Popesko Boris, Papadaki Šárka,: Moderní metody řízení nákladů

Značka: Náš kód: 100002230967
 Popesko Boris, Papadaki Šárka,: Moderní metody řízení nákladů

Partnerský prodej

Popesko Boris, Papadaki Šárka,: Moderní metody řízení nákladů

Kniha zkušených autorů je ojedinělá tím, že představuje moderní a alternativní metody řízení nákladů, které nejsou v tuzemsku příliš známé. Celý popis

314

314 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 369 Kč, Ušetříte 55 Kč (14 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Kniha zkušených autorů je ojedinělá tím, že představuje moderní a alternativní metody řízení nákladů, které nejsou v tuzemsku příliš známé. Přináší přehled metod nákladového řízení, který reflektuje světové trendy v manažerském účetnictví, jeho struktuře a názvosloví.

Oproti prvnímu vydání je kniha výrazně přepracována s cílem přinést čtenářům ještě více užitečných a praktických informací. Je doplněna o nové příklady, obrázky a případové studie. Dále je rozšířena o nové metody řízení nákladů, jako jsou Time-Driven Activity-Based Costing, průtokové účetnictví a metoda standardních nákladů. Nákladové kalkulace jsou nově klasifikovány podle aktuálních trendů ve světě a je kladen důraz na klasifikaci kalkulací v hromadné a zakázkové výrobě. Celkově přepracovány jsou kapitoly věnující se rozpočetnictví a plánování a nově je zpracována kapitola s vazbami na řízení výkonnosti a rozpočetnictví založeném na klíčových ukazatelích výkonnosti (KPI).

Publikace je určena vedoucím pracovníkům středních a velkých firem, ekonomům, pracovníkům controllingu a studentům vysokých škol.

  • počet stran: 264
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 4.3.2016
  • šířka: 167mm
  • výška: 14mm
  • hmotnost: 444g
  • ISBN: 978–80–247–5773–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Popesko Boris, Papadaki Šárka,
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada