Klaus a kolektiv Václav: Václav Klaus – Česká republika na rozces

Značka: Náš kód: 100000251429
 Klaus a kolektiv Václav: Václav Klaus – Česká republika na rozces

Partnerský prodej

Klaus a kolektiv Václav: Václav Klaus – Česká republika na rozces

Jedním z hlavních směrů činnosti Institutu Václava Klause (IVK) je zabývat se aktuálními problémy naší společnosti a ekonomiky. Celý popis

252

252 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 47 Kč (15 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Jedním z hlavních směrů činnosti Institutu Václava Klause (IVK) je zabývat se aktuálními problémy naší společnosti a ekonomiky.

Kniha s názvem „Česká republika na rozcestí – čas rozhodnutí“, kterou IVK pro čtenáře připravil, se zaobírá politicko-společenskými a ekonomickými problémy, při čemž obě tyto skupiny považuje za stejně důležité. Primární pozornost je věnována systémovým příčinám naší ekonomické a společenské krize a hodnocení důsledků vládní hospodářské politiky. Hledá odpovědi na to, proč u nás zjevně došlo k výraznému ekonomickému zpomalení a proč česká ekonomika vykazuje takovou míru zablokování a neschopnosti obnovit svůj růstový potenciál, má-li ho vůbec k dispozici. Stejně hlubokou krizi vidí v rovině politické a společenské, kde se projevují závažné důsledky rozpadu západních hodnot. V závěru si klade za cíl hledat východiska a formulovat náměty pro adekvátní reakci na existující problémy, včetně radikálního doporučení ohledně našeho postavení v rámci Evropské unie.

  • počet stran: 232
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.10.2013
  • šířka: 174mm
  • výška: 21mm
  • hmotnost: 654g
  • ISBN: 978–80–253–2023–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Klaus a kolektiv Václav
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Fragment