Počet nalezených produktů: 275

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Cartland Barbara: Cesta do neznáma
209 Kč

157 Kč

Novinka

Marina Fullertonová zažívá těžké časy. Matka jí zemřela při tragické nehodě a otec se jen nedlouho poté rozhodne poslat ji pryč z rodného domu. Dívka tak odjíždí k přátelům do Francie, kde poznává nový jazyk, novou kulturu a hlavně romantiku.


Hunting Helena: Talisman pro štěstí
299 Kč

225 Kč

Novinka

Je to láska, nebo je pro něj pouze talismanem pro štěstí?

Lila netuší, co pro ni bylo horší: den, kdy ji Ethan opustil, aby se soustředil na svou hokejovou kariéru, nebo den, kdy se o osm let později vrátil.


Robertsová Nora: Cesta za láskou-70%
299 Kč

89 Kč

Akce

Špionka v paláci Princ Bennett byl vždy tak trochu černou ovcí cordinské knížecí rodiny. Pro vyhlášeného sukničkáře jsou na prvním místě ženy, koně, psi i zábava a láska je pro něj jen hra.


Andersonová Poppy J.: Polibek jako dezert
299 Kč

242 Kč

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí.


Čapka Hynek: Dvojitá ozvěna
269 Kč

218 Kč

Romantický příběh mladého muže, hledajícího lásku, z atraktivního prostředí prudce se měnícího filmového průmyslu počátkem 90. let.


Barreau Nicolas: Kavárna malých zázraků
299 Kč

243 Kč

Někdy člověk nejprve musí ztratit půdu pod nohama, aby se dostal do sedmého nebe. Nelly zbožňuje čtení, věří na znamení a – je nešťastně zamilovaná.


Bennettová Catherine: Nechci lásku nebeskou
379 Kč

306 Kč

Svižná romantická komedie britského střihu. Emma nemá zrovna šťastné období. Zjistí, že neplánovaně otěhotněla s přítelem, který není právě ideální materiál na otce roku, z práce ji vyhodí, když je drzá na šéfa, a ještě přijde o všechny úspory.


Bergová Ali, Kalusová Michelle,: Zkrátka se zamilujte
349 Kč

282 Kč

Jak se stát knižní vílou a sbalit kluka svých snů Frankie Roseová zoufale touží po lásce. Chtěla by konečně potkat alespoň trochu normálního muže. Má ale smůlu. Proto se rozhodne vzít osud do vlastních rukou!


Beverley Jo: Emily a Temný anděl
279 Kč

226 Kč

Emily Grantwichová žije tiše a nenápadně, ale pod obrovským tlakem. Pečuje o starého nemocného otce, čelí vlivu své výstřední tety, spravuje rodový majetek a čeká na zprávy o svém nezvěstném bratru Marcovi.


Beverley Jo: Pán mého srdce
329 Kč

266 Kč

Aby uchránila své baronství před zkázou, musí se Madeleine de la Haute Vironge provdat za jednoho z trojice pánů, které jí nabídne král Vilém.


Beverley Jo: Snoubenka lorda Wraybourna
279 Kč

226 Kč

Jane Sandifordová vyrůstala na venkově, daleko od Londýna a společenského ruchu, v jedné z nejbohatších anglických rodin, jejíž kořeny sahají daleko do minulosti. Proto je vhodnou nevěstou pro Davida Kyla, desátého hraběte z Wraybournu.


Beverley Jo: Stanforthská tajemství
299 Kč

242 Kč

Lady Chloe Stanforthová je teprve třiadvacetiletá vdova, která spravuje rodové sídlo Delamere Hall po manželově smrti úplně sama.


Beverley Jo: Ukradená nevěsta
279 Kč

226 Kč

Beth Hawleyová se vydává na zámek lorda Wraybourna, aby pomohla mladé lady Sophii Kyleové s přípravami na svatbu.


Beverley Jo: Vždyť jde jen o manželství
329 Kč

266 Kč

Anglie truchlí nad smrtí princezny Charlotte, ale lady Ariana Boxstallová má jiné starosti. Její bratr Norris je přitažlivý mladík, je však také šťastně nezadaný a bezdětný. Co kdyby ale zemřel a panství by pak přešlo na jiného mužského příbuzného?


