Beverley Jo: Pán půlnoci-24%
329 Kč

247 Kč

Akce

Vstoupil do jejího života v bouři, podoben půlnoční temnotě, přinášející zprávu o smrti jejího laskavého otce.


Robertsová Nora: Okno do nebe
199 Kč

161 Kč

Architekt Cody si budoucí spolupráci se stavební inženýrkou Abrou maluje v zářivých barvách. Abra má vkus a odvahu – a je až nebezpečně přitažlivá.


Koch Jessica: Blízko obzoru
399 Kč

339 Kč

Dojemný příběh o přátelství, odvaze, sebevědomí a síle odpouštění. Pravdivý příběh.

Jessica je mladá, těší se ze života a před sebou má slibnou budoucností. Pak potká Dannyho.


Hamilton Karen: Dokonalá přítelkyně
399 Kč

339 Kč

Juliette miluje Natea. Bude ho následovat třeba na konec světa. Aby ho měla stále na očích, dokonce se nechá zaměstnat jako letuška u aerolinií, u kterých dělá pilota. Skutečnost, že se s ní Nate před šesti měsíci rozešel, pro ni nic neznamená.


Simonsová Paullina: Letní zahrada
399 Kč

322 Kč

Závěrečný díl legendární romantické ságy, sledující osudy Taťány a Alexandra. Po letech odloučení se oba shledávají v Americe – zemi, o níž věřili, že se stane jejich novým domovem a ve které budou žít svůj společný sen a vychovávat syna Anthonyho.


Simonsová Paullina: Letní zahrada
399 Kč

322 Kč

Závěrečný díl legendární romantické ságy, sledující osudy Taťány a Alexandra. Po letech odloučení se oba shledávají v Americe – zemi, o níž věřili, že se stane jejich novým domovem a ve které budou žít svůj společný sen a vychovávat syna Anthonyho.


Simonsová Paullina: Měděný jezdec
399 Kč

322 Kč

Poutavá historická freska je zároveň nezapomenutelným příběhem o lásce vzdorující hrůzám války i lidské zášti. 17letá Taťána vyrostla v Leningradě, v městě, kde památníky zašlé slávy kontrastují s šedivou realitou stalinského Ruska.


Bennettová Catherine: Nechci lásku nebeskou
379 Kč

306 Kč

Svižná romantická komedie britského střihu. Emma nemá zrovna šťastné období. Zjistí, že neplánovaně otěhotněla s přítelem, který není právě ideální materiál na otce roku, z práce ji vyhodí, když je drzá na šéfa, a ještě přijde o všechny úspory.


Nashová Charlotte: Svatba v Paříži
369 Kč

298 Kč

Před deseti lety se ho musela vzdát. Teď ji zve na svatbu s jinou. Do Paříže… Na střední škole si Rachel bez Matthewa nedokázala svůj život představit.


Deveraux Jude: Splněné sny
359 Kč

289 Kč

Jednoho osudného léta se tři velice odlišné ženy ocitnou v městečku Summer Hill ve Virginii a zjistí, že mají společného mnohem víc, než si zpočátku uvědomovaly…


Paigeová Laurelin: Hudson
359 Kč

289 Kč

„Svůj život mohu klidně rozdělit na dvě části – před ní a po ní.“

Hudson Pierce žije životem, který si dovede představit jen málokdo. Má peníze i moc a neexistuje téměř nic, po čem by toužil, ale nemohl to mít.


Robinsonová Tammy: Poslední velký den
339 Kč

289 Kč

Ava Greenová má před sebou posledních pár měsíců života, ačkoliv jí ještě nebylo třicet. V den svých 28. narozenin se dozví zprávu, kterou nechce slyšet nikdo z nás – že smrt je blízko.


Woodiwiss Kathleen E.: Leopard a orchidej
359 Kč

289 Kč

Mladou půvabnou Shannu vyšle její bohatý otec do Londýna, kde si má vybrat manžela, jenž by rodině přinesl vznešené jméno hodné jejich majetku. Ale zhýčkaná Shanna nedokáže ve stanovené lhůtě najít muže svých snů. Proto zvolí úskok.


