Počet nalezených produktů: 104

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Broža Petr, Kučera Roman: Vypalování CD a DVD - Nero 9 - Snadno &
89 Kč

72 Kč

Všechny publikace Snadno & rychle k cíli přinášejí zcela nový a unikátní druh výkladu, který se obrazově, s řadou názorných ilustrací, vyznačení a šipek, za pomocí metody krok za krokem, soustředí na nejčastější činnosti při používání popsaných progr


Bříza Vladimír: Outlook 2007 - podrobný průvodce
149 Kč

127 Kč

Ať už chcete efektivně plánovat svůj čas, organizovat schůzky a mít přehled o úkolech i jejich stavu plnění, udržovat svou rozsáhlou databázi kontaktů, či jen správně a bezpečně komunikovat prostřednictvím elektronické pošty, pak je tato kniha pro vá


Chytil Jiří: Outlook 2007 nejen pro školy
159 Kč

129 Kč

Nový titul z edice Office 2007 nejen pro školy. Kniha je srozumitelným průvodcem jednotlivých funkcí, a proto je určena všem, kdo se chtějí bez problémů orientovat v aplikaci Outlook 2007.


Computer Extra - Postavte si počítač
99 Kč

79 Kč

Hlavní téma: Postavte si počítač, snadno, bezpečně a levně; zvolte nejvhodnější komponenty; sestavte je do funkčího počítače; vyhněte se nejčastějším chybám; postavte nové nebo vylepšete staré PC; návod krok za krokem; instalace windows či linux na


Drahoš Zdeněk, Fiala Martin: Počítač ve výuce fyziky
119 Kč

97 Kč

Kniha nabízí přehled zajímavých počítačových fyzikálních simulací či podobných hříček, pomocí nichž je možné studentům předvést fyzikální jevy způsobem, který jinak není možný.


Fogel Karl: Tvorba open source softwaru
299 Kč

242 Kč

Karl Fogel je velice aktivní vývojář a advokát svobodného softwaru. Pravděpodobně nejznámější je jeho role ve vývoji populárního systému pro správu verzí Subversion, jehož byl po řadu let hlavním vývojářem.


Hanák Ján: Programování v jazyce Visual Basic 2010 + CD
290 Kč

235 Kč

Kniha předkládá čtenáři základní teoreticko-praktický výukový kurz algoritmizace a programování v jazyce Visual Basic. Zájemce o programování v tomto jazyce se naučí, jak analyzovat, navrhnout a sestavit jednoduché i složitější programy.


Herout Pavel: Java a XML pro Javu 5 i 6
269 Kč

218 Kč

Fenomén nazvaný XML ovlivňuje současný svět výpočetní techniky podobným způsobem, jako se to před nedávnou dobou podařilo jazyku Java. Tato kniha by vám měla pomoci tento fenomén pochopit a začít aktivně využívat jeho nesporné výhody.


Herout Pavel: Java - bohatství knihoven - 3. vydání
249 Kč

201 Kč

Cílem knihy je přiblížit programátorům alespoň část z velkého bohatství kódu knihoven. Podat úplný výklad všech knihoven by znamenalo napsat knihu podstatně rozsáhlejší, ale její úplné využití by bylo sporné.


Herout Pavel: Testování pro programátory
499 Kč

403 Kč

Tato kniha z vás neudělá testera, ale může z vás udělat lepšího programátora. Lepšího z toho pohledu, že si budete více jisti kvalitou svého kódu a tuto kvalitu budete schopni i prokázat.


Herout Pavel: Učebnice jazyka C
249 Kč

201 Kč

Pokud to myslíte s jazykem C opravdu vážně, pak by vám Učebnice jazyka C neměla v knihovně chybět! Výhodou této knížky je, že je to opravdu učebnice a ne manuál.


Herout Pavel: XSLT 2.0 a SVG prakticky
299 Kč

242 Kč

Pohybujete-li se v oblasti ICT, nelze se prakticky vyhnout jazyku XML, s nímž se setkáte na každém kroku.


Šimek Tomáš: Word 2013 - podrobný průvodce
69 Kč

59 Kč

V této knize se čtenář doví vše podstatné o aplikaci MS Word 2013. Popisují se zde všechny základní informace o tom, jak program spustit, jak se orientovat v jeho prostředí a jak vkládat, upravovat a zpracovávat data.


Jak se naučit blogovat a vlogovat v 10 krocích
199 Kč

161 Kč

Chceš si založit vlastní blog? Jsi na to připraven? Víš vůbec, odkud začít? V této knize najdeš 10 snadných kroků, které tě provedou světem blogů a vlogů.