Beverley Jo: Vikomt se musí ženit
299 Kč

242 Kč

Od chvíle, kdy před dvěma roky ovdověla, zůstává Kitty Caterilová uvězněna v domě svého nebožtíka manžela, kde se od ní očekává, že bude navěky držet smutek.


Bliss Alison: Na velikosti záleží
279 Kč

226 Kč

Lea Martinová bojuje celý život s nadváhou a chutí na sladké. Už má plné zuby dietních sušenek, počítání kalorií a matčiných kritických poznámek.


Bowmanová Valerie: Dáma v modrém
299 Kč

242 Kč

Kdo by chtěl za ženu hašteřivou starou pannu? Slečna Jane Lowndesová se hrdě považuje za intelektuálku, bojuje za práva žen a do manželského chomoutu rozhodně nespěchá.


Bowmanová Valerie: Nečekaně vévodkyní
249 Kč

201 Kč

Lady Lucy Uptonová má ostrý jazyk, kuráž a ochranitelské sklony. Když její cudná přítelkyně Cassandra potřebuje odradit nežádoucího ctitele, kdo jiný by jí pomohl než ona?


Bowmanová Valerie: Náhodně hraběnkou
249 Kč

201 Kč

Lady Cassandra čekala dlouhých sedm let, až se muž jejích snů vrátí z války. Stačilo jí, že žije, i když byl zasnoubený s její sestřenicí Penelope. A teď je Julian zpátky – a ani ji nepoznal!


Brown Sandra: Adamův pád
199 Kč

161 Kč

Lila Masonová byla v posledních letech svědkem, jak se její starší sestra zamilovala, vdala a měla děti.


Brown Sandra: Poslední interview
229 Kč

185 Kč

Krásná Andrea Maloneová touží získat vysněné místo ve významné televizní stanici. K tomu jí může dopomoci interview s jedním z posledních žijících amerických generálů druhé světové války.


Brown Sandra: Záměna
329 Kč

266 Kč

Jednovaječná dvojčata Gillian a Melina Lloydovy jsou si k nerozeznání podobná. Potřeštěnější z obou sester, Melinu, napadne zahrát si dávnou dětskou hru na záměny.


Bureschová Luisa: Když je láska slepá-55%
299 Kč

134 Kč

Akce

Aliu a Leandera všichni vnímají jako pár snů a poté, co se jim narodí dcera, se idylka zdá být dokonalá. Půvabně chaotická Alia i lidé kolem ní věří, že její vztah je zcela mimořádný.


Caldwellová Christi: Darebákova sázka
299 Kč

242 Kč

Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství – ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak.


Caldwellová Christi: Čest ničemy
299 Kč

242 Kč

Lady Penelope Tidemorová ví, že na ni budou upřeny zraky celé společenské smetánky. Všichni její sourozenci totiž svého času způsobili svým chováním skandál. Ona je však odhodlána udělat vše správně a najít tu pravou, romantickou lásku.


Callen Gayle: Dáma z obrazu
279 Kč

226 Kč

Atraktivní smyslný román ze života londýnské aristokracie.

V jednom z nejelegantnějších londýnských klubů visí pohoršující akt, avšak nikdo neví, kdo dotyčná poodhalená kráska je. Mohla by to být příslušnice smetánky?


Callen Gayle: Ženich v kiltu
279 Kč

226 Kč

Děj dalšího historického příběhu oblíbené autorky se odehrává na skotské Vysočině.

Sny Maggie McCallumové o jejím snoubenci nepatří mezi romantické.


Callen Gayle: Napravený prostopášník
279 Kč

226 Kč

Milostný historický román z poloviny 19. století z prostředí anglické smetánky.

Nechvalně proslulý prostopášník Leo Wade tráví čas raději v londýnských hernách a dámských budoárech než na večírcích smetánky.


Callen Gayle: Neodbytný hrabě
279 Kč

226 Kč

Lákavá viktoriánská romance z první poloviny devatenáctého století plná vzrušení a silné vášně.


Callen Gayle: Nevšední návrh
139 Kč

113 Kč

Romantický příběh z prostředí anglické aristokracie z poloviny 19. století.

