

Počet stran: 420

Rozměry: 15,3 × 23,5 cm

Vazba: brožovaná

Jazyk: český


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence ostatní forma užívání