Bergová Ali, Kalusová Michelle,: Zkrátka se zamilujte
349 Kč

282 Kč

Jak se stát knižní vílou a sbalit kluka svých snů Frankie Roseová zoufale touží po lásce. Chtěla by konečně potkat alespoň trochu normálního muže. Má ale smůlu. Proto se rozhodne vzít osud do vlastních rukou!


Chadwicková Elizabeth: Podzimní trůn
349 Kč

282 Kč

Závěrečný díl úchvatné trilogie o nejmocnější panovnici středověku. Eleonora Akvitánská, jinak také Alienor, je dlouhý čas vězněná svým manželem Jindřichem. Z exilu ji vysvobodí až jeho smrt a Alienor coby královna vdova opět vládne Anglii.


Linková Charlotte: Divoké lupiny
348 Kč

281 Kč

Německo 1938. Všechno nasvědčuje tomu, že se blíží bouře. Ale mladá Belle Lombardová se o politiku nezajímá. Její ctižádostivé plány zahrnují jen filmová studia v Berlíně a člověka, kterého považuje za muže svých snů.


Linková Charlotte: Ozvěna viny
348 Kč

281 Kč

V hluboké noci se u skotského pobřeží potopí loď. Německý páe Nathan a Livia Moorovi, kteří chtějí obeplout svět, zachránili jen holé životy.


Monninger J. P.: Mapa k tobě
349 Kč

282 Kč

Heather právě skončila školu, takže hodila za hlavu povinnosti mládí a povinnosti dospělosti na ni teprve čekají, takže udělá logickou věc: Vyrazí si s kamarádkama na cestu po Evropě, kde narazí na Jacka.


Peterson Alice: Píseň zítřka
349 Kč

282 Kč

Tom se do Alice zamiloval hned, jakmile ji uviděl. Brzy zjistil, že život po jejím boku nebude jednoduchý, ale Alice je pro něj vším, odpovědí na každou podělanou otázku jeho života, na všechno. Takže se kousne.


Probstová Jennifer: Hledání podmanivé krásy
349 Kč

282 Kč

Gen MacKenziová má před sebou nejšťastnější den svého života, svou svatbu. Anebo se o tom alespoň snaží přesvědčit. Jak se vlastně stalo, že z jejího dokonalého snoubence, úspěšného lékaře a jejího šéfa, stal manipulativní sobec?


Probstová Jennifer: Miluj mě jakkoli
349 Kč

282 Kč

Caleb Pierce začal podnikat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Vždycky snil o tom, že se vypracuje a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného.


Reid Penny: Neandrtálka hledá člověka
349 Kč

282 Kč

O Janie Morrisové byste měli vědět tři věci:

  1. Nedokáže vést rozhovor bez obrovského množství triviálních informací. Stává se jí to, zvláště když je nervózní.
  2. Nic ji neznervózňuje víc než Quinn Sullivan.
  3. Neumí plést.

Simonsová Paullina: Bellagrand
349 Kč

282 Kč

Počátek dvacátého století, Massachusetts. Italská imigrantka Gina je nezávislá, vášnivá a silná osobnost, která zoufale touží po vlastní rodině. Harry pochází z vysokých vrstev bostonské aristokracie a má jiný sen – chce vytvořit lepší svět.


Simonsová Paullina: Taťána a Alexandr
349 Kč

282 Kč

Rok 1943. New York. Město nových nadějí, tisíce kilometrů vzdálené od válkou zmítané Evropy i rodného Leningradu. Město, do něhož Taťána přijela začít nový život a kde se narodilo její dítě – Alexandrův syn.


Beverley Jo: Vždyť jde jen o manželství
329 Kč

266 Kč

Anglie truchlí nad smrtí princezny Charlotte, ale lady Ariana Boxstallová má jiné starosti. Její bratr Norris je přitažlivý mladík, je však také šťastně nezadaný a bezdětný. Co kdyby ale zemřel a panství by pak přešlo na jiného mužského příbuzného?