Otec Abigail Shawové vlastní vydavatelství, které přestává prosperovat.


Callen Gayle: Omyl statného Skota
279 Kč

226 Kč

Když v noci probudí Rionu ze spánku statný Skot a unese ji, je nejprve zděšena a potom vzteky bez sebe. Hugh McCallum tvrdí, že když byli dětmi, rodiče domluvili jejich sňatek, aby mezi oběma rodinami zavládl mír.


Callen Gayle: Skandální zásnuby
279 Kč

226 Kč

Historická milostná romance z prostředí londýnské aristokracie.

Lady Elizabeth Cabotová už není bezstarostnou dívkou, kterou kdysi bývala. Když se stala miláčkem smetánky, rozhodla se hodit svoji minulost za hlavu.


Callen Gayle: Touha statného Skota
279 Kč

226 Kč

Romanticko-historický příběh z prostředí skotské Vysočiny.

Když během bouře vůdce klanu Duncan Carlyle narazí na opuštěnou Catrionu Duffovou, kterou někdo napadl a zabil její osobní strážce, nemůže uvěřit, jaké štěstí ho potkalo.


Callen Gayle: Zkrocení vévody
279 Kč

226 Kč

Úžasný příběh o vykoupení z hříchů, o lásce a vášni se odehrává ve viktoriánské Anglii první poloviny devatenáctého století.


Careyová Ella: Uzamčená minulost
279 Kč

226 Kč

Mladá fotografka Cat Jordanová má před svatbou a její newyorský život plyne poklidně a předvídatelně.


Carrová Robyn: Thunder Point 1: Městečko Thunder Point
279 Kč

226 Kč

Do městečka Thunder Point na skalnatém oregonském pobřeží přijíždí věčný tulák Hank Cooper, aby zjistil, jak zemřel jeho přítel, se kterým před lety sloužil v armádě. Cooper se nikdy neusadil a na malebném místě se chce zdržet jen pár dnů.


Cartland Barbara: Anděl spásy
199 Kč

161 Kč

Mladý Jean-Pierre se nechá okouzlit napoleonskými ideály a přes protesty svých rodičů vstoupí do armády. Postupně o své iluze přichází, až je nakonec ošklivě zraněn v bitvě u Waterloo.


Cartland Barbara: Bohatá nevěsta
199 Kč

161 Kč

Po smrti svého prastrýce lady Rosanna Donningtonová s překvapením zjišťuje, že se stala dědičkou značného majetku.


Cartland Barbara: Bohatství lásky
199 Kč

161 Kč

Strathcarronové žijí na hradě ve skotském Lednocku už po mnoho generací. Jednoho dne ale přijdou o všechny své peníze.


Cartland Barbara: Domov lásky
199 Kč

161 Kč

Po smrti svého otce žije Eugenia se svou ctižádostivou matkou u pratety Cloris v Londýně. V chudé a šetřivé domácnosti sní její matka o tom, že rodina bude stejně významná jako kdysi, když žila u markýze z Buckbury.


Cartland Barbara: Dotkni se hvězd
229 Kč

185 Kč

Justina Mansellová, nejmladší dcera lorda a lady Mansellových, se vydává na plavbu do daleké a tajemné Indie, aby navštívila svého bratra.


Cartland Barbara: Láska v ohrožení
199 Kč

161 Kč

Když dobrodruh a voják Drogo Forde dorazí na pokraji vyčerpání do Ampuly, hlavního města Kozanu, malého království na břehu Černého moře, nemá času nazbyt, neboť potřebuje předat svým nadřízeným informace o tajných plánech ruských nepřátel.


Cartland Barbara: Láska z Orientu
199 Kč

161 Kč

Život Violy Brookfieldové připomíná procházku růžovou zahradou – ovšem jen do té doby, než její rodiče tragicky zahynou. Zlomená Viola pak v beznaději přijme nabídku své tety, lady Wakefieldové, aby za ní přijela do Indie.


Cartland Barbara: Milenci v Londýně
199 Kč

161 Kč

Krásná Lanthia Grenvillová přijíždí do Londýna, aby si nakoupila elegantní šaty na důležitou společenskou událost.