Barker Corey: Nejlepší triky pro Photoshop
690 Kč

579 Kč

Přemýšleli jste někdy o tom, jak byl vytvořen filmový plakát, co jste viděli v kině, a ta super reklama na zadní stránce časopisu? Nebo jak by vypadala obyčejná fotka, kdybyste k ní přidali pár neotřelých hollywoodských efektů?


Young Miles: Ogilvy o reklamě v digitálním věku
699 Kč

565 Kč

David Ogilvy je jedním z nejznámějších a nejrespektovanějších businessmanů z oblasti marketingu. Bestseller Ogilvy o reklamě přinesl cenné rady jak nováčkům, tak veteránům reklamního průmyslu a pomohl jim k jejich obchodním úspěchům.


Pagáč Marek Ing.,Ph.D.: Učebnice SOLIDWORKS
590 Kč

508 Kč

Naučte se používat jeden z nejvíce populárních strojírenských CAD softwarů na světě.

Konstruktér, který umí dobře ovládat CAD systém SolidWorks, má na dnešním strojírenském trhu jistotu, že najde zajímavou a dobře placenou práci.


Wilson Ed: PowerShell - Průvodce skriptováním
499 Kč

419 Kč

Chcete zkrátit čas strávený nad administrací systému Windows? Hledáte nástroj, s nímž bude správa počítačů efektivnější, rychlejší a snadno půjde automatizovat?


Herout Pavel: Testování pro programátory
499 Kč

403 Kč

Tato kniha z vás neudělá testera, ale může z vás udělat lepšího programátora. Lepšího z toho pohledu, že si budete více jisti kvalitou svého kódu a tuto kvalitu budete schopni i prokázat.


Mařík Vladimír: Umělá inteligence 6
495 Kč

399 Kč

Šestý díl knihy „Umělá inteligence“ je soustředěn na problematiku rozpoznávání a automatického zpracování znalostí a představuje čtenáři techniky, které hrají při řešení těchto úloh zásadní roli.


Pospíšilová Marie: Počítačem integrované řízení podniku
448 Kč

386 Kč

Racionálně vytvořený, využívaný a rozvíjený informační systém v prostředí informačních a komunikačních technologií (IS/ICT) je jedním z podstatných faktorů podporujících konkurenceschopnost podniku v současných ekonomických podmínkách.


Peterson Bryan: Naučte se fotografovat dobře - Bryan Peterson
439 Kč

378 Kč

Bryan Peterson, autor bestsellerů o (digitální) fotografii, shrnul své předchozí knihy do jediné praktické příručky, která tak obsahuje nejlepší části z publikací (všechny vyšly v češtině ve vydavatelství Zoner Press): Naučte se vidět kreativně (4.


Král Mojmír: Adobe Photoshop CS6
399 Kč

339 Kč

S touto knihou se naučíte pracovat s programem Adobe Photoshop CS6 rychleji a efektivněji, než jste kdykoli předtím doufali.


Selecký Matúš: Arduino - Uživatelská příručka
399 Kč

336 Kč

Hledáte ucelený zdroj informací k Arduinu? Nebaví vás spojovat informace z různých zdrojů? Chcete rychle začít pracovat na vlastních projektech využívajících tuto populární platformu?


Weston Chris: Naučte se používat digitální fotoaparát
390 Kč

336 Kč

Vítejte ve světě digitální fotografie.

Tento kompletní průvodce je určen všem majitelům kompaktních digitálních fotoaparátů nebo filmových zrcadlovek, kteří chtějí přejít na digitální zrcadlovku a postoupit na vyšší úroveň fotografování.


Kolouch Jan: CyberCrime
399 Kč

322 Kč

Kniha CyberCrime obsahuje technické části, které čtenářům pomohou orientovat se ve světě malware, phishingu, darknetu, botnetů a dalších, pro ne zcela technicky zaměřeného uživatele matoucích a odstrašujících pojmů.


Peterka Jiří: Báječný svět elektronického podpisu
399 Kč

322 Kč

Kniha Jiřího Peterky „Báječný svět elektronického podpisu“ je psána pro lidi, kteří chtějí (či musí) používat elektronický podpis, chtějí mu rozumět, ale současně nepotřebují být odborníky na kryptografii.


Ryanová Marie Laure: Narativ jako virtuální realita
395 Kč

319 Kč

Marie-Laure Ryanová se ve své knize zabývá virtuální realitou a zkoumá, zda tento pojem éry počítačů vyžaduje radikálně novou teorii čtení vedle dvou základních – interaktivity a vtažení (immersion), z nichž při práci vychází.


Satrapa Pavel: IPv6 - Internetový protokol verze 6
399 Kč

322 Kč

Původní vydání knihy Pavla Satrapy s názvem „IPv6“ je už z roku 2002. Druhé vydání, které vyšlo v listopadu 2008, vznikalo unikátním způsobem – za pomoci všech, kteří k tomuto tématu mají co říci.


Gibson David: Manuál pouličního fotografa
360 Kč

309 Kč

Chcete být dobrým street fotografem? Potřebujete fotoaparát, odhodlání, dobré boty a tuto knihu.

Pouliční fotografie (street fotografie) prochází obdobím zvýšeného zájmu.


Kristián Pavel: Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu EDITOR
350 Kč

301 Kč

Zoner Photo Studio X je aplikace pokrývající téměř všechny potřeby fotografa při práci s digitální fotografií, od stažení do počítače přes komplexní správu snímků nejen na počítači, ale i na vzdálených úložištích, až po různé možnosti publikování a s


Programuj - Průvodce programováním
349 Kč

282 Kč

Rozpohybuj postavy po obrazovce, naprogramuj bludišťovou hru, připrav virtuální sendvič a nauč se vytvářet webové stránky. Zkrátka, vítej ve světě programování!


Johnson Steve: Minimalistický fotograf
299 Kč

258 Kč

Cítíte, že vašim fotografiím něco chybí? Minimalismus je možná správná cesta pro vás.

Každý, kdo fotografuje, může ve fotografování hledat a nalézat něco jiného.


Kelby Scott: Digitální fotografie 3
295 Kč

254 Kč

Scott Kelby, jeden ze světově nejprodávanějších autorů populárních knih o fotografování, digitální fotografii a jejích úpravách, přidal třetí díl k předchozím Digitální fotografie 1 a 2.


Herout Pavel: Učebnice jazyka C
299 Kč

242 Kč

Pokud to myslíte s jazykem C opravdu vážně, pak by vám Učebnice jazyka C neměla v knihovně chybět! Výhodou této knížky je, že je to opravdu učebnice a ne manuál.


Blum Andrew: Z čeho je Internet - Výprava do nitra sv
299 Kč

252 Kč

Kam vede internetový kabel poté, co opustí váš byt? Kudy cestují informace, než se zobrazí v okně vašeho prohlížeče? Jak je zajištěno internetové propojení kontinentů, abyste mohli z tepla svého domova nakupovat na americkém Amazonu?