Brown Sandra: Záměna
329 Kč

266 Kč

Jednovaječná dvojčata Gillian a Melina Lloydovy jsou si k nerozeznání podobná. Potřeštěnější z obou sester, Melinu, napadne zahrát si dávnou dětskou hru na záměny.


Beverley Jo: Pán mého srdce
329 Kč

266 Kč

Aby uchránila své baronství před zkázou, musí se Madeleine de la Haute Vironge provdat za jednoho z trojice pánů, které jí nabídne král Vilém.


Beverley Jo: Temný hrdina
329 Kč

266 Kč

Osiřelá a zoufalá Imogen z Carrisfordu prchá po vpádu surového lorda, jenž se zmocní jejího hradu. O pomoc se může obrátit jen na jediného muže. Je jím FitzRoger z Cleevu, údajně nelítostný hrdina v boji a tyranský pán.


Kleypas Lisa: Ďábel na jaře
329 Kč

266 Kč

Výstřední čekanka… Většina debutantek sní o tom, že najde manžela, ale lady Pandora Ravenelová má jiné plány.


Kleypas Lisa: Chladnokrevný ničema
329 Kč

266 Kč

LISA KLEYPAS SE VRACÍ S ÚCHVATNOU NOVOU HISTORICKOU ROMANCÍ

Čtenáři dlouho čekali na návrat autorky bestsellerů Lisy Kleypas k historickým romancím – a teď je zpátky s tou nejúchvatnější, kterou dosud napsala.


Kleypas Lisa: Setkání s cizincem
329 Kč

266 Kč

Doktorka Garrett Gibsonová předběhla svou dobu a stala se jedinou lékařkou v Anglii v poslední čtvrtině devatenáctého století. Je smělá a nezávislá jako muž – proč by si neměla užívat i stejných radostí?


Kleypas Lisa: Svatba s Winterbornem
329 Kč

266 Kč

Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán ji získat.


Körnerová Hana Marie: Andělská tvář I.
329 Kč

266 Kč

Charlotta Collierová přijíždí do malého jihofrancouzského města přímo z klášterní školy. Vzhledem ke svému mládí a nezkušenosti se stává ideální obětí ve složité a nebezpečné hře dvou bratrů.


Laurensová Stephanie: Hrozba
329 Kč

266 Kč

Lord Drake Varisey, markýz z Winchelsea, nejstarší syn a dědic vévody z Wolverstoneu, se usilovně snaží pomoci vládě i své vlasti, které hrozí teroristický útok a puč.


Moreland Melanie: Kontrakt
329 Kč

266 Kč

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování.


Reid Penny: Neandrtálka našla člověka
329 Kč

266 Kč

O Quinnu Sullivanovi byste měli vědět tři věci:

  1. Je k zbláznění zamilovaný do Janie Morrisové.
  2. Klidně bude hrát nefér, jenom aby získal, co (nebo koho) chce.
  3. Neumí plést.

Po pěti měsících vztahu chce Quinn požádat Janii o ruku.


Woodiwiss Kathleen E.: Plamen a květ
329 Kč

266 Kč

Na počátku slavné historické romance, která se od doby svého vydání stala žánrovou klasikou, je krásná Heather nevinnou osmnáctiletou dívkou. Ač byla zvyklá na bezstarostný londýnský život, musí po smrti rodičů posluhovat lakotné a intrikánské tetě.


Andersonová Poppy J.: Polibek jako dezert
299 Kč

242 Kč

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí.


Youngová Samantha: Hrdina
299 Kč

242 Kč

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl.


Caldwellová Christi: Čest ničemy
299 Kč

242 Kč

Lady Penelope Tidemorová ví, že na ni budou upřeny zraky celé společenské smetánky. Všichni její sourozenci totiž svého času způsobili svým chováním skandál. Ona je však odhodlána udělat vše správně a najít tu pravou, romantickou lásku.


Enoch Suzanne: Ďábelský vévoda
299 Kč

242 Kč

Sophia Whiteová ví, že ve slušné společnosti se nikdy neprovdá. Nemanželská dcera šlechtice pracuje v klubu Tantalos, diskrétním podniku pro pány – a její jedinou možností je farář, který si přeje spasit její duši.