Klatovský Karel: 250 tipů a triků pro iPad, iPhone a iPod
299 Kč

242 Kč

iPad, iPhone či iPod jsou dnes jedny z nejpopulárnějších mobilních přístrojů na světě. Uživatele si získaly díky své intuitivnosti, přívětivému rozhraní a obrovským možnostem, které nabízejí.


Klatovský Karel: 333 tipů a triků pro internet
299 Kč

242 Kč

Internet je zdrojem informací, služeb, zábavy a vzdělávání. Tato kniha poskytuje mnoho tipů a triků pro práci s internetem. Je rozdělena na dvě části.


Klatovský Karel: 333 tipů a triků pro iPhone a iPad
299 Kč

242 Kč

iPad, iPhone či iPod jsou dnes jedny z nejpopulárnějších mobilních přístrojů na světě. Uživatele si získaly díky své intuitivnosti, přívětivému rozhraní a obrovským možnostem, které nabízejí.


Klatovský Karel: 333 tipů a triků pro MS Office 2013
299 Kč

242 Kč

Office 2013 je další verzí moderní sady kancelářských aplikací s řadou nových pokrokových funkcí. Kniha přináší 333 pečlivě vybraných tipů, pomocí kterých lze vyladit Office 2013 na maximální výkon a využívat tak tohoto kancelářského balíku naplno.


Klatovský Karel: 333 tipů a triků pro Windows 10
299 Kč

242 Kč

Windows 10 nabízí řadu nových a pokrokových funkcí. Umíte využívat jeho nové vlastnosti a možnosti? Tato kniha přináší 333 nejužitečnějších tipů a triků, jak Windows 10 dobře vyladit a jak využít jeho funkce naplno.


Klatovský Karel: 333 tipů a triků pro Windows 7
299 Kč

242 Kč

Windows 7 je moderní operační systém se spoustou nových pokrokových funkcí. Umíte využívat jeho nové vlastnosti a možnosti? Tato kniha vám ukáže mnoho tipů, jak Windows 7 dobře vyladit a jak využít jeho funkce naplno.


Klatovský Karel: 333 tipů a triků pro Windows 8
299 Kč

242 Kč

Windows 8 je moderní operační systém se spoustou nových pokrokových funkcí. Umíte využívat jeho nové vlastnosti a možnosti?

Tato kniha vám ukáže mnoho tipů, jak Windows 8 dobře vyladit a jak využít jeho funkce naplno.


Klatovský Karel: 333 tipu a triku pro MS Office 2010
299 Kč

242 Kč

Tato kniha vám ukáže mnoho tipů a triků, jak MS Office 2010 dobře vyladit a jak využít jeho funkcí naplno. Kromě toho odhalí radu triku, které často zůstávají utajeny.


Klatovský Karel: PowerPoint 2010 nejen pro školy
188 Kč

152 Kč

Kniha PowerPoint 2010 nejen pro školy představuje ideální příručku, pomocí které pochopíte práci s PowerPointem velmi snadno a rychle. Jedná se o srozumitelného průvodce formátu A4 s názornou dvoubarevnou (modro-černou) grafikou.


Klatovský Karel: PowerPoint 2013 nejen pro školy
188 Kč

152 Kč

Kniha PowerPoint 2013 nejen pro školy představuje ideální příručku, pomocí které pochopíte práci s PowerPointem velmi snadno a rychle. Jedná se o srozumitelného průvodce formátu A4 s názornou dvoubarevnou (modro-černou) grafikou.


Klatovský Karel: POWERPOINT 2016 nejen pro školy
188 Kč

152 Kč

Titul pokrývá všechny stěžejní oblasti této verze prezentačního manažeru. Jedná se o srozumitelného průvodce formátu A4 s názornou dvoubarevnou (modro-černou) grafikou.


Klatovský Karel: WINDOWS 8 - Praktická příručka
299 Kč

242 Kč

Windows 8 je nejmodernější operační systém společnosti Microsoft. Obsahuje zcela nové ovládání a nový způsob práce se systémem, než na který byli uživatelé dosud zvyklí. Rozsah knihy je poměrně velký.


Klatovský Karel: Word 2013 nejen pro školy
188 Kč

152 Kč

Dvoubarevná učebnice textového editoru MS Word 2013. Publikace pokrývá všechny stěžejní oblasti tohoto produktu. Jedná se o srozumitelného průvodce s názornou dvoubarevnou modro-černou grafikou a formátu A4.


Lapáček Jiří: Notebook pro seniory - Vydání pro Windows 8
199 Kč

168 Kč

Nyní už se nemusíte bát používat notebook, který může na první pohled vypadat hodně komplikovaně. S touto knihou můžete odhalit všechny výhody moderních přenosných počítačů se systémem Windows 8.