Herout Pavel: Učebnice jazyka C

Značka: Náš kód: 100000736605
 Herout Pavel: Učebnice jazyka C

Partnerský prodej

Herout Pavel: Učebnice jazyka C

Pokud to myslíte s jazykem C opravdu vážně, pak by vám Učebnice jazyka C neměla v knihovně chybět! Výhodou této knížky je, že je to opravdu učebnice a ne manuál. Celý popis

201

201 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 249 Kč, Ušetříte 48 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Pokud to myslíte s jazykem C opravdu vážně, pak by vám Učebnice jazyka C neměla v knihovně chybět!

Výhodou této knížky je, že je to opravdu učebnice a ne manuál. Krůček po krůčku vás provede úskalími jazyka C a nabídne vám postupně stále širší pohled na možnosti, které vám jazyk C může poskytnout.

Kromě podrobného výkladu všech rysů jazyka C ilustrovaných na řadě příkladů se zde mimo jiné dočtete i o nejčastějších chybách, které dělají začínající programátoři. Také zde naleznete návody, jak psát přehledné programy nebo jak spolupracovat na velkém programu se svými kolegy bez rizika zbytečných nepříjemností.

Jestiže si sami naprogramujete všech asi 120 příkladů ze cvičení, pak můžete o sobě na konci této učebnice prohlásit, že jazyk C ovládáte na velmi dobré úrovni.

Ke knížce si můžete z přílohy zdarma stáhnout asi 350 kompletních odladěných programů. Jedná se o zdrojové soubory všech příkladů z knihy a všech vyřešených cvičení.

Upozornění: Balík zdrojových souborů je společný i pro 2. díl Učebnice jazyka C (2. vydání). Tyto dvě knihy na sebe velmi úzce navazují!

  • počet stran: 280
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.8.2009
  • šířka: 143mm
  • výška: 15mm
  • hmotnost: 344g
  • ISBN: 978–80–7232–383–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Herout Pavel
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Kopp