Jitka Míčková: Cesta do pohádky - Literárně-dramatické projekty pro MŠ

Jitka Míčková: Cesta do pohádky - Literárně-dramatické projekty pro MŠ


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Cílem této knihy je ukázat jednu z možností, jak propojit literární předlohu a metody dramatické výchovy při práci s předškolními dětmi. Celý popis

211
235 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
211 Kč
Skladem u partnera poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017641012

Popis

Popis produktu

Cílem této knihy je ukázat jednu z možností, jak propojit literární předlohu a metody dramatické výchovy při práci s předškolními dětmi. Inspiruje k tomu, jak učit děti a dospělé hledat společnou cestu k příběhům, pohádkám, poezii, dramatické výchově, ale hlavně k životu právě přes pohádkové hrdiny, jejich svět a problémy a také přes tvorbu a realizaci literárně-dramatických projektů.

Kniha nabízí postup při plánování vlastních projektů, zabývá se výběrem literatury, prací s textem, volbou cílů, metod a her. Také představuje několik již realizovaných projektů, které popisují konkrétní činnosti a situace, reflektují průběh, líčí reakce dětí. Projekty jsou doplněné ukázkami grafických listů.

Kniha je určená pedagogům předškolní výchovy, zejména učitelkám a učitelům mateřských škol, ale i dalším, kteří se zajímají o práci s předškolními dětmi. Chce podpořit každého, kdo si rád hraje, čte a hledá inspiraci, jak vše využít v praxi.

  • Datum vydání: 01. 05. 2019
  • Počet stran: 160
  • ISBN: 978–80–262–1432–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Jitka Míčková
Jazyk česky