Kopřivová Monika: Jak rostu - Kniha pro zaznamenávání mého dětství

Kopřivová Monika: Jak rostu - Kniha pro zaznamenávání mého dětství


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Co může být v lidském životě víc než narození miminka? Pro rodiče je dítě životním posláním a s láskou mu věnují svou péči, čas a energii. Posláním této knížky je zachytit významné okamžiky života dítěte od narození až po práh dospělosti. Celý popis

469
590 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
469 Kč
-20%
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100029258929

Popis

Popis produktu

Co může být v lidském životě víc než narození miminka? Pro rodiče je dítě životním posláním a s láskou mu věnují svou péči, čas a energii.

Posláním této knížky je zachytit významné okamžiky života dítěte od narození až po práh dospělosti. Nejvíce prostoru je věnováno prvním dvanácti měsícům a dále druhému a třetímu roku života. Je to období těch největších pokroků, které mohou rodiče do knížky jednoduše zaznamenat.

Ale i pozdější období dětství je plné zážitků, objevování a získávání zkušeností. Proto je v knížce prostor na stručné zachycení dalších let až do osmnáctých narozenin.

Zpočátku budou knížku „Jak rostu“ vyplňovat rodiče, později se může přidat i dítě se svými obrázky, zápisky nebo fotografiemi. V knížce je prostor i pro vzkazy dalších příbuzných a kamarádů.

Knížka „Jak rostu“ obsahuje pečlivě vybrané otázky, originální ručně malované ilustrace a má poctivou vazbu, aby vydržela po generace. Stane se cennou kronikou dětství a pomůže uchovat nejhezčí momenty společného života, ke kterým se bude s radostí vracet nejen hlavní hrdina nebo hrdinka, ale i rodiče, a jednou třeba i budoucí potomci.

  • počet stran: 128
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 16.10.2020
  • šířka: 310mm
  • výška: 24mm
  • hmotnost: 1485g
  • ISBN: 978–80–88333–18–0

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Kopřivová Monika
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Familium
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array